quote:Op maandag 9 september 2019 14:21 schreef elamanilo het volgende:
Tot, wat een mooi kindje heb je! En nu echt heel erg bijna jarig. Wat vliegt zo'n jaar voorbij he? Kijk eens wat hij allemaal al geleerd heeft in zo'n heel jaar. Wow! Ik sta daar telkens weer verbaasd van. Mijn baby's zijn nu 3,5 maanden, maar dat zijn al echt hele kindjes inmiddels. Ze zijn echt wakker tussen hun slaapjes en kunnen rollen en spelen spelletjes en herkennen je en zo. Alvast van harte gefeliciteerd in ieder geval!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En ja, dat het jaar omvliegt; wel en niet. Dat hij geboren was lijkt toch wel heul erg lang geleden nu, zeker als je op de foto's ziet wat voor klein hummeltje het toen was.
Haha die heeft mijn vrouw al HEEEEEEEEEEEL lang geleden bij Aliexpress gekocht!quote:Op maandag 9 september 2019 18:08 schreef Framblij89 het volgende:
@:ToT die slingers zijn echt super leuk!! Waar zijn die van?? willikoook!
quote:Op maandag 9 september 2019 17:55 schreef ToT het volgende:
[..]Dank je!
Haha, ja we hebben alvast slingers opgehangen voor komende zaterdag!Met allemaal foto's van hem er op per maand van geboorte tot nu.
Ha tof die slingers!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En ja, dat het jaar omvliegt; wel en niet. Dat hij geboren was lijkt toch wel heul erg lang geleden nu, zeker als je op de foto's ziet wat voor klein hummeltje het toen was.
Ohh en ja, de geboorte lijkt hier ook alweer zo lang geleden, ze zijn al zo onderdeel van ons gezin en ons bestaan.Ik kan me bijna al niet meer voorstellen hoe het was zonder ze! Dus dat herken ik ook wel inderdaad.
Zoek de verschillen!quote:Op maandag 9 september 2019 21:21 schreef elamanilo het volgende:
[..]
Ha tof die slingers!
Ohh en ja, de geboorte lijkt hier ook alweer zo lang geleden, ze zijn al zo onderdeel van ons gezin en ons bestaan.Ik kan me bijna al niet meer voorstellen hoe het was zonder ze! Dus dat herken ik ook wel inderdaad.
Ow hier is het gewoon bruin hoor, niet goud.quote:Op maandag 9 september 2019 21:34 schreef hetzusjevan het volgende:
Oh ToT super leuk! Ik heb die slinger voor Nien ook hangen, toevallig ook in het goud, alleen dan met cijfertjes ^^. Taart net opgehaald voor morgen. Net voor de allerlaatste keer een baby in bed gelegd![]()
en morgenochtend dreumes uit bed halen.
Twee dagen per week (als ze naar het kdv moet) maakt manlief haar wakker als ze langer slaapt dan 7:30. Dat is in de praktijk eigenlijk nooit...quote:Op dinsdag 10 september 2019 07:58 schreef Rebubbled het volgende:
Hetzusjevan! Als het goed is wakker geworden met een dreumes in huis! Gefeliciteerd!!
Balen Tink. Hier weer een baby die niet in slaap komt/blijft. Om 2.30 was ze eindelijk vast in slaap. Maar nu moet ze over een uur bij de gastouder zijn. Maken jullie je baby's wakker 's ochtends? Of wacht je tot zij wakker worden?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gefeliciteerd @hetzusjevan !!![]()
Irritant, van die mensen die gewoon niet naar je luisteren!quote:Op dinsdag 10 september 2019 09:34 schreef Ceviche het volgende:
In principe maak ik Koert nooit wakker, maar hij moet wel gevoed worden voor ik naar werk ga en ik vind het asociaal om hem met een vieze luier te brengen, en van de luierwissel wordt hij toch wel wakker dus kan kan ik hem gelijk voeden.
Anders wordt hij toch wel wakker onderweg en dan komt hij hongerig en vies aan![]()
En 's avonds gaan we meestal tegelijk slapen na de laatste voeding, maar soms is hij overstuur van vermoeidheid, dan wieg ik hem in slaap en maak hem na een kwartier wakkerhij slaapt daarna gewoon verder.
Ik kan hem wel laten slapen maar hij wordt op een gegeven moment toch wakker van de honger.
M'n moeder paste op, ik zei: als hij slaapt moet je hem niet wakker maken, hij slaapt lang 's ochtends, als hij honger heeft meldt hij zich wel en hij komt over de hele dag genomen echt wel aan voldoende voedingen.
M'n moeder: ik heb hem wakker gemaakt want het was tijd om te voeden![]()
Nou jamoet ze zelf maar weten als ze oppast
Ach het had erger gekund. Dat ze m'n hele huis zou schoonmaken of vast voedsel of laten huilen ofzo. Het was heel lief dat ze op wilde passenquote:Op dinsdag 10 september 2019 10:28 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Irritant, van die mensen die gewoon niet naar je luisteren!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |