Hoeveel onrecht kan er in de wereld bestaan? Heel veel zou je bijna gaan denken. Dat mooie, machtige Atletico heerste en bepaalde het wedstrijdbeeld en dan kreeg je alsnog bijna het deksel op de neus. Eerst een regelrechte penalty ontnomen die uiteraard weer door onze vriend de Ligt werd veroorzaakt. Maar he, Ronaldo moet door dus daar fluiten we niet voor. Maar de soldaten van Madrid trokken hun schouders op en gingen resoluut verder met hun ongekende aanvalsdrang, want zo zijn ze. Atleti domineerde uiteraard en zorgde met hun magnifieke combinatiespel voor kans na kans, schot na schot.
En dan zie je alsnog dat Juve, compleet tegen de verhouding in, op schaamteloze wijze misbruik maken van de consternatie na het ongevalletje met de scheids om een smerige countergoal te maken. Onbestaanbaar. Atletico werd ook nog een regelrechte penalty vanwege hands ontnomen die door de Mafifa uiteraard niet werd toegekend (omdat het om Juve ging.) Hoe vaak komen ze daar heden ten dage nog mee weg?! Atletico streed erna voor wat het waard was en kwam door haar pure klasse nog terug tot 1-2.
Iedereen kon zien dat het tijd werd voor het gelijkspel dat je had verdient. En de voetbalgoden zagen het ook. Een heerlijk doelpunt dat ondanks het gelijkspel het gezicht van de ware winnaar van deze wedstrijd toont. Gelukkig, vandaag won uiteindelijk het voetbal toch.
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent