De Cauwer kan er ook niks meer van.quote:Op woensdag 21 juni 2023 23:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
Toch maar gewoon SPORZA. Die hebben in ieder geval één goede commentator.
Niet wat het geweest is, dat zeker.quote:Op donderdag 22 juni 2023 06:55 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
De Cauwer kan er ook niks meer van.
Kan me niet voorstellen dat de NOS hem lang bij de vrouwen houdt. Van wat ik heb gehoord veruit de prettigste commentator bij de NOS op het moment.quote:Op donderdag 22 juni 2023 08:19 schreef DiegoFuser het volgende:
De vrouwen kijken we bij de NOS vanwege Andries Lamain, de beste commentator van Nederland. Jammer dat Rox naast hem zit, dat is dan weer de slechte co-commentator van Nederland.
Ik vind Nick Stöpler beter dan 3s, in ieder geval bij de vrouwen. Samen met Jip vind ik dat het gouden duo bij de vrouwen. Als Tim de Vries en Iris Slappendel hem bij Eurosport doen ga ik ook naar de NOS.quote:Op donderdag 22 juni 2023 08:19 schreef DiegoFuser het volgende:
Toch maar via Sporza. Ondanks dat Renaat alleen nog maar fatsoenlijk commentaar geeft wanneer er over houten planken gereden wordt en José thuis hoort in een gesloten afdeling van een rusthuis.
De vrouwen kijken we bij de NOS vanwege Andries Lamain, de beste commentator van Nederland. Jammer dat Rox naast hem zit, dat is dan weer de slechte co-commentator van Nederland.
Dat is ook mijn plan.quote:Op donderdag 22 juni 2023 14:41 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ik ga een beetje heen en weer zappen denk ik, ook afhankelijk van welke renner goed presteert en hoe goed ik de chauvinistische tour trek.
En Boogerd blijkbaar: https://over.nos.nl/wp-co(...)r-de-France-2023.pdfquote:
Wat is dit nou weer? Als ik een koers terugkijk wil ik juist niet weten of, wanneer en hoeveel hoogtepunten er zijn. Dat is juist de hele charme van de sport: je kunt 5 uur lang naar niks kijken of vanaf kilometer 0 alleen maar actie hebben.quote:De Hoogtepunten-functie op de stream
Een belangrijke demarrage of sprint gemist? Geen punt. In de NOS-app en op NOS.nl kan je nu in een
livestream eenvoudig terugschakelen naar bepalende momenten in een etappe. Dat gaat via markers;
een streepje in de livestream geeft aan wanneer zo’n moment heeft plaatsgevonden. Door daar op te
klikken ga je terug naar het spannende moment, zodat je dit alsnog kan zien. Vervolgens klik je op ‘live’
en ben je weer helemaal bij. De hoogtepunten-functie geldt voor alle etappes in de Tour.
Werd bij het WK voetbal ook gebruikt, inclusief benaming wat er gebeurde. Met name dat laatste was erg jammerquote:Op vrijdag 23 juni 2023 17:07 schreef wimderon het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer? Als ik een koers terugkijk wil ik juist niet weten of, wanneer en hoeveel hoogtepunten er zijn. Dat is juist de hele charme van de sport: je kunt 5 uur lang naar niks kijken of vanaf kilometer 0 alleen maar actie hebben.
Ach, alsof we niet gewoon via Eurosport kijken.quote:Op vrijdag 23 juni 2023 17:07 schreef wimderon het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer? Als ik een koers terugkijk wil ik juist niet weten of, wanneer en hoeveel hoogtepunten er zijn. Dat is juist de hele charme van de sport: je kunt 5 uur lang naar niks kijken of vanaf kilometer 0 alleen maar actie hebben.
De Tour toch nog maar via Sporza, ondanks Renaat, Carl, Christophe en Sven.quote:Op vrijdag 23 juni 2023 17:18 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ach, alsof we niet gewoon via Eurosport kijken.
Dit ga ik waarschijnlijk ook doen.quote:Op donderdag 22 juni 2023 14:41 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ik ga een beetje heen en weer zappen denk ik, ook afhankelijk van welke renner goed presteert en hoe goed ik de chauvinistische tour trek.
Huh? Het is precies andersom!quote:Op donderdag 22 juni 2023 08:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stef heeft niet het fijnste geluid, maar is 100x beter dan Joris.
Over smaak valt niet te twisten, maar schreeuwer Joris kan ik missen als kiespijn.quote:Op maandag 26 juni 2023 10:55 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Huh? Het is precies andersom!
Als Stef commentaar geeft wordt het heel snel zappen.
Maar Joris heeft nul inhoud. Naar die doremifasol van hem is eigenlijk niet te luisteren.quote:Op maandag 26 juni 2023 10:55 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Huh? Het is precies andersom!
Als Stef commentaar geeft wordt het heel snel zappen.
Ja als je wielrennen een beetje goed volgt is Joris echt irritant om aan te horen. Stef weet tenminste nog waar hij het over heeft,quote:Op maandag 26 juni 2023 11:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Maar Joris heeft nul inhoud. Naar die doremifasol van hem is eigenlijk niet te luisteren.
Stef heeft alleen geen fijne commentaarstem, maar wat hij zegt slaat in ieder geval ergens op.
Geen idee, maar ze zien het bij de NOS wel zitten met hem als hij wielrennen, shorttrack én atletiek mag doen. Bij geen van de sporten klinkt het alsof hij er verstand van heeft.quote:Op maandag 26 juni 2023 11:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik snap dat echt niet. Zo moeilijk kan het toch niet zijn om iets van de sporten te begrijpen die hij becommentarieert. Een keer een foutje mag best, maar Joris vind ik qua niveau echt heel matig. Zou het een vriendje van Maarten Nooter zijn geweest of whatever?
Jan Roelfs komt ook bij iedere derde sport voorbij. Dat zegt niets.quote:Op maandag 26 juni 2023 12:52 schreef franklop het volgende:
[..]
Geen idee, maar ze zien het bij de NOS wel zitten met hem als hij wielrennen, shorttrack én atletiek mag doen. Bij geen van de sporten klinkt het alsof hij er verstand van heeft.
Vooral voetjebal toch? Tennis doen ze nauwelijks en paardensport is geen sport.quote:Op maandag 26 juni 2023 12:57 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Jan Roelfs komt ook bij iedere derde sport voorbij. Dat zegt niets.
Die heeft in ieder geval wel kennis van hoe je de namen van Braziliaanse sporters uitspreekt!quote:Op maandag 26 juni 2023 12:57 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Jan Roelfs komt ook bij iedere derde sport voorbij. Dat zegt niets.
En het bleef nog lang onrustig in Beloe Horizontsj.quote:Op maandag 26 juni 2023 13:01 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Die heeft in ieder geval wel kennis van hoe je de namen van Braziliaanse sporters uitspreekt!
Langlaufen! (En vast nog een aantal andere wintersporten, in samenvatting)quote:Op maandag 26 juni 2023 13:01 schreef franklop het volgende:
[..]
Vooral voetjebal toch? Tennis doen ze nauwelijks en paardensport is geen sport.
Van paardensport weet ie ook nog wel écht een en anderquote:Op maandag 26 juni 2023 13:01 schreef franklop het volgende:
[..]
Vooral voetjebal toch? Tennis doen ze nauwelijks en paardensport is geen sport.
Waarschijnlijk alleen hoe je het paard achter de wagen spantquote:Op maandag 26 juni 2023 13:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Van paardensport weet ie ook nog wel écht een en ander
Tsja, ik vind paardensport ook niks aan en het is geen échte kenner, maar hij weet wel meer dan de meeste Nederlanders.quote:Op maandag 26 juni 2023 14:41 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Waarschijnlijk alleen hoe je het paard achter de wagen spant
Ja, Jan Roelfs bij het langlaufen is ook niet echt een succes.quote:Op maandag 26 juni 2023 13:03 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Langlaufen! (En vast nog een aantal andere wintersporten, in samenvatting)
Is dat, voor de start van de tour, nu al rullevant?quote:Op maandag 26 juni 2023 15:42 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Doen Karsten en Jeroen wel gewoon de Vuelta?
Vast wel, de Tour doen ze niet omdat het niet exclusief is op Eurosport.quote:Op maandag 26 juni 2023 15:42 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Doen Karsten en Jeroen wel gewoon de Vuelta?
Gezien wat de de komende weken in de tour moeten zien te overleven qua commentatoren wel ja.quote:Op maandag 26 juni 2023 16:59 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Is dat, voor de start van de tour, nu al rullevant?
Zonder ongelukken wel.quote:Op maandag 26 juni 2023 15:42 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Doen Karsten en Jeroen wel gewoon de Vuelta?
De man trapt enkel open deuren in. Ik heb hem althans nog nooit op een normale mening betrapt.quote:Op maandag 26 juni 2023 11:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Maar Joris heeft nul inhoud. Naar die doremifasol van hem is eigenlijk niet te luisteren.
Stef heeft alleen geen fijne commentaarstem, maar wat hij zegt slaat in ieder geval ergens op.
Dat valt toch wel mee, alleen Stef Clement is niet te pruimen.quote:Op maandag 26 juni 2023 17:10 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Gezien wat de de komende weken in de tour moeten zien te overleven qua commentatoren wel ja.
Iedereen vindt Joris vd Berg verschrikkelijk, maar jij bent de uitzondering kennelijk.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 16:39 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Dat valt toch wel mee, alleen Stef Clement is niet te pruimen.
Wees blij dat Herbert het niet meer doet, degene die in zijn plaats komt is altijd beter.
Dat vindt niet iedereen, maar omdat RR hem verschrikkelijk vindt praat iedereen hem maar na. Want ja wie wil er nu in discussie gaan met RR?quote:Op dinsdag 27 juni 2023 16:40 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Iedereen vindt Joris vd Berg verschrikkelijk, maar jij bent de uitzondering kennelijk.
De mensen vinden Joris verschrikkelijk omdat hij er geen kut van snapt, niet omdat RR hem kut vindt.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 16:42 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Dat vindt niet iedereen, maar omdat RR hem verschrikkelijk vindt praat iedereen hem maar na. Want ja wie wil er nu in discussie gaan met RR?
Joris is een mindere irritantere versie van Herbertquote:Op dinsdag 27 juni 2023 16:39 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Dat valt toch wel mee, alleen Stef Clement is niet te pruimen.
Wees blij dat Herbert het niet meer doet, degene die in zijn plaats komt is altijd beter.
Lul niet zo dom.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 16:42 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Dat vindt niet iedereen, maar omdat RR hem verschrikkelijk vindt praat iedereen hem maar na. Want ja wie wil er nu in discussie gaan met RR?
Doorgaans diende je Michel Wuyts goed te vinden volgens de meerderheid, maar dat was de natste scheet van allemaal met z'n constante gehijg in de microfoon. Joris vd Berg is gewoon, neutraal bekeken, niet zo best. Zit er heel vaak naast, spreekt bijna alles in alsof het een samenvatting is en zijn zogenaamde beeldspraak klinkt alsof hij het van een lange checklist af zit te lezen ipv het spontaan tijdens het becommentariëren te verzinnen. Maar bovenal, hij slaat echt nóóit de juiste toon aan voor het moment. Echt, nooit.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 16:42 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Dat vindt niet iedereen, maar omdat RR hem verschrikkelijk vindt praat iedereen hem maar na. Want ja wie wil er nu in discussie gaan met RR?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |