De fout bij die tweede inderdaad niet op beeld.quote:
Die wissel van USA van gisteren was niet twijfelachtig; die was gewoon ongeldig. Het was duidelijk dat Rodgers het stokje pas los liet toen het stokje al lang over de lijn was. Heb zodoende toch wel mijn bedenkingen bij deze gouden plak voor USA.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 21:30 schreef Redefine het volgende:
Die wissel van USA blijft twijfelachtig ja. Maar wij krijgen toch zelden of nooit due beelden te zien.
camerahoek is kut op dat moment, je ziet alleen de twee voorste landen wisselenquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 21:30 schreef Redefine het volgende:
Het is niet ingewikkeld om te zien. Het is helemaal niet te zien met de racebeelden.
Yep. Het einde van het vak van NL is helemaal niet te zien.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 21:33 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
camerahoek is kut op dat moment, je ziet alleen de twee voorste landen wisselen
misschien ook een idee volgend jaar in Tokyoquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 23:06 schreef Van_Poppel het volgende:
Een marathon die om kwart over 2 's nachts eindigt.
Zou voor Europa ideaal zijn idd.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 23:08 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
misschien ook een idee volgend jaar in Tokyo
RIP 50kquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 23:09 schreef 3rr0r het volgende:
@:heywoodu vindt dit veels te snel gaan
#teamsnelwandelen
nu is de marathon niet 1 van de evenement die ik live ga kijken van start tot finishquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 23:09 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Zou voor Europa ideaal zijn idd.
Ik hoop vooral dat iedereen zonder te grote gezondheidsproblemen de wedstrijd kan beëindigen volgend jaar in Tokyo. Sporten in die temperatuur in combinatie met de extreme luchtvochtigheid is voor duursporten echt niet verantwoord.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 23:11 schreef Evertjan het volgende:
[..]
nu is de marathon niet 1 van de evenement die ik live ga kijken van start tot finish
moment of fame IN THE POCKETquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 23:14 schreef skysherrif het volgende:
Dit maar eeen beetje kijken op de bank
Lijkt me dar die ayala zich gigantisch opblaast
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |