abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 9 januari 2003 @ 17:05:16 #1
28809 Zuip
Official Flux-Member
pi_7800722
Ik heb gister de Starwars-DVD Attack of the Clones gekocht, maar ik krijg de menu's alleen in het Frans! Er moet toch wel een manier zijn om dit in het Engels te krijgen?

Het is niet speciaal een Franse versie ofzo, maar gewoon met Nederlandse achterkant, en Nederlandse ondertitels worden automatisch geselecteerd.

Maakt het misschien wat uit dat ik de DVD met een PS2 afspeel?

pi_7800776
Lijkt me niet tenzij je de taal van de PS2 op frans hebt ingesteld misschien.
pi_7800836
Daar had ik het een tijdje geleden over met iemand anders, je moet de taal van de menu's standaard op Engels zetten; als je ze op Nederlands zet pakt hij de "dichtsbijzijnde" taal en dat is in het geval van de SWII DVD de Franse menu's.

Ik had een Engelse Windows 2000 met een Engelse PowerDVD; die andere persoon had een Nederlandse Windows 2000 en Nederlandse PowerDVD en kreeg Franse menu's, terwijl ik de Engelse menu's kreeg.

Hetzelfde principe kan de PS2 hebben, zet de taal van de PS2 eens op Engels ipv. op Nederlands?

In a dream I'm a different me with a perfect you, we fit perfectly.
And for once in my life I feel complete and I still want to ruin it.
  donderdag 9 januari 2003 @ 18:21:38 #4
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_7801734
Ik had dit ook met mijn DVD's. Gelukkig was een druk op de setup knop al bijna genoeg om mijn probleem op te lossen. Al navigerend door het menu's heb ik de instelling van m'n speler op engels gezet en voila: engelse menu's

Ik had dit ook met de DVDspeler in m'n iMac, maar daar kon ik hem onder preferences aanpassen.

[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  donderdag 9 januari 2003 @ 19:21:31 #5
28809 Zuip
Official Flux-Member
pi_7802844
Tnx, zal het strax eens proberen!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')