Het moet echt aangeven staan dat het voor een cd-recorder is zoals dit:quote:Op donderdag 22 augustus 2019 12:20 schreef Crabapple het volgende:
Op
https://www.amazon.com/Ma(...)322&s=gateway&sr=8-4
Of deze
https://www.amazon.com/Pr(...)457&s=gateway&sr=8-6
Dan zou het deze kunnen zijnquote:Op donderdag 22 augustus 2019 13:09 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Het moet echt aangeven staan dat het voor een cd-recorder is zoals dit:
[ afbeelding ]
Die vind je op meerdere sites, alleen overal uitverkocht.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 13:09 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Het moet echt aangeven staan dat het voor een cd-recorder is zoals dit:
[ afbeelding ]
Wat ik me kan herinneren is dat sommige cd's waren 'beveiligd'quote:Op donderdag 22 augustus 2019 13:21 schreef raptorix het volgende:
Wat ik lees is dat ze technisch niet heel speciaal zijn, maar dat er een beveiliging op zit voor de auteursrechten belanghebbenden (kennelijk werkt dat in sommige landen anders voor audio/data), weet je wat het exacte type apparaat is wat je hebt?
google voor de gein eens op de ean of dit idd alleen US is..quote:Op zaterdag 24 augustus 2019 06:39 schreef Bracha020 het volgende:
Ik heb inmiddels een hele doos vol, zo uit de US, helemaal nieuw.
‘For Music Use Only’, de ouderwetse dus.
De schijfjes die ik zocht worden daar blijkbaar dus nog wel gemaakt.
Goed dat je aangeeft wáár je deze cd's vandaan hebt gehaald. Kunnen andere gebruikers ook van profiteren. Bedankt!quote:Op zaterdag 24 augustus 2019 06:39 schreef Bracha020 het volgende:
Ik heb inmiddels een hele doos vol, zo uit de US, helemaal nieuw.
‘For Music Use Only’, de ouderwetse dus.
De schijfjes die ik zocht worden daar blijkbaar dus nog wel gemaakt.
Liever niet Einstein. Ik heb ze via een Amerikaan. Audioforum. Hij heeft alles voor me geregeld. Ik zou hem eerst netjes moeten vragen of hij het goed vindt dat zijn gegevens op een openbare chatsite terecht komen en er zodoende ook andere gebruikers kunnen ‘profiteren’.quote:Op dinsdag 27 augustus 2019 09:02 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Goed dat je aangeeft wáár je deze cd's vandaan hebt gehaald. Kunnen andere gebruikers ook van profiteren. Bedankt!![]()
Wow, die zag ik even niet aankoen. Je stelt een vraag, andere users proberen je te helpen. En nu je zelf een oplossing hebt gevonden wil je deze niet delen?quote:Op dinsdag 27 augustus 2019 14:51 schreef Bracha020 het volgende:
[..]
Liever niet Einstein. Ik heb ze via een Amerikaan. Audioforum. Hij heeft alles voor me geregeld. Ik zou hem eerst netjes moeten vragen of hij het goed vindt dat zijn gegevens op een openbare chatsite terecht komen en er zodoende ook andere gebruikers kunnen ‘profiteren’.
quote:Op dinsdag 27 augustus 2019 21:39 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Wow, die zag ik even niet aankoen. Je stelt een vraag, andere users proberen je te helpen. En nu je zelf een oplossing hebt gevonden wil je deze niet delen?
Goed gedaan, hoor. Einstein.
Wat wil je precies? Tussenpersoon zijn? Exclusiviteit? Of gaat het echt om iemand anders zijn privacy aan de overkant van de plas?
Als ik zo verlegen zat om die cd's zou ik zeker niet contact opnemen met TS, gewoon omdat het laatste antwoord me dwars zit. Maar hey, als anderen genaaid willen worden zonder te zoenen mogen ze wel bij TS op de blote knietjes smeken hoor...quote:Op dinsdag 27 augustus 2019 21:45 schreef MMaRsu het volgende:
[..]gast alsof hij wil dat jan en allemal die cds kunnen bestellen
als anderen hier die cds willen kunnen ze wellicht wat bij deze user kopen maar lijkt me logisch dat hij zn eigen bron niet gaat delen als die schijfjes lastig te vinden zijn
Is het overigens niet mogelijk zo'n speler "aan te passen", waardoor je ook gewone onbewerkte cd-r's kan gebruiken?quote:Op dinsdag 27 augustus 2019 21:58 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Als ik zo verlegen zat om die cd's zou ik zeker niet contact opnemen met TS, gewoon omdat het laatste antwoord me dwars zit. Maar hey, als anderen genaaid willen worden zonder te zoenen mogen ze wel bij TS op de blote knietjes smeken hoor...
Blijkbaar zijn deze cd’s ook nog bij bol te koop. Misschien dat ik zo’n doosje ga kopen om te kijken if ze goed werken.quote:Op dinsdag 27 augustus 2019 21:58 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Als ik zo verlegen zat om die cd's zou ik zeker niet contact opnemen met TS, gewoon omdat het laatste antwoord me dwars zit. Maar hey, als anderen genaaid willen worden zonder te zoenen mogen ze wel bij TS op de blote knietjes smeken hoor...
Ik heb deze gekocht en mijn cd-recorder accepteert de cd’s.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 13:14 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Dan zou het deze kunnen zijn
https://www.bol.com/nl/p/maxell-cd-rw-music/9200000024293222/
Maxell 10x herschrijfbare Audio CD-RW discs 80 minuten Jewel Case voor CD-recorders
- Pro Audio CD-RW, speciaal voor CD-recorders (bijvoorbeeld van Philips)
- niet geschikt voor computers op laptops, enkel voor CD-Recorders
- capaciteit: 700 MB / 80 minuten
- 10 CDRW in jewel case
- herschrijfbaar (meerdere malen opneembaar)
- circa 1000x herschrijfbaar
Dat is al erg zat natuurlijk. Wat denkt die bitch wel nietquote:Op woensdag 28 augustus 2019 10:05 schreef Marsenal het volgende:
Hoewel deze TS op geen enkele manier probeert om niet over te komen als een hautain kutwijf van hier tot tokio
Mooi!quote:Op donderdag 29 augustus 2019 12:33 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Ik heb deze gekocht en mijn cd-recorder accepteert de cd’s.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |