de vraag blijft nog over of Jordie Merel wil, en dat denk ik nietquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:29 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Nee, geen gezeur over boosheid, want ze meende het ook, en dat is niet erg. Je kan niet alles hebben, maar eh.... Jordy is wel een lekkerder en liever ding dan Jessie.
Het gaat om dat Merel gezegd zou hebben dat Jordy meer haar type isquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:27 schreef Bramenstruik het volgende:
wat ik niet begrijp is, dat Merel dat ook al tegen Jessie heeft gezegd, dat ze hem soms slonzig vindt, waarom is het nu een dingetje?
Nou, dat is duidelijk Shelley in de zeik nemen, is niet hetzelfde. Hij moet wel niet zeuren.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:29 schreef sjampoeh het volgende:
eh jessie roept ook steeds dat shel de moeder van zijn kinderen zijn en dat hij haar ten huwelijk wilde vragen. wel als grap ofzo maar heeft t vaak herhaald. was ook in de uitzending
doe maar 2 en krijgt 1 en dan, doe nog maar eenquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:30 schreef FOKoffieleut het volgende:
text vast, nog steeds 2 whiskey, geen dubbele ofzo
ja maar wordt wel gezegd en gehoord.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:31 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Nou, dat is duidelijk Shelley in de zeik nemen, is niet hetzelfde. Hij moet wel niet zeuren.
Hij kan beter zien dat ze een uitnemer is en verrot is van binnen. Dan maakt het niet meer uit op wie ze valt.
Dat staat buiten kijf.... Even los van Jordy... die verdient een leuke meid.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:31 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
de vraag blijft nog over of Jordie Merel wil, en dat denk ik niet
Ach.....vindt wel dat Jordy heel erg verheerlijkt wordt......ik kan nog niet oordelen of hij veel liever is, ja voor zijn moeder maar zijn dat de meeste zoons niet. En wat is bloedmooi??quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:29 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Nee, geen gezeur over boosheid, want ze meende het ook, en dat is niet erg. Je kan niet alles hebben, maar eh.... Jordy is wel een lekkerder en liever ding dan Jessie.
nah iedereen ziet dat hij over Sjellie haar rug nog de mooie player wil lijken, wellicht om interessanter over te komen voor rupsje nooit genoegquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:31 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
ja maar wordt wel gezegd en gehoord.
Ja en niet iedereen kan dat onderscheid maken, das waar, schuimpjes will be schuimpjes.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:31 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
ja maar wordt wel gezegd en gehoord.
Met zijn hangtietenquote:
hij houdt haar straal voor de gek (denk ik) maar stiekem wil hij ook wel even zeesterren met EEN shelquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:33 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
nah iedereen ziet dat hij over Sjellie haar rug nog de mooie player wil lijken, wellicht om interessanter over te komen voor rupsje nooit genoeg
en Sjellie die er helemaal intraptquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:33 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ja en niet iedereen kan dat onderscheid maken, das waar, schuimpjes will be schuimpjes.
Ik ga niets afdoen aan dat alles. Ik vind het voldoende dat hij een leuke verschijning is, komt als een zachte lieve guy over. Of hij nou super dit of super dat is, maakt niet uit. Ik vind het leuker dan Jessie, dat staat voor mij als een paal boven water.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:32 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ach.....vindt wel dat Jordy heel erg verheerlijkt wordt......ik kan nog niet oordelen of hij veel liever is, ja voor zijn moeder maar zijn dat de meeste zoons niet. En wat is bloedmooi??
hebben we gezien in uto1, als de remmen los zijnquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:34 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
hij houdt haar straal voor de gek (denk ik) maar stiekem wil hij ook wel even zeesterren met EEN shel
Waarin? Ik heb iets gemist?quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:34 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
en Sjellie die er helemaal intrapt
Daar is ook niet veel voor nodig......quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:35 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik ga niets afdoen aan dat alles. Ik vind het voldoende dat hij een leuke verschijning is, komt als een zachte lieve guy over. Of hij nou super dit of super dat is, maakt niet uit. Ik vind het leuker dan Jessie, dat staat voor mij als een paal boven water.
dat dus, is niet super, en ook niet "bloedmooi" maar gewoon een harstikke leuk jong, niks mis meequote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:35 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik ga niets afdoen aan dat alles. Ik vind het voldoende dat hij een leuke verschijning is, komt als een zachte lieve guy over. Of hij nou super dit of super dat is, maakt niet uit. Ik vind het leuker dan Jessie, dat staat voor mij als een paal boven water.
quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:36 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
dat dus, is niet super, en ook niet "bloedmooi" maar gewoon een harstikke leuk jong, niks mis mee
Sjellie denkt echt dat Jessie voor haar valtquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:35 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Waarin? Ik heb iets gemist?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |