Dat je zoveel woorden nodig hebt zegt al weer genoeg. Die kaart wordt nooit gegeven. Ik snap ook wel dat het volgens de regels kan. Gewoon weer typisch een gevalletje ajaxbevoordeling.quote:Op zondag 29 september 2019 11:46 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Tijd rekken zou toch gewoon geel op moeten staan? Afgezien van bepaalde Europese belangrijke wedstrijden, of misschien nog eens een keertje tegen PSV rekt Ajax eigenlijk nooit tijd. Onana doet het af en toe, en dan krijgt hij vaak ook een gele kaart. Het is heel dom dat mensen zeggen ''hier kan je toch geen tweede gele kaart voor geven''. Dat zou inhouden dat als je al geel hebt, dat je gewoon continu onbestraft tijd zou kunnen gaan rekken, dat is toch een krankzinnige gedachten? Warmerdam weet dat zijn team al meerdere keren is gewaarschuwd, en hij weet dat ie zelf al geel heeft...gooi dan gewoon die bal een beetje snel in! Hij deed niet extreem lang over het ingooien, maar hij zoekt wel de grens op. En tja, als je team al meerdere waarschuwingen op zak heeft kan het misgaan. Kuipers is een scheidsrechter die dit soort beslissingen ook gewoon tegen clubs als Ajax, PSV of Feyenoord geeft, hoor. Dus dat Ajax hem niet zou krijgen slaat nergens op, maar dat altijd een standaard zinnetje die mensen uitkramen als ze gefrustreerd zijn door een beslissing.
Dit idd.quote:Op zondag 29 september 2019 12:00 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Het is vaak pure frustratie en jaloezie. Dan worden dat soort dingen geroepen
niet met je eens hoor, die kaart had hij al veel eerder moeten geven, dat dit z'n 2e was is gewoon gevalletje van dubbel pech maar als het z'n 1e was geweest had er geen haan naar gekraaid.quote:Op zondag 29 september 2019 12:07 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat je zoveel woorden nodig hebt zegt al weer genoeg. Die kaart wordt nooit gegeven. Ik snap ook wel dat het volgens de regels kan. Gewoon weer typisch een gevalletje ajaxbevoordeling.
Natuurlijk had er dan geen haan naar gekraaid. Dan had het geen gevolg gehad voor het spelverloop.quote:Op zondag 29 september 2019 12:12 schreef Tarado het volgende:
[..]
niet met je eens hoor, die kaart had hij al veel eerder moeten geven, dat dit z'n 2e was is gewoon gevalletje van dubbel pech maar als het z'n 1e was geweest had er geen haan naar gekraaid.
Nee, ze zouden hier ook veel vaker kaarten voor moeten geven. Of het nou je 1e of 2e gele kaart is maakt niets uit. Weet ook zeker dat als Ajax dit zou flikken, dat Bjorn ook gewoon de 2e gele had gepakt. Het is gewoon een hele terechte beslissing, en als hij dit in het nadeel van Ajax had gedaan zou ik dat ook toejuichen. Kom op man, je moet toch af van dat tijdrekken. Lekker voetballen en zien wie de beste is.quote:Op zondag 29 september 2019 12:07 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat je zoveel woorden nodig hebt zegt al weer genoeg. Die kaart wordt nooit gegeven. Ik snap ook wel dat het volgens de regels kan. Gewoon weer typisch een gevalletje ajaxbevoordeling.
Gelachen.quote:Op zondag 29 september 2019 12:15 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Weet ook zeker dat als Ajax dit zou flikken, dat Bjorn ook gewoon de 2e gele had gepakt.
Nee natuurlijk niet. Dat is precies het punt. Dat je hem geeft aan iemand die al geel heeft gebeurd nooit, never. Ik vind het prima hoor, ik wacht wel af wanneer Onana er af wordt gestuurd. Oh wachtquote:Op zondag 29 september 2019 12:12 schreef Tarado het volgende:
[..]
niet met je eens hoor, die kaart had hij al veel eerder moeten geven, dat dit z'n 2e was is gewoon gevalletje van dubbel pech maar als het z'n 1e was geweest had er geen haan naar gekraaid.
Maar waarom? Kuipers heeft wel vaker beslissingen genomen in het hol van de leeuw, waar de leeuw absoluut niet blij van werd.quote:
Dat dus. Ik vind het ook superhinderlijk. En als dit de nieuwe lijn van de scheidsrechters is dan juich ik dat zeker toe. Maar iedereen weet dat dat niet zo is.quote:
De top 3 (en in het bijzonder Ajax) wordt altijd minder zwaar gestraft dan de rest. Ik weet niet goed waarom, maar ik verwacht niet dat dit ooit zal veranderen. Zelfs met een VAR maakt het nog geen fuck uit blijkbaar (Feyenoord paar dagen terugquote:Op zondag 29 september 2019 12:16 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet. Dat is precies het punt. Dat je hem geeft aan iemand die al geel heeft gebeurd nooit, never. Ik vind het prima hoor, ik wacht wel af wanneer Onana er af wordt gestuurd. Oh wachten dat is nou net het probleem.
Tja, als Onana al geel heeft moet ie zelf ook op gaan passen. Bij je 1e gele kaart krijg je een waarschuwing, waarom moet het zwaarder wegen voor je een 2e gele kaart krijgt dan je eerste? Dat lees ik eigenlijk continu terug, dat je bijna iets moet doen dat direct rood waard is, om een 2e gele kaart voor te moeten kunnen krijgen.quote:Op zondag 29 september 2019 12:16 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet. Dat is precies het punt. Dat je hem geeft aan iemand die al geel heeft gebeurd nooit, never. Ik vind het prima hoor, ik wacht wel af wanneer Onana er af wordt gestuurd. Oh wachten dat is nou net het probleem.
Onana is waarschijnlijk niet zo domquote:Op zondag 29 september 2019 12:16 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet. Dat is precies het punt. Dat je hem geeft aan iemand die al geel heeft gebeurd nooit, never. Ik vind het prima hoor, ik wacht wel af wanneer Onana er af wordt gestuurd. Oh wachten dat is nou net het probleem.
Sow!quote:
Lekker compressiequote:
fixed.quote:Op zondag 29 september 2019 12:30 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ben benieuwd wat @:kingroland hiervan vindt, als marketingexpertstudentscholier.
FC Twente.quote:Op zondag 29 september 2019 12:33 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
RKC wordt hem niet dit jaar.
Tegen wie hebben ze eigenlijk een punt gepakt?
quote:Op zondag 29 september 2019 12:33 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
RKC wordt hem niet dit jaar.
Tegen wie hebben ze eigenlijk een punt gepakt?
Wederom een argument voor een Eredivisie van 16 teams.quote:
Dat was destijds knotsgek. RKC kon nog winnen.quote:Op zondag 29 september 2019 12:34 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]Kon natuurlijk ook niet anders.
Twente
quote:Op zondag 29 september 2019 12:35 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Dat was destijds knotsgek. RKC kon nog winnen.
@Syd zit nu schuimbekkend achter z’n pc.quote:Op zondag 29 september 2019 12:33 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
RKC wordt hem niet dit jaar.
Tegen wie hebben ze eigenlijk een punt gepakt?
Nee joh, die is toch allang in Rotterdam? Of is het geen "ekte"?quote:Op zondag 29 september 2019 12:38 schreef fetX het volgende:
[..]
@:syd zit nu schuimbekkend achter z’n pc.
quote:Op zondag 29 september 2019 12:43 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Nee joh, die is toch allang in Rotterdam? Of is het geen "ekte"?
Ik denk dat hij 14 of 15 is.quote:Op maandag 16 september 2019 17:04 schreef Syd het volgende:
Haha en nu ben ik boos![]()
Nee ik lach jullie uit. zodra het andersom is ben ik boos![]()
Wel lief dat jullie allemaal zo happen ineens maar wel weken stil waren. Maakt mijn week alleen maar beter.
ohja wacht, oeh grrr wat ben ik boos op jullie![]()
![]()
![]()
Of gewoon Twente supporterquote:
Net uit bed?quote:Op zondag 29 september 2019 12:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik zie RKC niet meer meedoen om de landstitel.
Gewaagd, maar ik snap ‘m wel.quote:Op zondag 29 september 2019 12:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik zie RKC niet meer meedoen om de landstitel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |