Naar Oene, dat staat er toch?quote:Op zondag 7 juli 2019 10:02 schreef Hyaenidae het volgende:
Op je 18de al op een elektrische seniorenfiets, man man man waar moet dat heen met de jeugd...
Spreekwoordelijk dan he, zo van; "wat moet daarvan terecht komen als ze zich nu al elektrisch vervoeren ipv gezond met de beenspieren trappen.quote:Op zondag 7 juli 2019 10:05 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Naar Oene, dat staat er toch?
Het is wel regio Vaassen-Emst-Oene en niet de Randstad.quote:Op zondag 7 juli 2019 10:05 schreef Hathor het volgende:
18 jarig meisje alleen op de fiets om 4 uur s'nachts....recipe for disaster.
Dat zou mooi zijn, want dan krijgen we een beter signalement.quote:Op zondag 7 juli 2019 10:00 schreef MadameMossel het volgende:
Mogelijk is de vermiste tiener daarop te zien.
Was het maar een high speed bike geweest, had ze misschien nog kunnen vluchten...quote:Op zondag 7 juli 2019 10:02 schreef Hyaenidae het volgende:
Op je 18de al op een elektrische seniorenfiets, man man man waar moet dat heen met de jeugd...
Je kan anders ook een e-bike hebben en op andere momenten sportief zijn.quote:Op zondag 7 juli 2019 10:06 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Spreekwoordelijk dan he, zo van; "wat moet daarvan terecht komen als ze zich nu al elektrisch vervoeren ipv gezond met de beenspieren trappen.
Ah, kijk aan. Het bericht van de Telegraaf was nogal summier...quote:
Tot zondag?quote:Op zondag 7 juli 2019 10:30 schreef ikleesalleen007 het volgende:
[..]
Deze dorpjes liggen wel afgelegen, een km of 15 ten noorden van Apeldoorn. Veel weilanden, het kanaal en bossen. Hoop op een goede afloop... met een leuke jongen meegegaan na het feest en ligt haar roes uit te slapen.
30 uur al zeker...quote:Op zondag 7 juli 2019 10:30 schreef ikleesalleen007 het volgende:
[..]
Deze dorpjes liggen wel afgelegen, een km of 15 ten noorden van Apeldoorn. Veel weilanden, het kanaal en bossen. Hoop op een goede afloop... met een leuke jongen meegegaan na het feest en ligt haar roes uit te slapen.
Misschien is ze nog lekker jong en strak? Dan noem ik het ook vaak een meisje.quote:Op zondag 7 juli 2019 10:34 schreef vosss het volgende:
Hoezo wordt dit een meisje genoemd? Dat is gewoon een vrouw hoor?! Ik bedoel die kan al een aantal jaar gewoon werpen; dus waarom nog meisje noemen dan?
We noemen vermisten van 25 ook meisjes. Dit komt dan eerder in de buurt van een meisje.quote:Op zondag 7 juli 2019 10:34 schreef vosss het volgende:
Hoezo wordt dit een meisje genoemd? Dat is gewoon een vrouw hoor?! Ik bedoel die kan al een aantal jaar gewoon werpen; dus waarom nog meisje noemen dan?
Nee dit is al de tweede ochtend dat ze niet thuis was. Vrijdagavond feest en in de vroege zaterdagmorgen dus vermist.quote:Op zondag 7 juli 2019 10:35 schreef ikleesalleen007 het volgende:
[..]
Excuus, ik dacht dat ze sinds vannacht vermist werd.
Mijn oudere zus is superslank en strak, heeft lang blond haar en draagt jurkjes. Ze is 50...quote:Op zondag 7 juli 2019 10:35 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Misschien is ze nog lekker jong en strak? Dan noem ik het ook vaak een meisje.
Een vrouw is vaak lelijk en dik.
Ja en daar ben ik het ook niet mee eens. Zodra een jongen 18 is wordt ie overal een man genoemd, maar een vrouw van 18 wordt steevast een meisje genoemd. Dat klopt niet.quote:Op zondag 7 juli 2019 10:36 schreef ikleesalleen007 het volgende:
We noemen vermisten van 25 ook meisjes.
Jeetje...quote:Op zondag 7 juli 2019 10:36 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Nee dit is al de tweede ochtend dat ze niet thuis was. Vrijdagavond feest en in de vroege zaterdagmorgen dus vermist.
Telefoon vanaf zaterdagmorgen 04:00 uit.
Ik denk dattie haar kut bedoelde en niet haar figuur.quote:Op zondag 7 juli 2019 10:37 schreef ikleesalleen007 het volgende:
[..]
Mijn oudere zus is superslank en strak, heeft lang blond haar en draagt jurkjes. Ze is 50...
Heb je gelijk ik. Maar als een 18-jarige vrouw een delict pleegt is ze plots vrouw.quote:Op zondag 7 juli 2019 10:37 schreef vosss het volgende:
[..]
Ja en daar ben ik het ook niet mee eens. Zodra een jongen 18 is wordt ie overal een man genoemd, maar een vrouw van 18 wordt steevast een meisje genoemd. Dat klopt niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |