SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 25 juli 2019 13:23 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Een fraai staaltje kunst van deze mevrouw, hiermee wil ze natuurlijk laten zien dat de waarde die we aan geld toekennen toch vooral fictief is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op donderdag 25 juli 2019 13:19 schreef thedeedster het volgende:
Valt me nog mee dat het geen biljetten van ¤110 of iets dergelijks zijn.![]()
![]()
![]()
![]()
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
150 x bijlage van 100quote:Op donderdag 25 juli 2019 13:22 schreef spectrumanalyser het volgende:
kan ik het geld ook via e-mail sturen, om het milieu te sparen.
gewoon een aantal maal 100_euro_biljet.pdf als bijlage.
Maar als je een pakje kauwgom af komt rekenen met 100 euro wek je ook wel argwaan denk ik.quote:Op donderdag 25 juli 2019 13:11 schreef Twiitch het volgende:
Ik vraag me af hoe vaak ze er al mee weg is gekomen? Je begint toch eerst met een pakje kauwgom of iets dergelijks, niet meteen met een auto?
Ja, maar daarvoor print je toch een a4tje vol euromuntjes uit? Allemaal uitknippen, klaar.quote:Op donderdag 25 juli 2019 13:29 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar als je een pakje kauwgom af komt rekenen met 100 euro wek je ook wel argwaan denk ik.
Ja precies, of een pinpas.quote:Op donderdag 25 juli 2019 13:31 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ja, maar daarvoor print je toch een a4tje vol euromuntjes uit? Allemaal uitknippen, klaar.
Ja of gewoon een 1.000.000 euro biljet bij de bank inleverenquote:Op donderdag 25 juli 2019 13:26 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
150 x bijlage van 100![]()
Gewoon een bijlage van 15000euro.pdf
Dat is pas slim en milieu bewust
quote:Op donderdag 25 juli 2019 13:19 schreef thedeedster het volgende:
Valt me nog mee dat het geen biljetten van ¤110 of iets dergelijks zijn.
hahahahah chill ditquote:Op donderdag 25 juli 2019 15:05 schreef wollah het volgende:
Godverdomme![]()
@:wielrennerdt kijk deze chicca dan
Misschien is er al een markt waarbij je met bv een afgedrukte QR code, die waarde in e.o.a. digi munt kan verhandelen. Kan je je eigen biljetten afdrukken waarbij alleen de "code" feitelijk relevant is voor de (gedekte geld)waarde.quote:
Klopt, heb ik een keer bij een goede laserprinter op het werk uitgeprobeerd.quote:Op donderdag 25 juli 2019 15:19 schreef Ivo1986 het volgende:
Dacht eens ergens gelezen te hebben dat printers weigeren om biljetten te scannen en printen.
Dat had die dealer beter kunnen doen.quote:Op donderdag 25 juli 2019 13:36 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Misschien had ze nog een plaatje van een auto kunnen uitdraaien, als je inruilt hoef je ook niet zoveel papiertjes van 100 bij te leggen.
quote:Op donderdag 25 juli 2019 13:23 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Een fraai staaltje kunst van deze mevrouw, hiermee wil ze natuurlijk laten zien dat de waarde die we aan geld toekennen toch vooral fictief is.Is voor een filmrol.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Pools are perfect for holding water"
Dat heb ik wel eens eerder gelezen. Uiteraard thuis geprobeerd met mijn goedkope scanner, masr die weigerde niet.quote:Op donderdag 25 juli 2019 15:19 schreef Ivo1986 het volgende:
Dacht eens ergens gelezen te hebben dat printers weigeren om biljetten te scannen en printen.
Qua hardware weet ik het niet zeker, maar in veel software zit wel een beveiliging ingebouwdquote:Op donderdag 25 juli 2019 15:19 schreef Ivo1986 het volgende:
Dacht eens ergens gelezen te hebben dat printers weigeren om biljetten te scannen en printen.
Wist je dat valsemunterij in Nederland een hogere strafmaat kent dan doodslag?quote:Op donderdag 25 juli 2019 13:33 schreef SpecialK het volgende:
Ik vraag me af of een politieinval nodig was eigenlijk. Dat lijkt mij een rare actie om te doen als het gaat om letterlijk door een Canon inkjet printer afgedrukte briefjes van 100 euro.
Daar gaat niemand in trappen en daar zit verder ook geen speciale apparatuur achter.
Ze had beter met polaroids af kunnen rekenen.quote:Op donderdag 25 juli 2019 13:08 schreef ikweethetookniet het volgende:
Een 20-jarige vrouw heeft eerder deze maand in Duitsland geprobeerd om bij een dealer een Audi A3 af te rekenen met nepbiljetten die ze thuis had uitgeprint.![]()
[ afbeelding ]
Werknemers van de autodealer in Kaiserslautern stonden verbaasd te kijken toen de vrouw met overduidelijk gekopieerde biljetten van 100 euro op de proppen kwam om een Audi uit 2013 te betalen. Het was een flinke stapel, ter ‘waarde’ van 15.000 euro. De dealer schakelde de politie in, waarna de dame werd gearresteerd, zo meldde de Osnabrücker Zeitung.
,,Ik vroeg haar nog of ze Monopoly wilde spelen”,vertelde de verkoper van de Audi aan de nieuwssite. Hij hield haar vast tot de gealarmeerde politie arriveerde. Of de vrouw alleen heeft gehandeld, is nog onduidelijk. ,,We hebben al veel meegemaakt”, zei de verkoper. ,,Maar zoiets vreemds hadden we nog nooit gezien.”
Volgens de lokale officier van justitie vond de politie in haar appartement in het plaatsje Pirmasens nog meer vervalste tabletten met een ‘waarde’ van 13.000 euro. Het ging om kopieën van bankbiljetten van 50 en 100 euro, die duidelijk waren gemaakt met een commerciële inkjetprinter.![]()
https://www.ad.nl/auto/vr(...)nte-euro-s~aa63927b/
Best wel slim
quote:Bij de ingeleverde briefjes zat ook een vals briefje van 100 gulden met een afbeelding van Geert Wilders erop. "Dat is er in de drukte tussendoor geglipt."
nee dat wist ik niet en dat is ook onzinquote:Op vrijdag 26 juli 2019 10:12 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Wist je dat valsemunterij in Nederland een hogere strafmaat kent dan doodslag?
Had ze het nou maar bij de Audi A4 geprobeerd!quote:Op donderdag 25 juli 2019 13:08 schreef ikweethetookniet het volgende:
Een 20-jarige vrouw heeft eerder deze maand in Duitsland geprobeerd om bij een dealer een Audi A3 af te rekenen met nepbiljetten die ze thuis had uitgeprint
Oh. Scheelt nix G !quote:Op vrijdag 26 juli 2019 12:56 schreef EchteLiberaal het volgende:
[..]
nee dat wist ik niet en dat is ook onzin
Doodslag is max 15 jaar
valsmunterij tot 9 jaar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |