Een pot nat. De me is de knokploeg van dat gespuis in den haag.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:18 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
De ME? Die doen ook maar hun werk..
Als regeringsleden onder komen te zitten, dat is tot daar aan toe, maar ME? Nee.
Inderdaad!quote:Op maandag 30 september 2019 21:59 schreef ACT-F het volgende:
[ afbeelding ]twitter:PeterVinkenbor3 twitterde op maandag 30-09-2019 om 21:53:17Eigenlijk zou de Politie het #boerenprotest niet moeten hinderen, want iedereen kan zich April 2015 nog herinneren. Overigens helemaal terecht en begrijpelijk, net zoals de boeren nu. @:Politie @:POL_Hoofdwegen https://t.co/KMtCJu0fQY reageer retweet
haha, alsof die wat gaan doen, laat die de toeterbruiloften maar gaan aanpakken of de hangjeugdquote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:29 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Een pot nat. De me is de knokploeg van dat gespuis in den haag.
De ME zijn mensen zoals jij en ik, gooi die gier maar over het Binnenhof.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:29 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Een pot nat. De me is de knokploeg van dat gespuis in den haag.
twitter:IntoBits twitterde op dinsdag 01-10-2019 om 00:32:13Met tientallen tegelijk komen ze nu aan. Onthaald met gejuich en applaus door al wachtende boeren in Rogat, bij de A28. #agractie #boerenprotest https://t.co/pBvpFVLKjj reageer retweet
twitter:boerenactie twitterde op dinsdag 01-10-2019 om 00:33:38Vanaf de parkeerplaats van Thialf in Heerenveen gaat een grote colonne trekkers op weg richting Meppel. Onder politiebegeleiding. #agractie #boerenprotest https://t.co/6OGsMlrNKn reageer retweet
Heel goed! En trots op de jongens!quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:36 schreef RensAjacied het volgende:
Ze rijden nu massaal vanuit Friesland nu richting Meppel. Dat wordt nog wat op de A28 morgenochtend.
twitter:ReneWiegmink twitterde op dinsdag 01-10-2019 om 00:39:58En daar gaan ze. Honderden trekkers op weg naar #DenHaag vanuit #Heerenveen #thialf #boerenprotest #agractie https://t.co/SgOwwxPWX5 reageer retweet
Ja mag ook wel eens een keer ipv dat iedereen maar buigt.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:39 schreef Straatcommando. het volgende:
Dit kan wel eens heel groots worden. Goed om te zien dat in ieder geval een deel van de bevolking klaar is met het paniekvoetbal van de laatste tijd.
Zelfs mijn moeder slaapt slecht door die NOS shit, in Denemarken is het niet eens “nieuws”quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:39 schreef Straatcommando. het volgende:
Dit kan wel eens heel groots worden. Goed om te zien dat in ieder geval een deel van de bevolking klaar is met het paniekvoetbal van de laatste tijd.
Mooi om te zien, hopelijk volgen de vissers snel met dat achterlijke verbod op pulsvissenquote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:41 schreef ACT-F het volgende:
[ afbeelding ]twitter:ReneWiegmink twitterde op dinsdag 01-10-2019 om 00:39:58En daar gaan ze. Honderden trekkers op weg naar #DenHaag vanuit #Heerenveen #thialf #boerenprotest #agractie https://t.co/SgOwwxPWX5 reageer retweet
[ afbeelding ]
Ik kan eigenlijk niet zo goed verwoorden wat ik er van vind en dat is vooral omdat ik de hele situatie achterlijk vind. Hoe krijg je het voor elkaar dat zo'n beetje de gehele agrarische sector op je deurmat komt protesteren; waarom willen we koste wat het kost haantje de voorste zijn op gebied van klimaatmaatregelen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:41 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja mag ook wel eens een keer ipv dat iedereen maar buigt.
mooi! En inderdaad, wie bepaalt dat nu maar ff? Graag de namen daar in den haagquote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:41 schreef ACT-F het volgende:
[ afbeelding ]twitter:ReneWiegmink twitterde op dinsdag 01-10-2019 om 00:39:58En daar gaan ze. Honderden trekkers op weg naar #DenHaag vanuit #Heerenveen #thialf #boerenprotest #agractie https://t.co/SgOwwxPWX5 reageer retweet
[ afbeelding ]
Eens zolang ze uit de Grevelingen en de Oosterschelde blijven...quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:44 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Mooi om te zien, hopelijk volgen de vissers snel met dat achterlijke verbod op pulsevissen
helemaal eens met je post!quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:44 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik kan eigenlijk niet zo goed verwoorden wat ik er van vind en dat is vooral omdat ik de hele situatie achterlijk vind. Hoe krijg je het voor elkaar dat zo'n beetje de gehele agrarische sector op je deurmat komt protesteren; waarom willen we koste wat het kost haantje de voorste zijn op gebied van klimaatmaatregelen.
Ik zal er vast op afgerekend worden, want ophitserij en weet ik veel wat, maar ik hoop echt van ganse harte dat dit een of dé vonk is die de boel aansteekt. Het is een keer afgelopen met disproportionele maatregelen. Je hele land op slot gooien, hele sectoren om zeep helpen zodat een stel schetensnuivers zichzelf op de borst kunnen kloppen ''hoe schoon we wel niet zijn''
Hmmm, ik proef een maar.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:47 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
helemaal eens met je post!
Klaar is klaar
Je bent zelf een aparte liefdesverhouding.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:53 schreef Fir3fly het volgende:
Wat hebben mensen ineens een aparte liefdesverhouding met boeren? Zonder argumenten ook verder.
Ineens? Ik heb altijd grote respect gehad voor hard werkende boeren.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:53 schreef Fir3fly het volgende:
Wat hebben mensen ineens een aparte liefdesverhouding met boeren? Zonder argumenten ook verder.
Ze geven me eten, redelijk belangrijkquote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:53 schreef Fir3fly het volgende:
Wat hebben mensen ineens een aparte liefdesverhouding met boeren? Zonder argumenten ook verder.
Niet voor luie boeren?quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 00:54 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Ineens? Ik heb altijd grote respect gehad voor hard werkende boeren.
quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 01:03 schreef BoonDockSaint het volgende:
Een colonne toeterturken erbij en we hebben feest
En een scooterstoet met kalashnikovmarokkanen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 01:03 schreef BoonDockSaint het volgende:
Een colonne toeterturken erbij en we hebben feest
Die de veehouders doorzeven en iedereen is blijquote:Op dinsdag 1 oktober 2019 01:09 schreef Nober het volgende:
[..]
En een scooterstoet met kalashnikovmarokkanen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |