Speelt Minaj daar nog basis?quote:Op vrijdag 9 augustus 2019 23:14 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Oei, clash tussen twee oud-clubs van me in de halve finale EL
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 9 augustus 2019 23:15 schreef GGMM het volgende:
Beter speel ik, anders mogen ze verliezen.
quote:
quote:
Ergens is er toch iets misgegaan met het aanmaken van mijn speler.quote:
En je kreeg nog een 7.2 ookquote:
Dat is potverdikkie een dikke voldoende!quote:Op vrijdag 9 augustus 2019 23:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
En je kreeg nog een 7.2 ook
Toulouse heeft toch flink wat geld gehad voor Boonen? Goed benut dan.quote:Op vrijdag 9 augustus 2019 23:40 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
EL-finale:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik zou zweren dat we er nog eentje bij Liverpool hadden rondlopen, maar blijkbaar niet, dus ben erg tevreden dat Toulouse heeft gewonnen
27M jaquote:Op vrijdag 9 augustus 2019 23:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Toulouse heeft toch flink wat geld gehad voor Boonen? Goed benut dan.
Worden we herenigd of niet? We zien het zoquote:
Dat zou ik erg leuk vinden in ieder gevalquote:Op vrijdag 9 augustus 2019 23:58 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Worden we herenigd of niet? We zien het zo
Maar we hebben samen vele hete nachten doorgebracht.quote:Op zaterdag 10 augustus 2019 00:00 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat zou ik erg leuk vinden in ieder geval
Door een klein blundertje aan mijn kant kon ik niet voor Willem II uitkomen en hebben we dus geen minuut samengespeeld
Jij en Minajquote:Op zaterdag 10 augustus 2019 00:01 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Maar we hebben samen vele hete nachten doorgebracht.
Nick ja, niet Nicki.quote:
drizzt houdt wel van dikke billen en tietenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 10-08-2019 00:03:19 ]
quote:Op zaterdag 10 augustus 2019 00:03 schreef aTypisch het volgende:
[..]
drizzt houdt wel van dikke billen en tieten
ook neppe, drizz?TETTEN! En een bolle bips sla ik nooit afSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Moeten echter wel puur natuur zijn.
En ja, ik val alleen op blanke vrouwtjes, maar zo af en toe is er een aziatische of een negerinnetje waarvan ik denk "boh". Nicki Minaj hoort daar niet bij.
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
quote:Op zaterdag 10 augustus 2019 00:05 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
TETTEN! En een bolle bips sla ik nooit afMoeten echter wel puur natuur zijn.
En ja, ik val alleen op blanke vrouwtjes, maar zo af en toe is er een aziatische of een negerinnetje waarvan ik denk "boh". Nicki Minaj hoort daar niet bij.
Na het seizoen he.quote:Op zaterdag 10 augustus 2019 00:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Is er geen eindtoernooi bezig nu?
Jeweet, heb drank gehaald en zit nu aan een ijskoude cola/rum. Genot.quote:Op zaterdag 10 augustus 2019 00:05 schreef aTypisch het volgende:
lekker bezig trouwens drizzle, weer beetje hersteld?
Heuj, voorkeur is voorkeur, en daar is niks mis mee.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |