Het verbaast me alleen dat medisch centrum de Cos het beter denkt te weten dan de reguliere medische wetenschap, meer niet...... Geloof je ook in kabouters?quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:13 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Keep het cool men, maak je niet druk.
Dat is hoe ik denk, jij denkt anders prima toch.
Ik niet maar jij misschien............................quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:17 schreef BloesBloes het volgende:
[..]
Het verbaast me alleen dat medisch centrum de Cos het beter denkt te weten dan de reguliere medische wetenschap, meer niet...... Geloof je ook in kabouters?
Wat jij wil Dr. Zwamneusquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:19 schreef Datlijktmaarzo het volgende:
[..]
Ik niet maar jij misschien............................
ik weet alleen van mensen die ik ken die veel blowen of geblowd hebben dat ze bepaald niet actiever van geworden zijn.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:17 schreef BloesBloes het volgende:
[..]
Het verbaast me alleen dat medisch centrum de Cos het beter denkt te weten dan de reguliere medische wetenschap, meer niet...... Geloof je ook in kabouters?
Heeft niets met medisch centrum te maken. Ik heb over gevallen waarin ik gezien heb dat mensen er aan kapot gaan.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:17 schreef BloesBloes het volgende:
[..]
Het verbaast me alleen dat medisch centrum de Cos het beter denkt te weten dan de reguliere medische wetenschap, meer niet...... Geloof je ook in kabouters?
Ah, en ze moeten er bij weg tijdens de SL (aan name)quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:26 schreef Dotteke het volgende:
Het water is laag in de vijver zegt Myl, volgens haar is hij aan het leeg lopen
[ afbeelding ]
Ze is het zat en neemt afscheid van Utopia met haar maffe inwonersquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:28 schreef ANTPQ-36 het volgende:
Ah,, katie tot aan der enkeltjes in de water
Uhhh, goh, het was toch net of ik een discussie had met Dot en dat jij er met een persoonlijke post tussendoor kwam. Drink je veel misschien?quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:25 schreef Datlijktmaarzo het volgende:
[..]
Kun je het niet winnen, dan begin je zo!
Ja okee, zo heb ik mensen kapot zien gaan aan te veel roken, drinken, eten, verkeerd medicijngebruik ... Ik kan nog wel even doorgaan.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:27 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Heeft niets met medisch centrum te maken. Ik heb over gevallen waarin ik gezien heb dat mensen er aan kapot gaan.
En dan heb ik het niet over mensen die 5 druppeltje CBD olie innemen natuurlijk
Ja, liters!quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:30 schreef BloesBloes het volgende:
[..]
Uhhh, goh, het was toch net of ik een discussie had met Dot en dat jij er met een persoonlijke post tussendoor kwam. Drink je veel misschien?
Maar wat ik dan niet snap: ze heeft een koophuis zegt ze. Dan kan je toch geen uitkering krijgen, of heb ik dat verkeerd? (Sorry, geen verstand van uitkeringenquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 10:23 schreef magnaal het volgende:
[..]
Dat was ook vaag over die uitkering, maar ze brengt het toch naar voren, per ongeluk, denk ik dan..Je kunt niet 24/7 liegen en een rol spelen
Kan je ook kapot aangaan ..... niet meer doen dusquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:33 schreef Datlijktmaarzo het volgende:
[..]
Ja, liters!
Maar alleen water.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |