Waarom niet?quote:Op vrijdag 12 juli 2019 17:40 schreef BloesBloes het volgende:
Waarom zou je een goede moeder zijn als je een klote wijf bent?
Ik zie de liefde niet in haar. Laat haar maar andermans kinderen naar de donder helpen. Daar is ze goed in we kunnen dat elke dag zien.quote:Op vrijdag 12 juli 2019 17:38 schreef Maria. het volgende:
[..]
heel eerlijk....ik denk dat his een geweldig leuke moeder zou zijn....
zit wat in wat je zegt, maar uuhhhh wil dat kinderen toch liever besparenquote:
Dat doe je een kind toch niet aan? Elke stap die het zet, elk woord dat het spreekt moet psychologisch worden geanalyseerd. Knettergek zou ik er van worden.quote:Op vrijdag 12 juli 2019 17:39 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
ze is zelf helemaal afgemaakt met liefde door die NLPshit, nou dat wordt een tweede Hiske
je ziet het resultaat toch?quote:Op vrijdag 12 juli 2019 17:42 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Dat doe je een kind toch niet aan? Elke stap die het zet, elk woord dat het spreekt moet psychologisch worden geanalyseerd. Knettergek zou ik er van worden.
Oef...scherp...quote:Op vrijdag 12 juli 2019 17:43 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Slachtoffers worden later vaak ook daders.
En straks gelijk even testen met een bak vol fricandellen.quote:Op vrijdag 12 juli 2019 17:42 schreef formule het volgende:
Apparaat nr 2 wordt nu onder handen genomen
Toch vreselijk leuk al die oeverloze psychologische argumentaties te horen van Papa's & Mama's in dierentuinen en pretparken waarom de kindjes toch maar beter geen patatje of ijsje moeten krijgen...quote:Op vrijdag 12 juli 2019 17:42 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Dat doe je een kind toch niet aan? Elke stap die het zet, elk woord dat het spreekt moet psychologisch worden geanalyseerd. Knettergek zou ik er van worden.
ach dat mens praat niet eens normaal met een dierquote:Op vrijdag 12 juli 2019 17:46 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Toch vreselijk leuk al die oeverloze psychologische argumentaties te horen van Papa's & Mama's in dierentuinen en pretparken waarom de kindjes toch maar beter geen patatje of ijsje moeten krijgen...
hij zei net een bacootjequote:Op vrijdag 12 juli 2019 17:47 schreef formule het volgende:
Het lukt niet met de waterpomptang, misschien het een rechtshandige waterpomptang?
Volkomen verknipt zelfbeeld heeft dat Rooie loeder, dat is nou echt voer voor psychologen ..quote:Op vrijdag 12 juli 2019 17:45 schreef Bramenstruik het volgende:
en dan moet je ook nog begrijpen dat Hske helemaal doodgegooid is met die NLP shit, toen haar ouders gingen scheiden, dat haar moeder het imho gebrukit heeft, die vader is wel lachen trouwens, met zn oorringen![]()
Misbruikt zul je bedoelen...Te erg als mensen dat misbruiken binnen de opvoeding van kinderen.. Überhaupt heb ik een hekel aan dat soort gedoe..quote:Op vrijdag 12 juli 2019 17:45 schreef Bramenstruik het volgende:
en dan moet je ook nog begrijpen dat Hske helemaal doodgegooid is met die NLP shit, toen haar ouders gingen scheiden, dat haar moeder het imho gebrukit heeft, die vader is wel lachen trouwens, met zn oorringen![]()
Duracell moet Adjes voorhoofd deppen, de operatie is zwaar, zeer zwaarquote:Op vrijdag 12 juli 2019 17:47 schreef formule het volgende:
Het lukt niet met de waterpomptang, misschien is het een rechtshandige waterpomptang?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |