Ah okequote:
Ja zonde verder zo strakquote:
quote:
Ja wtf was dat ineensquote:Op vrijdag 20 september 2019 22:24 schreef Protoplanet het volgende:
Brak bijna mn nek
Afzetten met een lint
Compleet nieuw industrieel gebouwd met ideeën van bouwkunde studenten, dus lekker goedkoop personeel gehad.quote:Op vrijdag 20 september 2019 22:25 schreef Joosie200 het volgende:
Is die laatste b&b nu een omgebouwde varken/koeienstal?
Qua grootte moest ik daar aan denken vooral met zo'n landhuis ernaast.
Wel heel mooi ingericht maar categorie hotel idd. Ook de enige waarbij ik 115 euro nog te doen vind. Voor een doorsnee b&b zoals bij de rest vind ik dat aan de hoge kantquote:Op vrijdag 20 september 2019 23:06 schreef golfer het volgende:
[..]
Compleet nieuw industrieel gebouwd met ideeën van bouwkunde studenten, dus lekker goedkoop personeel gehad.
Maar inderdaad geen B&B, maar een superdeluxe boutique hotel met 5 kamers.
Als je dan ook nog hun eigen enorme villa erbij zag, denk ik dat dit mensen zijn die er niet van hoeven te leven.
Dat denk ik welquote:Op zaterdag 21 september 2019 08:42 schreef amaranta het volgende:
Het water loopt me altijd in de mond bij dit programma. Zouden de ontbijten écht altijd zo uitgebreid zijn?
Idd leuk stukje!quote:Op zaterdag 21 september 2019 12:00 schreef golfer het volgende:
Leuk artikel in de Volkskrant van een paar weken geleden over dit programma en de opnames ervan:
https://www.volkskrant.nl(...)rstaanbaar~b9a50cdf/
Dat stel uit Warder claimen dat ze elkaar op een datingsite hebben ontmoet, maar volgens mij was het eerder in een fopneuzenwinkel...quote:Op vrijdag 4 oktober 2019 17:18 schreef ddx het volgende:
Beide b&b's in Noord-Holland waren prima b&b's, alleen die prijzen voor plekken die in complete buitengebieden zitten snap ik echt niet.
Jij komt toch uit dat andere weiland?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |