Dan ga je dat zo snel mogelijk ter sprake brengen, je zit er blijkbaar mee.quote:Op maandag 30 september 2019 20:23 schreef Sammy1975 het volgende:
En wat als je hierover eigenlijk nooit geen duidelijke afspraken hebt gemaakt?
Je kunt ook bang zijn om het te vertellen omdat je niet precies weet hoe lang de tenen van je partner zijn.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 12:14 schreef zarGon het volgende:
[..]
Zoveel vragen, maar deze is de makkelijkste.
Op het moment dat je het niet meer durft te vertellen aan je partner (omdat je bang bent voor een tegenreactie, of omdat je weet dat je te ver bent gegaan, of omdat je datzelfde gedrag zelf niet leuk zou vinden, noem het maar op), ben je te ver gegaan.
Mooi verwoord, zo denk ik er ook over.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 11:50 schreef Cause_Mayhem het volgende:
Er is geen interactie als je porno kijkt, er is wel interactie als je sexting gaat doen.
Als je vriendin je dát verbiedt, is het tijd voor een nieuwe vriendin.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 12:36 schreef Cryptocoryne het volgende:
En gewoon appen met iemand die niet je vrouw of vriendin is? Is dat dan vreemdgaan?
Ligt eraan of je alvast nieuwe schoenen zoekt voordat je de scheidingspapieren op tafel flikkert.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 12:36 schreef Cryptocoryne het volgende:
En gewoon appen met iemand die niet je vrouw of vriendin is? Is dat dan vreemdgaan?
Alsof zulke dingen nooit gebeurenquote:Op dinsdag 1 oktober 2019 14:31 schreef lemmethinkaboutit het volgende:
[..]
Ligt eraan of je alvast nieuwe schoenen zoekt voordat je de scheidingspapieren op tafel flikkert.
Dat zeg ik niet.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 14:33 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Alsof zulke dingen nooit gebeuren
Dit vat vreemdgaan opzich wel mooi samenquote:Op maandag 30 september 2019 20:17 schreef Allures het volgende:
Maar zodra je dingen gaat verbergen omdat je weet dat je partner het niet wil dan weet je al wel dat je fout zit
Toen je 't deed, wist je toen dat je partner 't niet fijn vond? Zo nee, dan miss wel tijd om het te vertellen als je er een dergelijke gesprek over hebt.quote:Op maandag 30 september 2019 20:28 schreef Sammy1975 het volgende:
[..]
Ja ok snap ik wel... maar als er dan zaken in het verleden gebeurd zijn (bv bepaalde foto's liken, porno,....) die niet ok zijn voor de partner...? Dan is het al te laat om deze terug te draaien he?
Hoezo dat zal je vinden ook dan?quote:Op donderdag 3 oktober 2019 12:30 schreef Salvad0R het volgende:
wat me ook te binnen schiet.... Zodra jij je partners berichten gaat doorlezen, op zoek naar iets wat je tegen diegene kan gebruiken...... Dan zul je dat vinden ook. Dat komt omdat je bevooroordeeld naar berichten tussen twee mensen kijkt, zonder jezelf in te beelden hoe de dynamiek tussen de partner en diegene is, omdat je je laat verblinden door je angst/afgunst/jaloezie. Hiermee beschadig je omgang van partner met andere mensen, is vampier-gedrag, en ook tering egocentrisch. En het onvermogen tot empathie straalt er ook vanaf (het gebrek aan empathisch vermogen is een eigenschap van psychopaten).
Nou, precies. De behoefte om een ander zijn/haar berichten te gaan belezen zou niet aanwezig zijn in een gezonde, constructieve relatie. Is alleen maar angst enalles.quote:Op donderdag 3 oktober 2019 18:29 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Hoezo dat zal je vinden ook dan?
Mijn partner mag alles lezen/bekijken als hij dat zou willen. Niets ervan is zelfs twijfelachtig.
Het is wel zo dat als hij daar behoefte aan zou hebben dat een probleem op zichzelf is. Dan is er namelijk wantrouwen.
Dan hebben we wat stapjes over geslagen in de communicatie.
Niet iedereen gelooft in dat sprookjesboek. Sterker nog, de meeste mensen geloven er niet in.quote:Op vrijdag 4 oktober 2019 00:05 schreef Hi_flyer het volgende:
Matteüs 5:28
En ik zeg zelfs: iedereen die naar een vrouw kijkt en haar begeert, heeft in zijn hart al overspel met haar gepleegd.
Haha, dan gaat zo’n beetje elke man vreemd.quote:Op vrijdag 4 oktober 2019 00:05 schreef Hi_flyer het volgende:
Matteüs 5:28
En ik zeg zelfs: iedereen die naar een vrouw kijkt en haar begeert, heeft in zijn hart al overspel met haar gepleegd.
TS vraagt toch hoe anderen er tegenaan kijken? Hij vraagt toch niet specifiek om de mening van atheistisch links-liberaal Nederland bijvoorbeeld?quote:Op vrijdag 4 oktober 2019 09:03 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
Niet iedereen gelooft in dat sprookjesboek. Sterker nog, de meeste mensen geloven er niet in.
Zo hee, jij hapt lekker!quote:Op vrijdag 4 oktober 2019 13:18 schreef Hi_flyer het volgende:
[..]
TS vraagt toch hoe anderen er tegenaan kijken? Hij vraagt toch niet specifiek om de mening van atheistisch links-liberaal Nederland bijvoorbeeld?
Als andermans mening afwijkt van de jouwe en je trekt dat niet, moet je je wellicht verre houden van een discussie.
Dit. En elke vrouw.quote:Op vrijdag 4 oktober 2019 12:52 schreef M1stral het volgende:
[..]
Haha, dan gaat zo’n beetje elke man vreemd.
Ik weet niet, maar als je een mooie meid op straat ziet en je daar over fantaseert, dan is dat niet iets om te melden, maar ook absoluut nog niet vreemdgaan...quote:Op maandag 30 september 2019 20:17 schreef Allures het volgende:
Vreemd gaan is de afspraken die je met je partner hebt schenden dus dat kan per koppel verschillend zijn he
Maar zodra je dingen gaat verbergen omdat je weet dat je partner het niet wil dan weet je al wel dat je fout zit
Het woord maakt toch verder ook niet uit. Je weet best wat voor gedrag je partner prettig vind en wat niet. En anders moet je het misschien even bespreken he
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |