het moet allemaal niet gekker worden meer daarquote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:30 schreef Mumbojumbo het volgende:
Nou Andrea weer tegen Franny: Die Jordy is wel een roddelkont hoor
Nu heeft Jordy het weer gedaanquote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:28 schreef mazaru het volgende:
Andrea: Hey..... Die ehhh Jordie he? Dat is wel een roddelkont hoor....
Andrea is een van de grootste stokers die daar rondloopt.quote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:32 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Nu heeft Jordy het weer gedaan![]()
Dree is zo naïef
Is hij gelijk genezen van de vrouwen.....quote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:34 schreef Harrison het volgende:
Jessie: ik ben weer vrijgezel
Jordie: oh kom, we gaan naar boven, haha
Jessie: Jordie neuken
ik heb dat geobserveerd, en ik denk, ze probeert heel vaak te bemiddelen, maar speelt daarbij informatie over wat helemaal niet aan haar is om te vertellen, en daar komen problemen van, ik geloof niet dat ze het helemaal expres doet, ze snapt het nietquote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:33 schreef mazaru het volgende:
[..]
Andrea is een van de grootste stokers die daar rondloopt.
Andrea is 31 jaar. Die weet dondersgoed wat ze doetquote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:35 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
ik heb dat geobserveerd, en ik denk, ze probeert heel vaak te bemiddelen, maar speelt daarbij informatie over wat helemaal niet aan haar is om te vertellen, en daar komen problemen van, ik geloof niet dat ze het helemaal expres doet, ze snapt het niet
ik zou haar iig nooit in vertrouwen nemen, want ze maakt het haar ding vanquote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:37 schreef mazaru het volgende:
[..]
Andrea is 31 jaar. Die weet dondersgoed wat ze doet
Dat betwijfel ik. Klein voorbeeld. Merel zegt dat ze zijn kop niet meer kan zien.quote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:35 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
ik heb dat geobserveerd, en ik denk, ze probeert heel vaak te bemiddelen, maar speelt daarbij informatie over wat helemaal niet aan haar is om te vertellen, en daar komen problemen van, ik geloof niet dat ze het helemaal expres doet, ze snapt het niet alleen
Tegen Jessie zeggen kan je een zak over je hoofd doen want Merel kan je kop niet meer zien. Denk dat het vrij duidelijk is wat je daarmee bereikt, en dat is niet bemiddeling.quote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:35 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
ik heb dat geobserveerd, en ik denk, ze probeert heel vaak te bemiddelen, maar speelt daarbij informatie over wat helemaal niet aan haar is om te vertellen, en daar komen problemen van, ik geloof niet dat ze het helemaal expres doet, ze snapt het niet
Ik zou daar helemaal niemand in vertrouwen durven nemen.quote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:38 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
ik zou haar iig nooit in vertrouwen nemen, want ze maakt het haar ding van
quote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:39 schreef Harrison het volgende:
[..]
Tegen Jessie zeggen kan je een zak over je hoofd doen want Merel kan je kop niet meer zien. Denk dat het vrij duidelijk is wat je daarmee bereikt, en dat is niet bemiddeling.
tsja, dat zie ik ook welquote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:39 schreef zodeju het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik. Klein voorbeeld. Merel zegt dat ze zijn kop niet meer kan zien.
Wie is zij die zogenaamd grappig zegt tegen JEssie wil je een zak om je kop doen want Merel kan hem niet meer zien.
Ruzie uitlokken. Sensentatie zoeken.
Bij dat soort types zou ik nooit uithuilen of te veel mijn gevoelens laten tonen.
quote:Op vrijdag 2 augustus 2019 10:43 schreef Bramenstruik het volgende:
Mylene tegen Lex: hoezo? wat is er morgen dan? Lex: Mijn bezoek!
Hoe kan je dat in godsnaam niet weten?????????????????????????????? FRENKIE!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |