Ja heb diegene erop aangesproken. reactie:quote:Op donderdag 19 september 2019 19:01 schreef Marsenal het volgende:
Ja tuurlijk, WO opgeleid en zo slecht Nederlands schrijven.
Maar zonder dollen, heb je al diegene hiermee geconfronteerd? Op een werkvloer is assertiviteit niet onbelangrijk, als je wat wilt bereiken.
En wat zou er gebeuren als jij minder gaat zeuren maar bij een dergelijk antwoord gewoon je eigen plan uitwerkt en presenteert naar anderen toe met een vermelding erbij dat jouw collega het oneens was met dit plan.quote:Op donderdag 19 september 2019 19:08 schreef faf het volgende:
[..]
Ja heb diegene erop aangesproken. reactie:
Persoon: "Ik heb de beste wil, ga graag vooruit" (praat mij erg naar de mond).
Leidinggevende: "Gaat mee met de goede intenties van de collega en wil de collega vooral geloven."
Ik: "Kan mijn werk niet goed uitvoeren als iemand mijn plannen en informatie niet deelt". Voel mij erg geremd (deze uitspraak lijkt na 2x steeds lozer te worden naar mijn baas)...
Daarmee heb je toch je oplossing?quote:
Je kunt ook leren omgaan met de niveauverschillen. Dat is mijn oplossing geweest en werkt ook prima. Ik werk op dit moment samen met alles van ongeschoold tot ph.d./directie. Je moet gewoon je manier van communiceren erop aanpassen. Mijn ervaring is overigens dat juist met HBO'ers de samenwerking het fijnst is, ze doen vrijwel nooit hautain en willen altijd meer weten, maar tegelijkertijd verliezen ze het doel niet uit het oog.quote:Op donderdag 19 september 2019 19:07 schreef Hyaenidae het volgende:
Ik had hier in het begin van mijn carriere ook wel last van, het is heel lastig samenwerken met hbo'ers als je zelf wo'er bent. Het niveau-verschil is gewoon te groot, op allerlei vlakken. Uiteindelijk heb ik een werkomgeving gevonden waar vrijwel alleen maar wo'ers werken, op een enkele hbo'er na. Je zult er nooit compleet aan ontkomen vrees ik.
En zie daar waarom in bepaalde sectoren veel bedrijven veel liever hbo'ers aannemen dan wo'ers; wo'ers zijn toch wat wereldvreemder en door de bank genomen minder goed in staat om te gaan met andere niveaus.quote:Op donderdag 19 september 2019 19:07 schreef Hyaenidae het volgende:
Ik had hier in het begin van mijn carriere ook wel last van, het is heel lastig samenwerken met hbo'ers als je zelf wo'er bent. Het niveau-verschil is gewoon te groot, op allerlei vlakken. Uiteindelijk heb ik een werkomgeving gevonden waar vrijwel alleen maar wo'ers werken, op een enkele hbo'er na. Je zult er nooit compleet aan ontkomen vrees ik.
Mooi omschreven.quote:Op vrijdag 20 september 2019 10:36 schreef Daboman het volgende:
Je kunt ook leren omgaan met de niveauverschillen. Dat is mijn oplossing geweest en werkt ook prima. Ik werk op dit moment samen met alles van ongeschoold tot ph.d./directie. Je moet gewoon je manier van communiceren erop aanpassen. Mijn ervaring is overigens dat juist met HBO'ers de samenwerking het fijnst is, ze doen vrijwel nooit hautain en willen altijd meer weten, maar tegelijkertijd verliezen ze het doel niet uit het oog.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |