Echt he. Hier bouwen we buurthuizen want dat houdt ze wel koest.quote:Op maandag 30 september 2019 19:48 schreef T-zooi het volgende:
En het zijn geen strafkampen maar heropvoedingskampen. Kunnen we nog wat van leren.
Waar maken ze zich in godsnaam druk om, ze halen organen uit levende mensen, big dealquote:Op maandag 30 september 2019 19:46 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
Jankverhaaltje op het RTL nieuws. In China zouden allerlei moslims in strafkampen zitten.
zonder deze harde hand zou china denk ik vrij snel in burgeroorlog duiken.quote:Op maandag 30 september 2019 19:49 schreef Quotidien het volgende:
Er is talloos bewijs van systematische onderdrukking en heropvoedingskampen in o.a. de regio Xinjiang in het westen van China.
Verder bewijst China keer op keer weer een totalitaire dictatuur te zijn met enge toestanden en enge leiders. Beetje raar dat je dat allemaal oke vindt.
quote:Op maandag 30 september 2019 19:53 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
Voor alle GroenLinks moslimknuffelaars die de media onkritisch consumeren, deze is voor jullie:
[ afbeelding ]
Ze maken er ook broodjes van, 'broodje staatsvijand', moet je maar eens naar op zoek als je in Peking bent.quote:Op maandag 30 september 2019 19:52 schreef Drxx het volgende:
[..]
Waar maken ze zich in godsnaam druk om, ze halen organen uit levende mensen, big deal
Je beseft dat dit de enige manier is om bruikbare organen te verkrijgen?quote:Op maandag 30 september 2019 19:52 schreef Drxx het volgende:
[..]
Waar maken ze zich in godsnaam druk om, ze halen organen uit levende mensen, big deal
quote:Op maandag 30 september 2019 20:26 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Je beseft dat dit de enige manier is om bruikbare organen te verkrijgen?
Zo deaud als een pier a mattie.quote:Alleen als hij binnen twee uur overlijdt, kan de donatie doorgaan, omdat de organen dan nog geschikt zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |