Enigszins begrijpelijk na gisteren. Maar ik ben het er niet mee eensquote:Op zondag 1 september 2019 11:14 schreef Mothzor het volgende:
En weer laten ze niks zien.... Hij stond compleet onder de banden was kort te zien...
Mooi joh, die Ziggo reclame op het eind.quote:Op zondag 1 september 2019 11:04 schreef franklop het volgende:
[..]twitter:ZiggoSportF1 twitterde op zondag 01-09-2019 om 11:03:44Grote verslagenheid op Spa Francorchamps 😢 Aan het begin van een zware dag op het Belgische circuit staat iedereen stil bij het noodlottige ongeval van Anthoine Hubert.. https://t.co/u7TOzzkqlu reageer retweet
quote:
dit was toch de laatste race van Eddie Irvine , die zou hier na deze race stoppen met rijdne ?quote:
Rustig, je krijgt je portie spektakel vast wel als blijkt dat hij ok is.quote:Op zondag 1 september 2019 11:15 schreef vosss het volgende:
[..]
Enigszins begrijpelijk na gisteren. Maar ik ben het er niet mee eens
Zo zie ik het nu ook jaquote:Op zondag 1 september 2019 11:19 schreef Mothzor het volgende:
Nog geen rode vlag, zie ik maar als een goed teken
Volgens mij is dit goed gegaan 100% dankzij de halo.quote:Op zondag 1 september 2019 11:22 schreef Dalenbart het volgende:
Heftige crash wel en ik denk dat de halo hier heel erg geholpen heeft. Anders heb je die bandenstapel op je hoofd steunen en nu niet
Bij de regie is het natuurlijk ook nog vers.quote:Op zondag 1 september 2019 11:16 schreef Whiskers2009 het volgende:
Vind het toch wel naar dat ze niks laten zien. Krijg je juist meteen weer een doemgevoel..
quote:Op zondag 1 september 2019 11:23 schreef Mothzor het volgende:
Engels commentaar (via F1TV) geeft aan dat hij ongedeerd is
Als het klopt dat hij ongedeerd is zoals nu de berichten zijn dan is dit 100% zeker dankzij de halo. Hield nog even een slag om de arm net omdat er nog niks bekend wasquote:Op zondag 1 september 2019 11:23 schreef Zorro het volgende:
[..]
Volgens mij is dit goed gegaan 100% dankzij de halo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |