Geen vooroordeelquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:19 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Geen vooroordeel maar hier zie je alleen maar van die patsers met zulke honden lopen omdat het zo stoer staat.
Ja, of een spuit?quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:24 schreef puzziepie het volgende:
Frenkie heeft er dus een punt achter gezet
Hij hield het vaag. Lexie vulde in dat hij dus een terugval had.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:25 schreef ANTPQ-36 het volgende:
[..]
Ja, of een spuit?
Der zoon van Lexc had het over "terugval"
Dat dan wel, maar ook triest om te zien dat ze denken te kunnen rappen/zingenquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 09:58 schreef mazaru het volgende:
Leuk om te zien hoe serieus ze het nemen![]()
[ afbeelding ]
Gert-Jan (ex) zei dat hij Frenkie niet had gezien of gesproken maar dat het het verder prima ging met hemquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:25 schreef ANTPQ-36 het volgende:
[..]
Ja, of een spuit?
Der zoon van Lexc had het over "terugval"
Klopt ja, sorry, ik vulde ook in.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:26 schreef Harrison het volgende:
[..]
Hij hield het vaag. Lexie vulde in dat hij dus een terugval had.
Ging over Sjellie, dat hij haar mooi zou vindenquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:30 schreef Harrison het volgende:
Jordy (zoon) zegt dat Lex zulke dingen niet meer moet zeggen over zijn vriendin, want is niet leuk voor haar en ook niet voor zijn schoonfamilie.
Ging ook over Kim ,zijn vriendinquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:30 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
Ging over Sjellie, dat hij haar mooi zou vinden
Ah thnx, had ik gemist!quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:30 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
Ging over Sjellie, dat hij haar mooi zou vinden
Met 'zulke honden' bedoel ik dat ras maar weet de naam niet meer. Maar goed, ga geen discussie aan hierover, ieder zijn ding.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:25 schreef BloesBloes het volgende:
[..]
Geen vooroordeelen het is niet "zulke hond" , tis een andere ...
Ja klopt, dat is niet leuk voor haarquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:31 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ging ook over Kim ,zijn vriendin
Lijkt me moeilijk als ze in haar schaduw moeten gaan staanquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:32 schreef juul. het volgende:
Merel wil iemand naast zich die ook shined
Hoe heette die vrouw uit 1 ook alweer die steeds bij Jeroen in bed ging liggenquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:32 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
als je utopia in gaat en een vriend heb gaat t vaak mis
Het lijkt mij als het goed zit in een relatie je dan niet voor 15 maanden Utopia in gaatquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:32 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
als je utopia in gaat en een vriend heb gaat t vaak mis
Ze loopt er zelf 9 van de 10 keer bij als een jordaanse lampenkapquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:30 schreef Dotteke het volgende:
Merel over iJessie dat die de laatste tijd er als een slons bij loopt
Zijn vindt een verzorgd iemand beter
KOmt doro Utopia zegt Hiske
Maar, ik loop er toch ook verzorgd bij, juist hier.
Je gaat je hier toch juist niet anders bij lopen dan thuis, zegt ze
Nee, denk ik dan, daarom sta je in je blote poes in beeld en in je blote reet
Merel heeft de donna en diva serie van de lijn gehaald, donny en diva is niet meer
Merel moet iemand naast haar hebben lopen die ook shint, o ik kan niet afwachten tot ik weer buiten ben Hiske, zegt Merel
Als ze een slok l willen , moeten ze de tafel op de kop zettenquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:33 schreef 5thencounter het volgende:
Is het een nepfles? vastgelijmd aan tafel…
[ afbeelding ]
Beetje rare bewering als je al weken met het schuim op je mond achter de leider van de groep aan loopt te hijgen. Beetje jezelf beter neerzetten dan de ander. Typisch Merel.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:29 schreef Maria44 het volgende:
Merel: Jordy is meer mijn type to be honest, moet je Jessie nou zien, dat ik daar ooit op ben gevallen.
Jessie is de slons van de show aldus Merel.
Hij staat er al 2 dagen, geen millimeter verplaatstquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:34 schreef DeKenau het volgende:
[..]
Als ze een slok l willen , moeten ze de tafel op de kop zetten
Lekkere schadepost weer zeg.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:29 schreef 5thencounter het volgende:
Ohww. Donny&Divameuk is offline gehaald, nog een reactie van de "breuk"
Floor.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:33 schreef Harrison het volgende:
[..]
Hoe heette die vrouw uit 1 ook alweer die steeds bij Jeroen in bed ging liggen
Floorquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:33 schreef Harrison het volgende:
[..]
Hoe heette die vrouw uit 1 ook alweer die steeds bij Jeroen in bed ging liggen
Geen idee, ze is bijna nooit op streams. Viel net middenin een gesprek over een erfelijke aandoening, maar weet niet waar dat over ging. Dacht eerst dat het over haar ziekenhuisbezoek ging, maar later weer niet, toen zei ze opeens iets over alzheimer.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:34 schreef Dotteke het volgende:
Waarom was Maris gisteren zo lang bij de dokter, is al bekend wat er nu aan de hand was en waarom ze zo lang weg was?
Ze hadden t er gisteren over dat ze er sangria mee gingen makenquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:35 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Hij staat er al 2 dagen, geen millimeter verplaatst
Jaah, maar snel vervangen door haar treitershirtjes , die liepen snel, de hele familie kocht opquote:
Helemaal eens. Altijd zó laf om je 'ex' de grond in te trappen terwijl je er voorheen op liep te geilen.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:29 schreef utopia2.0 het volgende:
Die Merel vind zichzelf heel wat of niet....Laat die dikke troela eerst eens op haar gewicht letten en dan pas oordelen.....Wat een eigendunk dat wijf zeg...met der platte reet en haar roestbruine kop...
Oeps, dat zou niet best zijn, maar dat verklaart wel die herhalingen steeds van haar.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:36 schreef Harrison het volgende:
[..]
Geen idee, ze is bijna nooit op streams. Viel net middenin een gesprek over een erfelijke aandoening, maar weet niet waar dat over ging. Dacht eerst dat het over haar ziekenhuisbezoek ging, maar later weer niet, toen zei ze opeens iets over alzheimer.
quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:38 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Oeps, dat zou niet best zijn, maar dat verklaart wel die herhalingen steeds van haar.
Ach ja rapper Sjors trekt ook nog mensen dus.....quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:37 schreef Dotteke het volgende:
O Jessie hou eens op met je gerap het klinkt nergens naar
Zelfs onder het lopen rapt hij, hij denkt het echt dat hij het kan he
Denkt hij nu echt door te breken, een zielig zenuwachig mannetje op het podium. Met stugge, stijve onzekere pasjes. En hier hebben we dan Rapper Slizzzzzzz. Mag ik een groot applaus,:P
Je kent het ras waarschijnlijk niet eens, maar goed succes met je vooroordelenquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:32 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Met 'zulke honden' bedoel ik dat ras maar weet de naam niet meer. Maar goed, ga geen discussie aan hierover, ieder zijn ding.
Als je je tijd alleen maar doorbrengt met shoppen op de pc dan kun je er ook wel netjes bij blijven lopen met al die gestolen kleding van de bv. Je handen blijven schoon, nog nooit bouwers in een net pak zien werken. Verwaand nest denkt het allemaal te weten.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:30 schreef Dotteke het volgende:
Merel over iJessie dat die de laatste tijd er als een slons bij loopt
Zijn vindt een verzorgd iemand beter
KOmt doro Utopia zegt Hiske
Maar, ik loop er toch ook verzorgd bij, juist hier.
Je gaat je hier toch juist niet anders bij lopen dan thuis, zegt ze
Nee, denk ik dan, daarom sta je in je blote poes in beeld en in je blote reet
Merel heeft de donna en diva serie van de lijn gehaald, donny en diva is niet meer
Merel moet iemand naast haar hebben lopen die ook shint, o ik kan niet afwachten tot ik weer buiten ben Hiske, zegt Merel
Ga daar maar op rekenen, Sas&Max&Donny Show kan weer volop lopenquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:39 schreef BakkieBaksteen het volgende:
Gewoon Sassefras weer uitnodigen eerst volgende markt
Das een goeie.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:32 schreef DeKenau het volgende:
[..]
Lijkt me moeilijk als ze in haar schaduw moeten gaan staan
En dan die kinderen voor kinderen deuntjesquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:37 schreef Dotteke het volgende:
O Jessie hou eens op met je gerap het klinkt nergens naar
Zelfs onder het lopen rapt hij, hij denkt het echt dat hij het kan he
Denkt hij nu echt door te breken, een zielig zenuwachig mannetje op het podium. Met stugge, stijve onzekere pasjes. En hier hebben we dan Rapper Slizzzzzzz. Mag ik een groot applaus,:P
Ik ben benieuwd of het haatschuim nu massaal op haar gaat stemmen omdat ze Jessie haat.quote:
Met jenever?quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:36 schreef BakkieBaksteen het volgende:
[..]
Ze hadden t er gisteren over dat ze er sangria mee gingen maken
Wat een vals kreng zeg! Heb weer van alles gemist denk ik.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:36 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Jaah, maar snel vervangen door haar treitershirtjes , die liepen snel, de hele familie kocht op
Hou op schei uit.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:43 schreef BloesBloes het volgende:
[..]
En dan die kinderen voor kinderen deuntjes
Meestal hebben echte rappers een dictie waaruit een bepaalde urgentie doorklinkt. Dat doen Gerrit en Jessie allebei niet, zij zeggen gewoon een gedichtje op. Klinkt heel amateuristisch.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:37 schreef Dotteke het volgende:
O Jessie hou eens op met je gerap het klinkt nergens naar
Zelfs onder het lopen rapt hij, hij denkt het echt dat hij het kan he
Denkt hij nu echt door te breken, een zielig zenuwachig mannetje op het podium. Met stugge, stijve onzekere pasjes. En hier hebben we dan Rapper Slizzzzzzz. Mag ik een groot applaus,:P
quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:40 schreef BloesBloes het volgende:
[..]
Je kent het ras waarschijnlijk niet eens, maar goed succes met je vooroordelen
ali bquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:47 schreef Harrison het volgende:
[..]
Meestal hebben echte rappers een dictie waaruit een bepaalde urgentie doorklinkt. Dat doen Gerrit en Jessie allebei niet, zij zeggen gewoon een gedichtje op. Klinkt heel amateuristisch.
Hoe groter hoe liever is het meestalquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:48 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]en bay the way. vaak ligt t aan de baas
Ja hoor, het valt onder de stoere rassen. Maar snap niet goed waarom jij je zo aangesproken schijnt te voelen. Beledigd misschien?quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:40 schreef BloesBloes het volgende:
[..]
Je kent het ras waarschijnlijk niet eens, maar goed succes met je vooroordelen
En hij gaat maar door en door en door. Iemand moet die gast toch vertellen dat ie voor joker staat met z'n 14-jarigen gedoe!quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:46 schreef ANTPQ-36 het volgende:
[..]
Hou op schei uit.
Op een onbewoont eiland nieuwe tekst:
"Ligt met je billen bloot, bij jessie op de boot"
Hiske is net zo'n professional als de Cossers. Iedereen heeft ineens verstand van rappenquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:50 schreef Jemoederniet het volgende:
"dit is meer rappen, zit meer een street vibe achter."
Hiske heeft nu ook al verstand van rap.
Snap jullie probleem niet zo. Ik heb het over een stoer ras dus wat is het probleem?quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:48 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]en bay the way. vaak ligt t aan de baas
En 3 maanden in bed gelegen.......... Mariska de harde werksterquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:52 schreef puzziepie het volgende:
Maris heeft iets(ontsteking) in het evenwichtsorgaan
Tja 'n DwergKees kan ik niet echt 'n stoer ras noemen, of 'n Chihuahuaquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:53 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Snap jullie probleem niet zo. Ik heb het over een stoer ras dus wat is het probleem?
Nou dat kan dus daar door komenquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:55 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
En 3 maanden in bed gelegen.......... Mariska de harde werkster
Die werkdrang?quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:56 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Nou dat kan dus daar door komen
Ik zei het verkeerd , dat duizelig zijn en ziek op bed liggen heeft te maken met een ontsteking in het evenwichtsorgaanquote:
quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:59 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik zei het verkeerd , dat duizelig zijn en ziek op bed liggen heeft te maken met een ontsteking in het evenwichtsorgaan
Echt zo kinderachtig. Laat wel haar ware aard zien.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:59 schreef Mjelleke het volgende:
Als ik het goed lees is de diva weer lekker bezig met Jessie zwart maken. Poe poe...
Ze moet toch wat om haar frustraties kwijt te raken? WTF durft Jessie hun relatie te verbreken!quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:59 schreef Mjelleke het volgende:
Als ik het goed lees is de diva weer lekker bezig met Jessie zwart maken. Poe poe...
Ger is echter een heel ander verhaalquote:Op zaterdag 3 augustus 2019 11:01 schreef BloesBloes het volgende:
Nou, ik vind Mylene nog niet zo slecht, zo uit de losse pols
Wat is er aan de hand Fritsie....quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 11:02 schreef Fritsie1960 het volgende:
Nou heb het hier wel weer ff gezien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |