Pracht, die ookquote:
Het kan mij vrij weinig schelen waar iemand op vakantie gaat. Ik vind dat totaal niet interessant.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:06 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Genoeg burgerlijke figuren die naar de camping in zuid-Frankrijk willen, of zijn dat dan weer de types waar je niet mee wilt matchen?
Omdat de ander lekkerder is maar jij een tweede keus bent.. Gewoon als backup dus..quote:Op maandag 15 juli 2019 14:40 schreef BoTheParakeet het volgende:
Ok maar waarom dan matchen? Bij twijfel ga je bij mij naar links. Is het gesprek niks unmatch ik. Enz.
Hahahaha, de vegans, het borderlinetype kijk-mij-eens-bewust-zijnquote:Op maandag 15 juli 2019 15:04 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
Schiet me af. Vooral als ze vegan zijn.
En ' mijn nichtje'teksten. Sterf.
Blijkbaar wel.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:07 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
Het kan mij vrij weinig schelen waar iemand op vakantie gaat. Ik vind dat totaal niet interessant.
Daarom slaat het ook nergens op om je hele profiel vol te zetten met vakantiefotos.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:03 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]![]()
Nou ja ik zou het wel erg leuk vinden als ik iemand tref die ook graag op vakantie gaat of andere culturen zou willen bezoeken dus ik knap er verder niet op af ofzo. Maar denk dat het voor de meeste mensen vanzelfsprekend is dat je graag op vakantie gaat.
Ja ik wil geen kinderen dus dat jaagt mij weg.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:05 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Oh dat ze aangeven dat het niet hun kinderen zijn vind ik wel een pluspuntKan ook zijn dat ze graag laten zien goed met kinderen te zijn dus er voor openstaan ofzo.
Ja als dat zo is dan is die hele houding niet terecht natuurlijkquote:Op maandag 15 juli 2019 15:05 schreef Academicus het volgende:
[..]
Het probleem is dat iedereen de schijn van 'wereldburger' wil uitdragen. Vraag je dan een keer door, blijkt dat ze een keer in Thailand op de rug van een olifant heeft gezeten en heel haar Instagram heeft volgeplempt met nietszeggende foto's van haar 'wereldreis' (liefst ook nog zo comfortabel mogelijk op reis overigen)
Ik vind dat je gelijk hebt dat de dynamiek dan niet ten goede komt met alleen hoi of hey zonder iets erna. Dat is het extra iets nl. wat de ander uitnodigt.quote:Op maandag 15 juli 2019 14:03 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Niets mis met alleen "hoi" of "hey"? Dan kan je net zo goed niets sturen en wachten tot de ander begint aangezien je dan de verantwoordelijkheid voor een onderwerp alsnog bij de ander legt.
Dan zat mn hele huis vol te dikke alleenstaande moeders met tatoos en leggings...quote:Op maandag 15 juli 2019 14:46 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Geloof dat veel mannen alles wat ze zien naar rechts swipen en beetje trots naar hun matches
kijken
Zijn natuurlijk wel de momenten waar je de meeste foto's van hebt. en als hje recentelijk nog op vakantie bent geweest heb je ook direct recente foto'squote:Op maandag 15 juli 2019 15:07 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Daarom slaat het ook nergens op om je hele profiel vol te zetten met vakantiefotos.
Alsof ze zelf god's gift zijn, heb Chris Hemworth nog niet gezien.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:07 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Omdat de ander lekkerder is maar jij een tweede keus bent.. Gewoon als backup dus..
Waarom is dat nou weer burgerlijk? Veertig jaar geleden was je als kind blij dat je een keer een paar dagen naar Drenthe op vakantie kon en tegenwoordig is reizen een soort van item dat je in je basispakket moet hebben want dan 'heb je de wereld gezien.'quote:Op maandag 15 juli 2019 15:06 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Genoeg burgerlijke figuren die naar de camping in zuid-Frankrijk willen, of zijn dat dan weer de types waar je niet mee wilt matchen?
Of ben je jaloers omdat je het zelf niet doet?quote:Op maandag 15 juli 2019 15:09 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
Nee. Ik erger me aan opschepgedrag, niet waar het is.
Vaak metbaard en knot.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:07 schreef Academicus het volgende:
[..]
Hahahaha, de vegans, het borderlinetype kijk-mij-eens-bewust-zijn
Ik ga heerlijk luxe op vakantie over een week.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:10 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Of ben je jaloers omdat je het zelf niet doet?
Geen foto's op je Bumble profiel zetten he.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:10 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
Ik ga heerlijk luxe op vakantie over een week.
Je hoeft geen hele openingszinnen te bedenken, maar een beetje moeite steken in je eerste zin mag ook wel.quote:
De helft van de wereld wil ik niet eens zien.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:10 schreef Academicus het volgende:
[..]
Waarom is dat nou weer burgerlijk? Veertig jaar geleden was je als kind blij dat je een keer een paar dagen naar Drenthe op vakantie kon en tegenwoordig is reizen een soort van item dat je in je basispakket moet hebben want dan 'heb je de wereld gezien.'
Dus je mag maar 1 match hebben?quote:Op maandag 15 juli 2019 15:09 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
Alsof ze zelf god's gift zijn, heb Chris Hemworth nog niet gezien.
Nee, mijn vakantie is toch oninteressantquote:Op maandag 15 juli 2019 15:11 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Geen foto's op je Bumble profiel zetten he.
Prioriteiten.quote:Op maandag 15 juli 2019 14:44 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
1. Dan unmatch je
2. Idem
3. Idem
4. Idem
5. Niemand werkt 24 uur.
Dat kan maar vaak zijn het ook nog eens fotos waar je niks op kan zien. Zelf ben ik iemand die als eerste naar de uitstraling/het gezicht van iemand kijkt en zelfs met zoiets simpels presteren veel het nog om fotos neer te zetten waarbij je dat niet ziet.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:09 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
Zijn natuurlijk wel de momenten waar je de meeste foto's van hebt. en als hje recentelijk nog op vakantie bent geweest heb je ook direct recente foto's
Ook dat getuigt niet echt van moeite doen. Je wil toch iemand het gevoel geven dat je diegene de moeite waard vind om beter te leren kennen?quote:Op maandag 15 juli 2019 15:11 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Je hoeft geen hele openingszinnen te bedenken, maar een beetje moeite steken in je eerste zin mag ook wel.
Zeg dan op z'n minst " Hoi "naam van match"!"
Komt het gelijk persoonlijker over.
In dat kader: van die foto's waarop het wijf staat omringd door uitgemergelde zwarte kinderen in Afrika, het type 'moeder Theresa' (die na haar bezoek aan het uitgehongerde dorp op zoek gaat naar de McDonalds om daar via gratis WiFi haar foto's op Facebook te plempenquote:Op maandag 15 juli 2019 15:12 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
De helft van de wereld wil ik niet eens zien.
Mja maar kan natuurlijk heel goed dat degene dat weleens heeft gedaan.. of het doet in specifiek gezelschap... en OOK andere reizen doet.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:13 schreef Yasmin23 het volgende:
Voor mij maakt de plek van vakantie en type reis wel uit hoor. Als een match altijd naar all in resorts gaat in Turkije ofzo denk ik dat we toch andere verwachtingen hebben.
Sowieso zit je niet aan elkaar vast en kan je dingen apart doenquote:Op maandag 15 juli 2019 15:15 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Mja maar kan natuurlijk heel goed dat degene dat weleens heeft gedaan.. of het doet in specifiek gezelschap... en OOK andere reizen doet.
Moeilijk aflezen uit een hand foto’s.
Tuurlijk is ook niet alles bepalend maar veel mensen zijn niet heel breed in de type vakanties die ze doen. Het is vaak een bepaald type wat ze aantrekt.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:15 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Mja maar kan natuurlijk heel goed dat degene dat weleens heeft gedaan.. of het doet in specifiek gezelschap... en OOK andere reizen doet.
Moeilijk aflezen uit een hand foto’s.
Dit soort profielen swipe ik dus idd weg omdat ik daar dus helemaal niks mee heb.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:18 schreef ElDinosaur het volgende:
Mijn profiel stond vol met outdoor / bergsport foto's en dan krijg je alsnog figuren die raar staan te kijken als je aangeeft op zoek te zijn naar iemand met soortgelijke interesses. Dan snap je het idee van een profiel ook niet helemaal.
En dat zonder verontwaardiging dat mensen profielen hebben die niet bij je interesses passen? Raar fenomeen in dit topic.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:19 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Dit soort profielen swipe ik dus idd weg omdat ik daar dus helemaal niks mee heb.
Hoi naam match weet je wat me opviel aan je foto's? Altijd raak want vrouwen zijn ontiegelijk nieuwsgierig..quote:Op maandag 15 juli 2019 15:11 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Je hoeft geen hele openingszinnen te bedenken, maar een beetje moeite steken in je eerste zin mag ook wel.
Zeg dan op z'n minst " Hoi "naam van match"!"
Komt het gelijk persoonlijker over.
Nee zou toch vreemd zijn als ik daar verontwaardigt over zou zijnquote:Op maandag 15 juli 2019 15:20 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
En dat zonder verontwaardiging dat mensen profielen hebben die niet bij je interesses passen? Raar fenomeen in dit topic.
Ik zie het in dit topic anders regelmatig voorkomen, zie de vorige twintig posts bijvoorbeeld.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:21 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nee zou toch vreemd zijn als ik daar verontwaarigd over zou zijn
Je zoekt toch iemand waarvan je denkt dat die persoon je pastquote:Op maandag 15 juli 2019 15:22 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ik zie het in dit topic anders regelmatig voorkomen, zie de vorige twintig posts bijvoorbeeld.
Dit ja.. ze komen niet eens buiten de hekken.. maar wel zeggen dat ze daar en daar geweest zijn..quote:Op maandag 15 juli 2019 15:16 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Tuurlijk is ook niet alles bepalend maar veel mensen zijn niet heel breed in de type vakanties die ze doen. Het is vaak een bepaald type wat ze aantrekt.
Dus denk dat iemand die graag die all in doet en eigenlijk alleen op het resort blijft niet zo snel met mij naar een of andere uithoek in Afrika wilt
Ja tuurlijk maar in geval van vakanties lijkt het mij leuk omdat dan samen te doen.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:25 schreef S95Sedan het volgende:
Dat iemand niet dezelfde interesse deelt zegt vrij weinig, je kan ook afzonderlijk van elkaar dingen doen namelijk. Lijkt mij dodelijk saai om iemand te hebben die dezelfde interesses heeft.
Maargoed ieder zijn/haar ding
Vaak geven interesses een beeld van hoe iemand in het leven staat. Voor mij is een sportief persoon een goede match, of dat nou bergbeklimmen of een andere sport is maakt niet veel uit.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:25 schreef S95Sedan het volgende:
Dat iemand niet dezelfde interesse deelt zegt vrij weinig, je kan ook afzonderlijk van elkaar dingen doen namelijk. Lijkt mij dodelijk saai om iemand te hebben die dezelfde interesses heeft.
Maargoed ieder zijn/haar ding
Bumble klinkt wel als eentje om te proberenquote:Op maandag 15 juli 2019 15:03 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
Bumble is het beste altermatief. Ik ben zeer visueel gericht en wil foto's zien. Happn en Badoo is meer om Sharona's en Jaydens te vinden.
Zij gaat naar een parenclub als hij gaat dammen.. zoiets?quote:Op maandag 15 juli 2019 15:25 schreef S95Sedan het volgende:
Dat iemand niet dezelfde interesse deelt zegt vrij weinig, je kan ook afzonderlijk van elkaar dingen doen namelijk. Lijkt mij dodelijk saai om iemand te hebben die dezelfde interesses heeft.
Maargoed ieder zijn/haar ding
Ja en met 5 vrouwen en 1986434986 mannen kom je over 800 jaar aan de beurt waarschijnlijkquote:Op maandag 15 juli 2019 15:27 schreef zoem het volgende:
[..]
Bumble klinkt wel als eentje om te proberenZo te zien moet dan de vrouw het initiatief nemen om het gesprek te beginnen.
En dat kan dan niet? Zelf heb ik er altijd in gestaan dat je dan juist als persoon kan groeien en ervaringen op kan doen met iets wat je zelf misschien niet zo snel gedaan had.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:25 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja tuurlijk maar in geval van vakanties lijkt het mij leuk omdat dan samen te doen.
Dat kan, zeg ook niet dat het altijd een match is. Maar om bij voorbaat iemand al uit te sluiten lijkt mij het ook niet helemaal.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:27 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Vaak geven interesses een beeld van hoe iemand in het leven staat. Voor mij is een sportief persoon een goede match, of dat nou bergbeklimmen of een andere sport is maakt niet veel uit.
Als die interesses dan ook nog een grote rol spelen in je vakanties / vrije tijd besteding is het wel handig om wat overeenkomsten te hebben, anders kan je net zo goed geen relatie beginnen.
Uit ervaring kan ik vertellen dat het op de lange termijn niet werkt als er geen enkele beweging naar het midden is.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:30 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
En dat kan dan niet? Zelf heb ik er altijd in gestaan dat je dan juist als persoon kan groeien en ervaringen op kan doen met iets wat je zelf misschien niet zo snel gedaan had.
[..]
Dat kan, zeg ook niet dat het altijd een match is. Maar om bij voorbaat iemand al uit te sluiten lijkt mij het ook niet helemaal.
Maar dat zeg ik, het is ieder voor zich hoe ver je dat wil verkennen natuurlijk.
Jawel maar ik heb geen interesse in die all in in Turkije ofzoquote:Op maandag 15 juli 2019 15:30 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
En dat kan dan niet? Zelf heb ik er altijd in gestaan dat je dan juist als persoon kan groeien en ervaringen op kan doen met iets wat je zelf misschien niet zo snel gedaan had.
[..]
Dat kan, zeg ook niet dat het altijd een match is. Maar om bij voorbaat iemand al uit te sluiten lijkt mij het ook niet helemaal.
Maar dat zeg ik, het is ieder voor zich hoe ver je dat wil verkennen natuurlijk.
Mja die scheve man-vrouw verhouding is overal wel. Ergens ook wel gek, want er zijn ongeveer net zo veel vrouwen als mannen in Nederland. Waarom zijn er dan toch veel meer mannen op zowat elke app op site?quote:Op maandag 15 juli 2019 15:29 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Ja en met 5 vrouwen en 1986434986 mannen kom je over 800 jaar aan de beurt waarschijnlijk
Ik heb weleens gedate met een extreme sports liefhebber... die verwachtte dus niet dat ik mee deed.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:18 schreef ElDinosaur het volgende:
Mijn profiel stond vol met outdoor / bergsport foto's en dan krijg je alsnog figuren die raar staan te kijken als je aangeeft op zoek te zijn naar iemand met soortgelijke interesses. Dan snap je het idee van een profiel ook niet helemaal.
Dan gaat ie maar lekker mee naar afrikaquote:Op maandag 15 juli 2019 15:33 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Jawel maar ik heb geen interesse in die all in in Turkije ofzo
Als standaart bedoel ik dan. Er zijn gewoon genoeg mensen die geen interesse hebben in vage landen of hele andere culturen dat is ook prima maar ik heb dat dan wel.
Hoe bedoel je?quote:Op maandag 15 juli 2019 15:34 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Dan gaat ie maar lekker mee naar afrika
Ik zou het wel weten in ieder geval...
Dat is dam ook meteen de basis van uberhaupt een relatie.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:33 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Uit ervaring kan ik vertellen dat het op de lange termijn niet werkt als er geen enkele beweging naar het midden is.
Mee naar afrika natuurlijkquote:
Wat Uhmpie al zegt, dat is ook wel een beetje de essentie van een relatie. Uiteindelijk kom je ergens in het midden uit en gebeurd dat niet dan houdt het natuurlijk gewoon op.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:33 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Uit ervaring kan ik vertellen dat het op de lange termijn niet werkt als er geen enkele beweging naar het midden is.
Wat de boer niet kentquote:Op maandag 15 juli 2019 15:33 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Jawel maar ik heb geen interesse in die all in in Turkije ofzo
Als standaart bedoel ik dan. Er zijn gewoon genoeg mensen die geen interesse hebben in vage landen of hele andere culturen dat is ook prima maar ik heb dat dan wel.
Omdat mannen meestal het initiatief nemen en vrouwen overal vaker (zonder apps) versierd worden.. Ze hebben simpelweg geen app nodig..quote:Op maandag 15 juli 2019 15:34 schreef zoem het volgende:
[..]
Mja die scheve man-vrouw verhouding is overal wel. Ergens ook wel gek, want er zijn ongeveer net zo veel vrouwen als mannen in Nederland. Waarom zijn er dan toch veel meer mannen op zowat elke app op site?
Als toevoeging is dat dan ook weer iets wat ik eigenlijk zoek dat dat wel haalbaar is. Dus dat de match niet teveel hier vast zit om dit soort dingen te doen. Maar das een lastige zoektochtquote:Op maandag 15 juli 2019 15:36 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Mee naar afrika natuurlijk
Is alleen voor mij op dit moment niet echt haalbaar.
Maar dat kun je plannen lijkt me
Versier een biker en stap achterop..quote:Op maandag 15 juli 2019 15:41 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Als toevoeging is dat dan ook weer iets wat ik eigenlijk zoek dat dat wel haalbaar is. Dus dat de match niet teveel hier vast zit om dit soort dingen te doen. Maar das een lastige zoektocht
Ja ben niet zo van die bikerlookquote:Op maandag 15 juli 2019 15:41 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Versier een biker en stap achterop..
Is er ook iets wat je wel leuk vindt? Er komt echt alleen maar negativiteit uit jou. Kan me voorstellen dat een datingapp dan niet werkt waar de eerste indruk erg belangrijk isquote:Op maandag 15 juli 2019 15:12 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
Nee, mijn vakantie is toch oninteressant
Ja dan gewoon een schaar en verf meenemen...quote:Op maandag 15 juli 2019 15:42 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja ben niet zo van die bikerlookMaar goed het moet misschien een wat vrije geest zijn ofzo.
In de lange termijn lijkt mij zoiets niet haalbaar, helemaal als je ergens wil settelen.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:41 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Als toevoeging is dat dan ook weer iets wat ik eigenlijk zoek dat dat wel haalbaar is. Dus dat de match niet teveel hier vast zit om dit soort dingen te doen. Maar das een lastige zoektocht
Je moet het er zelf instoppen he?quote:Op maandag 15 juli 2019 15:46 schreef Holenbeer het volgende:
[..]
Is er ook iets wat je wel leuk vindt? Er komt echt alleen maar negativiteit uit jou. Kan me voorstellen dat een datingapp dan niet werkt waar de eerste indruk erg belangrijk is
Nee denk ook dat het lastig is. Wat ik eigenlijk zoek is iemand die niet teveel waarde hecht aan zijn werk dus dat makkelijk kan opzeggen en verder dan ook geen verplichtingen hier heeft waardoor die eigenlijk gewoon kan reizen wanneer hij dat wilt.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:47 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
In de lange termijn lijkt mij zoiets niet haalbaar, helemaal als je ergens wil settelen.
alsof je hem in een bak met accuzuur hangtquote:Op maandag 15 juli 2019 15:48 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Je moet het er zelf instoppen he?
Mijn werk kan ik op elke plek van de wereld doen.. En de leukste plekjes zijn waar je aangestaard word omdat ze nog nooit een grote westerling gezien hebben..quote:Op maandag 15 juli 2019 15:49 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nee denk ook dat het lastig is. Wat ik eigenlijk zoek is iemand die niet teveel waarde hecht aan zijn werk dus dat makkelijk kan opzeggen en verder dan ook geen verplichtingen hier heeft waardoor die eigenlijk gewoon kan reizen wanneer hij dat wilt.
Dus zoek eigenlijk een kopie van mezelf op dat gebiedDus dan vallen er veel mensen af natuurlijk.
Nee maar ik als vrouw ga niet alleen naar Afrikaquote:Op maandag 15 juli 2019 15:55 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Mijn werk kan ik op elke plek van de wereld doen.. En de leukste plekjes zijn waar je aangestaard word omdat ze nog nooit een grote westerling gezien hebben..![]()
Maar met zn tweeen de wereld rond is wel een test.. in je eentje is dat makkelijker denk ik..
Ik hou graag geen rekening met anderen..
Daar moet je ook niet mee praten.. gewoon afraggen.. gebruiken.. bier laten halen.. en daarna is ze eeuwig verliefd..quote:Op maandag 15 juli 2019 15:52 schreef Holenbeer het volgende:
[..]
alsof je hem in een bak met accuzuur hangt![]()
![]()
ik bedoel: Ik zal na paar berichtjes er al helemaal klaar mee zijn
Zwak hoor....quote:Op maandag 15 juli 2019 15:56 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nee maar ik als vrouw ga niet alleen naar AfrikaEn het lijkt mij ook leuker om die ervaringen et delen met iemand.
Stoer wijf is datquote:Op maandag 15 juli 2019 16:00 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Zwak hoor....
Kom je toch nog onder haar op mn lijstje..![]()
https://www.youtube.com/channel/UCEIs9nkveW9WmYtsOcJBwTg/videos
Mijn droomvrouw..
Ja echt.. heldin enzo.. Lekker je eigen leven leiden..quote:Op maandag 15 juli 2019 16:01 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Stoer wijf is datZo stoer ben ik niet
Hmm ja ik persoonlijk zie daar teveel risico's in. MIsschien niet altijd terecht maar wel iets om rekening mee te houden.quote:Op maandag 15 juli 2019 16:06 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Ja echt.. heldin enzo.. Lekker je eigen leven leiden..
Als ik vrouw was had ik ook allang een yt kanaal om reizend te kunnen leven.. Als man ben je de zoveelste..
Wel grappig...ik heb van de week een speeddate gedaan (hartstikke leuk overigens!) en dat was dus eerst afgelast en uitgesteld wegens tekort aan mannen. En dit is al de tweede keer dat dat gebeurde.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:34 schreef zoem het volgende:
[..]
Mja die scheve man-vrouw verhouding is overal wel. Ergens ook wel gek, want er zijn ongeveer net zo veel vrouwen als mannen in Nederland. Waarom zijn er dan toch veel meer mannen op zowat elke app op site?
Het is nogal regio afhankelijk, helemaal rond studentenleeftijden. Waar in Utrecht vorig jaar zomer ook nationale nieuwsitems waren over teveel vrouwen op het aantal mannen, zijn de technische universiteitsteden typische mannenbolwerken. In Nijmegen zullen er ook meer vrouwen zijn dan mannen. Dit zal afvlakken boven de studentenleeftijd, maar ongetwijfeld blijven bestaan.quote:Op maandag 15 juli 2019 16:49 schreef Prisha het volgende:
[..]
Wel grappig...ik heb van de week een speeddate gedaan (hartstikke leuk overigens!) en dat was dus eerst afgelast en uitgesteld wegens tekort aan mannen. En dit is al de tweede keer dat dat gebeurde.
En het was de vraag of het nu door zou gaan want tot op het laatst stond er bij de dames "Wachtlijst" en bij de mannen "Bijna genoeg mannen".
Ik vond dat typisch na al die klachten dat er zo veel mannen waren en vrouwen in de minderheid op apps![]()
ha klopt, dit was in Nijmegen jaquote:Op maandag 15 juli 2019 16:52 schreef Holenbeer het volgende:
[..]
Het is nogal regio afhankelijk, helemaal rond studentenleeftijden. Waar in Utrecht vorig jaar zomer ook nationale nieuwsitems waren over teveel vrouwen op het aantal mannen, zijn de technische universiteitsteden typische mannenbolwerken. In Nijmegen zullen er ook meer vrouwen zijn dan mannen. Dit zal afvlakken boven de studentenleeftijd, maar ongetwijfeld blijven bestaan.
Daarnaast kan ik mij voorstellen dat vrouwen eerder naar zo'n speeddate durven
Dat je een oppervlakkige hedonist bentquote:Op maandag 15 juli 2019 16:29 schreef BoTheParakeet het volgende:
Ik hou van lekker eten, van vakantie, van goede muziek en mooie films. Maar wat zegt dat over mij? Niks.
True.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:29 schreef Godshand het volgende:
[..]
Dat je een oppervlakkige hedonist bent
Instagram werkt voor sommige ook :pquote:Op dinsdag 16 juli 2019 11:17 schreef Godshand het volgende:
Overigens werkt naast Fok! ook Facebook Messenger prima als tool om contacten te leggen.
Hoewel ik niet zo gauw mensen bericht stuur die ik nooit in het echt heb gesproken... Maar ik weet dat het gebeurd en vriend van mij heeft zo zijn huidige vrouw leren kennen. Ze hebben hun eerste berichten uit gedraaid en opgehangen
Klopt, meisje vertelde mij ooit dat ze zo een scharrel voor paar maanden had geregeld.quote:
quote:Op dinsdag 16 juli 2019 02:21 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
True.
Net thuis van een scharrel. Kijken wat het wordt. Vind alleen zijn nu ook wel ok.
Alleen vanuit mij. Als ik een man leuk vind en hij wil alleen seks ben ik weg. Hij vond mij leuker dan ik hem dus boeiend.quote:Op dinsdag 16 juli 2019 11:28 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij niet aan scharrels deedt.
Ben jij niet gewoon ongelofelijk bang voor afwijzing?quote:Op dinsdag 16 juli 2019 12:42 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
Alleen vanuit mij. Als ik een man leuk vind en hij wil alleen seks ben ik weg. Hij vond mij leuker dan ik hem dus boeiend.
Volgens mij is dat wel duidelijk ja na alles wat er hier voorbij is gekomen.quote:Op dinsdag 16 juli 2019 12:59 schreef Daniane het volgende:
[..]
Ben jij niet gewoon ongelofelijk bang voor afwijzing?
Jepquote:Op dinsdag 16 juli 2019 12:59 schreef Daniane het volgende:
[..]
Ben jij niet gewoon ongelofelijk bang voor afwijzing?
Ik snap het hoor! Ik heb er zelf ook heel veel last vanquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Striving to be more than average.
quote:Op dinsdag 16 juli 2019 16:48 schreef Daniane het volgende:
[..]
Ik snap het hoor! Ik heb er zelf ook heel veel last van. Maar is het geen idee om daar aan te werken? Ergens zitten er dan waarschijnlijk toch ergens hele negatieve overtuigingen over jezelf die je blokkeren. Ik denk dat het je alleen maar vooruit kan helpen.
Alle therapie van de wereld kan de aard van de man niet veranderen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Daarom zijn mannen dus ook niet altijd eerlijk over wat ze willen.quote:Op dinsdag 16 juli 2019 12:42 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
Alleen vanuit mij. Als ik een man leuk vind en hij wil alleen seks ben ik weg. Hij vond mij leuker dan ik hem dus boeiend.
Geen vragen meer stellen totdat hij ze stelt?quote:Op dinsdag 16 juli 2019 16:58 schreef Yasmin23 het volgende:
Ik heb nu best een leuke match met een jongen. Komt super chill over maar we zijn nu op een punt gekomen dat het eigenlijk nog maar over hemzelf gaat... En natuurlijk ben ik nieuwsgierig wat voor persoon het is maar heb niet echt een idee hoe ik kan keren zonder ineens abrupt alleen nog maar over mijzelf te praten...
En dit probleem heb ik wel vaker.
Ongeacht de aard van de man zal geen man je leuk vinden als je mentaal niet helemaal op orde bent. Dan word je juist gebruikt voor seks.quote:Op dinsdag 16 juli 2019 16:56 schreef BoTheParakeet het volgende:
[..]
Alle therapie van de wereld kan de aard van de man niet veranderen.
Waarom niet gewoon zelf ergens over beginnen, vast wel een ingang te vinden ergens in het gesprek wat je hebt toch?quote:Op dinsdag 16 juli 2019 16:58 schreef Yasmin23 het volgende:
Ik heb nu best een leuke match met een jongen. Komt super chill over maar we zijn nu op een punt gekomen dat het eigenlijk nog maar over hemzelf gaat... En natuurlijk ben ik nieuwsgierig wat voor persoon het is maar heb niet echt een idee hoe ik kan keren zonder ineens abrupt alleen nog maar over mijzelf te praten...
En dit probleem heb ik wel vaker.
Jawel maar dat vind ik in het algemeen eigenlijk wel lastig om zo over mijzelf te praten dus ben ik snel geneigd als er geen vragen worden gesteld dan maar zelf vragen te stellen. Is ook een dingetje van mij maar vaak lopen matches hier wel op stuk heb ik het idee.quote:Op dinsdag 16 juli 2019 17:08 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon zelf ergens over beginnen, vast wel een ingang te vinden ergens in het gesprek wat je hebt toch?
Sterker nog... de kans op seks is groter als je er niet continu over wil pratenquote:Op dinsdag 16 juli 2019 16:58 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Daarom zijn mannen dus ook niet altijd eerlijk over wat ze willen.
Als ik een meid zie met wie ik alleen seks wil, houd ik het een beetje aan (net genoeg zegmaar) zodat ik seks met haar kan hebben. In mijn hoofd weet ik allang dat het niks wordt.
Liever ben je gewoon eerlijk natuurlijk. Maar dan zou ik een stuk minder seks hebben
Best egoistisch misschien, maar in de praktijk vinden de vrouwen het ook wel chill dat ik niet zo opdringerig ben.
Had laatst een match en die jongen zei niet op zoek te zijn naar een one night stand. Dus hij vroeg wat we zouden doen op een date... Ik zo van nou iets drinken of misschien een museum ofzo... Dat vond hij maar raar. HIj keek op een eerste date altijd thuis een filmquote:Op dinsdag 16 juli 2019 17:21 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Sterker nog... de kans op seks is groter als je er niet continu over wil praten
Gisteravond nog bij iemand opgemerkt dat porno altijd zin heeft.
(Nadat ik 3x in een kwartier de zeer onsubtiele suggestie kreeg dat ik vast ging masturberen... en ik vond dat 1x nee best voldoende mag zijn)
Duidelijkquote:Op dinsdag 16 juli 2019 17:22 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Had laatst een match en die jongen zei niet op zoek te zijn naar een one night stand. Dus hij vroeg wat we zouden doen op een date... Ik zo van nou iets drinken of misschien een museum ofzo... Dat vond hij maar raar. HIj keek op een eerste date altijd thuis een film
Ik zei nog van dat dat wel een beetje netflix en chill leek danquote:
Gekquote:Op dinsdag 16 juli 2019 17:26 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ik zei nog van dat dat wel een beetje netflix en chill leek danHij ontkende en zei nee nee gewoon filmpje kijken. Toen ik daarna aangaf te gaan slapen vroeg die dan wat ik aan had in bed
![]()
![]()
Dus dat werd niks verder
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |