Dat is voor mij al een dikke nee. Een auto moet 1 op 20 rijden, met dakkoffer op de snelweg mag dat terug naar 1 op 16 maar dan moet het wel een keer stoppen.quote:Op maandag 26 augustus 2019 19:35 schreef cressisub het volgende:
Verbruik met dakkoffer en afgeladen kofferbak zo'n 1:10 bij 130km/h op de snelwegen.
Niks mis met een auto die 1:10 rijdt, teken dat er een sterk blok in het vooronder ligt.quote:Op maandag 26 augustus 2019 19:44 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Dat is voor mij al een dikke nee. Een auto moet 1 op 20 rijden, met dakkoffer op de snelweg mag dat terug naar 1 op 16 maar dan moet het wel een keer stoppen.
Met een diesel wel mogenlijk, naar met een auto die de cw waarde van een doorzonwoning heeft, op benzine, valt 1:10 best mee te leven. Vooral in Macedonia met 95 prijzen minder dan een euro per liter.quote:Op maandag 26 augustus 2019 19:44 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Dat is voor mij al een dikke nee. Een auto moet 1 op 20 rijden, met dakkoffer op de snelweg mag dat terug naar 1 op 16 maar dan moet het wel een keer stoppen.
Of dat ze hun deur tegen je portier aanzwieren en dat je meer schade hebt dan die duster nieuw kostquote:Op maandag 26 augustus 2019 19:46 schreef devlinmr het volgende:
Mijn enige ervaring met Dusters is als ik achter ze zit terwijl ze me 5 km/h verschil een vrachtwagen inhalen
You made my point.quote:Op maandag 26 augustus 2019 19:53 schreef cressisub het volgende:
een auto die de cw waarde van een doorzonwoning heeft,
Showroom glans is wel aardig weg met al het stof en de grit wegen.quote:Op maandag 26 augustus 2019 20:02 schreef Tinos85 het volgende:
Dat is gelijk een best stukje sturen. Is ie gelijk ingereden
quote:Op maandag 26 augustus 2019 20:00 schreef cressisub het volgende:
Roemeens plaatwerk heeft de dikte van aluminium folie , is jouw deur gemaakt van sneeuwvlokjes ?
Bij mij zijn het meestal de vrachtwagens die de dusters inhalen, hier in de buurt staan er ook twee, gebruiken 3 parkeerplaatsen met z'n tweeën.quote:Op maandag 26 augustus 2019 19:46 schreef devlinmr het volgende:
Mijn enige ervaring met Dusters is als ik achter ze zit terwijl ze me 5 km/h verschil een vrachtwagen inhalen
Toyota paseoquote:Op maandag 26 augustus 2019 19:50 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Niks mis met een auto die 1:10 rijdt, teken dat er een sterk blok in het vooronder ligt.
Mijn 6 cilinder vebruikt dat ook, ik moet de eerste benzine auto die 1:20 rijdt én lekker vlot optrekt nog tegenkomen.
Ik kan mij weinig mobile voorwerpen voorstellen waar ik mijzelf doodgevonden zou Willem laten vinden.quote:Op maandag 26 augustus 2019 21:36 schreef 20100 het volgende:
Daar wil je toch nog niet dood in gevonden worden?
Wat vond de dealer eigenlijk van je proefritje?quote:Op maandag 26 augustus 2019 19:35 schreef cressisub het volgende:
Proefrit ( voor ons) is een vakantie trip naar een grieks eiland
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |