Is al meer als wat ik kreeg.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 17:25 schreef boriq het volgende:
La Place van vandaag (¤4,99). Zat ook een aardbei/banaan/yoghurt smoothie bij. Zal net wel/niet de ¤15,- halen, maar past goed bij de soep die ik vandaag wilde eten dus ik ben tevreden![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat heb ik vaker gehoord. Ik vraag me dan wel af hoe lang de bloemen dan nog zullen staan en wat het moet kosten.quote:Op woensdag 2 oktober 2019 18:21 schreef Poes. het volgende:
Grappig, hier in de regio doet een bloemenzaak mee
¤4,99.. je kunt kiezen tussen bloemen of planten.quote:Op woensdag 2 oktober 2019 18:28 schreef Granqvist het volgende:
[..]
Dat heb ik vaker gehoord. Ik vraag me dan wel af hoe lang de bloemen dan nog zullen staan en wat het moet kosten.
Leuk, ben benieuwd!quote:Op woensdag 2 oktober 2019 18:34 schreef Myraela het volgende:
Ik heb een tas voor een Jumbo morgen gekocht. Voor het eerst bij een supermarkt.Niet hier in de buurt helaas, maar wel bij m'n werk dus toch nog handig.
Wekker zetten?quote:Op woensdag 2 oktober 2019 19:48 schreef Zilverberk het volgende:
Ik ben al echt dagen achtereen te laat voor de jumbo hier.
quote:Op woensdag 2 oktober 2019 19:59 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
Beter plak ik een briefje op mijn voordeur, zodra ik thuiskom gelijk checken.
Goede score.quote:Op donderdag 3 oktober 2019 18:22 schreef Ynske het volgende:
Hier de bakker, 5 halve broden, een zak zachte wafels, zak harde wafels, 4 kaas uien broodjes en een halve appeltaart
Mooi pakket!!quote:Op donderdag 3 oktober 2019 18:12 schreef Myraela het volgende:
Mijn eerste supermarktpakket is echt een succes.Ik was een beetje bang voor veel zuivel of ongezonde dingen. Maar ik heb juist een gezond pakket.
Vanavond een salade met de kipschotel en voor morgen al een pan nasi gemaakt met beide zakken groenten en het varkensvlees. En dan nog lekker wat fruit. Dat is niet slecht voor 5 euro, waarde meer dan 20 euro.
Sla x 2
Watermeloenstukjes
Empanadas
Aardbeien
Bamigroenten
Iets van varkensvlees
Italiaanse roerbakmix
Blauwe bessen
Kipovenschotel
[ afbeelding ]
Lekker!quote:Op donderdag 3 oktober 2019 18:22 schreef Ynske het volgende:
Hier de bakker, 5 halve broden, een zak zachte wafels, zak harde wafels, 4 kaas uien broodjes en een halve appeltaart
De Jumbo... zo f*cking schijnheilig bedrijf. Jarenlang haalden ze de producten al 2 dagen voor de THT-datum uit de schappen. Ging zo de kliko in dan. Afprijzen doen ze ook niet. En nu opeens meedoen aan TGTG vanwege voedselverspilling.quote:Op zondag 29 september 2019 16:35 schreef pickup52 het volgende:
Mijn dichtsbijzijnde jumbo heeft een truukje ontdekt. Ze maken sinds een paar dagen meer tassen. Dit kon ik zien aan het feit dat ze ineens bijna een uur beschikbaar zijn terwijl dat eerst eerder tien minuten was. Helaas zit er nu veel minder in de tas. De laatste twee keren heb ik tot op de cent nauwkeurig uitgerekend en kwam ik tot ¤12,50 normale winkelprijs.
Ik ga maar eens contact opnemen met toogoodtogo en voortaan magic boxes van een ander jumbo filiaal nemen ietsje verder weg.
Nu je het zegt. Ik winkel samen met mijn moeder bij haar Jumbo en echt nooit iets afgeprijsd zoals bij de AHquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 16:59 schreef Kamelenteen het volgende:
De Jumbo... zo f*cking schijnheilig bedrijf. Jarenlang haalden ze de producten al 2 dagen voor de THT-datum uit de schappen. Ging zo de kliko in dan. Afprijzen doen ze ook niet. En nu opeens meedoen aan TGTG vanwege voedselverspilling.
Uitgezonder franchisers, die prijzen nog weleens af.
Bij 'mijn' Jumbo toch wel, ik koop er regelmatig vlees dat 50% afgeprijst is.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:43 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nu je het zegt. Ik winkel samen met mijn moeder bij haar Jumbo en echt nooit iets afgeprijsd zoals bij de AH
Jumbo heeft bij sommige filialen wel een pilot met het afprijzen van artikelen. In andere winkels zeggen ze daar niet aan te doen omdat je producten die de datum van vandaag hebben gewoon gratis meekrijgt. Alleen ondernemers zijn om dat te voorkomen al die producten gewoon de dag van te voren uit de schappen gaan halen.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:43 schreef Isabeau het volgende:
Nu je het zegt. Ik winkel samen met mijn moeder bij haar Jumbo en echt nooit iets afgeprijsd zoals bij de AH
Klinkt als een goede box!!quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 18:02 schreef Granqvist het volgende:
[..]
Bij 'mijn' Jumbo toch wel, ik koop er regelmatig vlees dat 50% afgeprijst is.
Ik had vandaag een tg2g bij een bakker. Twee gebakjes, 4 eierkoeken, 4 krentenbollen, 1 wit brood, 4 croissants en 6 bolletjes. Niet verkeerd vind ik
Voorheen -tot een paar jaar terug- werd het echt al 2 dagen voor de datum uit het schap gehaald. Dat ging dus echt de kliko in; heb container vol zien staan met tht-spul. Klaar om afgevoerd te worden naar de verwerkingsbedrijven. Het was Jumbo beleid; ze wilden enkel 'vers' spul in de koeling hebben staan. Toen was het nog op de 'datum van vandaag of morgen? Dan krijgt u het gratis mee!' Maar om dat te voorkomen, werd het dus voor die datum er al uitgehaald, zonder het af te prijzen. En dat ging echt de kliko in. Later werd het enkel de producten van de datum zelf gratis mee. Misschien afhankelijk van het filiaal, maar naar de voedselbank ging het niet bij het filiaal weer ik toen regelmatig kwam. Echt belachelijk gewoon, dus vandaar dat ik het nogal schijnheilig vind dat Jumbo nu met TGTG meedoet, terwijl ze vele, vele jaren voedselverspilling in de hand hebben gewerkt door niet af te prijzen en goed spul uit de schappen te halen om deze weg te mieteren.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 18:17 schreef Myraela het volgende:
[..]
Jumbo heeft bij sommige filialen wel een pilot met het afprijzen van artikelen. In andere winkels zeggen ze daar niet aan te doen omdat je producten die de datum van vandaag hebben gewoon gratis meekrijgt. Alleen ondernemers zijn om dat te voorkomen al die producten gewoon de dag van te voren uit de schappen gaan halen.
Overigens ging het vaak dan wel naar de voedselbank of samenwerkingen met kleinere initiatieven.
Juist vanwege de mensen die op zo'n manier winkelen, zijn filialen begonnen met de producten zelf uit de schappen te halen.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 19:14 schreef Kamelenteen het volgende:
Van bepaalde filialen weet ik dat er bijv. bij de zuivel altijd wel gratis producten te vinden zijn op de datum. Dan scan ik altijd even snel de zuivel, om vervolgens altijd wel wat pakken melk/yoghurt of vla mee te nemen voor nop. Zo gepiept
Dat dusquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 19:19 schreef Myraela het volgende:
[..]
Juist vanwege de mensen die op zo'n manier winkelen, zijn filialen begonnen met de producten zelf uit de schappen te halen.
Raar wel, want ze hebben die regels zelf bedacht en hebben (of hadden) het zelfs groot boven het koelschap en op de winkelpui staan ook.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 19:19 schreef Myraela het volgende:
[..]
Juist vanwege de mensen die op zo'n manier winkelen, zijn filialen begonnen met de producten zelf uit de schappen te halen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |