Hahaha. De schutter blijkt inmiddels gewoon een ordinaire linkse lul die ze niet allemaal op een rijtje had, dus Trump had gewoon gelijk.quote:Op maandag 5 augustus 2019 15:19 schreef Haan36 het volgende:
[..]
Wat heeft een schietpartij in de VS te maken met een amsterdams raadslid?
Moeilijk het toegeven dat die gast gewoon een halve gek is..
Ja net zoals de linksen altijd doen met hun gun control en het aanpakken van zogenaamde terrorist white males.quote:Op maandag 5 augustus 2019 14:11 schreef __Saviour__ het volgende:
Alles weet hij in te zetten voor zijn eigen politieke gewin.
Dat sarcasme was dus wat onterecht, als je naar de verhouding kijkt.quote:Op maandag 5 augustus 2019 19:43 schreef Repentless het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me niet af, ik zei sarcastisch dat die er toen niet waren.
Je oogt wat madquote:Op maandag 5 augustus 2019 20:25 schreef pferdfahrer het volgende:
Trump is een mongool, what else is new. Maar idd, je blijft je maar verbazen om hoe die uiteindelijk toch nog meer een mongool blijkt te zijn.
Die impeachment kan niet gauw genoet beginnen.
Kensermad!quote:
Nee hoor. Ook genoeg mass shootings onder Obama, dus wat is er onterecht aan? Het gebeurde toen dus ook, zoals ik met mijn sarcasme aangaf. Het is geen nieuw fenomeen dat onder Trump is ontstaan.quote:Op maandag 5 augustus 2019 20:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat sarcasme was dus wat onterecht, als je naar de verhouding kijkt.
Die is ook niet goed, maar toch staat hij daar als president van de verenigde statenquote:Op maandag 5 augustus 2019 18:52 schreef wolfjeamadeus het volgende:
[..]
Dan is wat hij denkt verdomd dom.
'Shit, m'n fiets is gejat'
Trump: alle honden een halsband!
'Er is ingebroken bij mijn huis'
Trump: betere testen voor iemand een vaarbewijs krijgt!
'Mijn oma is verkracht'
Trump: Extra pannenzegels bij de AH!
Die kerel is niet goed bij z'n hoofd.
Die schutter had het wel op immigranten. Zo noemde hij zijn mede antifa lid die een aanslag op een ICE locatie heeft gepleegd zijn grote voorbeeld. Zo rolt extreem links.quote:Op maandag 5 augustus 2019 14:11 schreef __Saviour__ het volgende:
Ik snap de logica. De schutter had het niet zo op immigranten. Dus met strengere wetten zouden die immigranten er niet zijn en had hij dus niet hoeven schieten!
Maar nee serieus, die man is een complete idioot. Alles weet hij in te zetten voor zijn eigen politieke gewin. Het trieste is dat zijn achterban het slikt.
Je haalt twee aanslagen door elkaar. De gast die aan het schieten was in El Paso had een flinke hekel aan buitenlanders en wilde voorkomen dat het witte ras in de minderheid zou komen in de VS. Dat was een echte Trump-fan.quote:Op maandag 5 augustus 2019 21:13 schreef Posergoth6667 het volgende:
[..]
Die schutter had het wel op immigranten. Zo noemde hij zijn mede antifa lid die een aanslag op een ICE locatie heeft gepleegd zijn grote voorbeeld. Zo rolt extreem links.
[ afbeelding ]
Wacht even, kom er op terugquote:Op maandag 5 augustus 2019 21:19 schreef Mike het volgende:
[..]
Je haalt twee aanslagen door elkaar. De gast die aan het schieten was in El Paso had een flinke hekel aan buitenlanders en wilde voorkomen dat het witte ras in de minderheid zou komen in de VS. Dat was een echte Trump-fan.
Die in Ohio was links qua gedachtengoed, maar schoot niet op rechts of links, maar op alles wat bewoog. Klasgenoten zeiden dat hij al op de middelbare school niet spoorde en daar een boekje bij hield wie er allemaal dood zouden moeten.
Allebei gestoord, maar er schoot er maar eentje vanuit z'n gedachtengoed.
Nee, je hebt z'n manifest duidelijk niet gelezen.quote:Op maandag 5 augustus 2019 21:19 schreef Posergoth6667 het volgende:
[..]
Nee
El Paso was een extreem links persoon, dat is nu wel algemeen bekend.
Ja dat neppe manifest.quote:Op maandag 5 augustus 2019 21:20 schreef Mike het volgende:
[..]
Nee, je hebt z'n manifest duidelijk niet gelezen.
Dit was El Paso:quote:Op maandag 5 augustus 2019 21:21 schreef Posergoth6667 het volgende:
[..]
Ja dat neppe manifest.
Die Dayton aanslag, dat was extreem links.
In Dayton had de dader inderdaad een links gedachtengoed, maar dat was niet de reden dat hij een wapen oppakte. Hij spoorde niet en had geen ideologie achter z'n daad.quote:The writings from the suspected shooter said the attack was in response to a "Hispanic invasion" of Texas, warning that the population will make Texas and other states a "Democrat stronghold" that will allow the party to win future presidential elections.
"They are the instigators, not me. I am simply defending my country from cultural and ethnic replacement brought on by an invasion," the document said.
Ja sorry, het zijn er twee vlak na elkaar, ik raak nu een beetje in de war.quote:Op maandag 5 augustus 2019 21:24 schreef Mike het volgende:
[..]
Dit was El Paso:
[..]
In Dayton had de dader inderdaad een links gedachtengoed, maar dat was niet de reden dat hij een wapen oppakte. Hij spoorde niet en had geen ideologie achter z'n daad.
Ik neem aan dat je dat verschil snapt.
quote:Op maandag 5 augustus 2019 14:10 schreef Plompzakker het volgende:
Komt door klimaatverandering toch?
Dit dus. Extreem rechts moet weer uithalen naar links om zo niet ' slecht' over te komen, want zo wordt er in die extreem radicale hoek gedacht...quote:Op maandag 5 augustus 2019 21:24 schreef Mike het volgende:
[..]
Dit was El Paso:
[..]
In Dayton had de dader inderdaad een links gedachtengoed, maar dat was niet de reden dat hij een wapen oppakte. Hij spoorde niet en had geen ideologie achter z'n daad.
Ik neem aan dat je dat verschil snapt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |