Geen idee. Het kan ook iets in de relationele sfeer zijn natuurlijk. Dat is moeilijk als terrorisme te kwalificeren. En als niemand opgepakt wordt dan weet je het niet zeker.quote:Op zaterdag 6 juli 2019 10:44 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Want als er niemand opgepakt word is het opeens terrorisme?
Daarvoor moet je in dit geval even wachten op wat de politie allemaal vaststelt.. dat verschilt per geval.quote:Op zaterdag 6 juli 2019 10:55 schreef vosss het volgende:
[..]
Geen idee. Het kan ook iets in de relationele sfeer zijn natuurlijk. Dat is moeilijk als terrorisme te kwalificeren. En als niemand opgepakt wordt dan weet je het niet zeker.
Dus ik vraag me af of in dergelijke gevallen de verzekering gewoon uitkeert onder het mom van vandalisme of vernieling bv of eronderuit poogt te komen want terrorisme.
Je snapt best wat ik bedoel.quote:Op zaterdag 6 juli 2019 10:58 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Daarvoor moet je in dit geval even wachten op wat de politie allemaal vaststelt.. dat verschilt per geval.
Er hoeft niet perse iemand opgepakt te worden om de aanleiding vast te stellen iig
Wel handige manier om van je concurentie af te komen zo.quote:Op zaterdag 6 juli 2019 10:17 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Victor blaming, geef je dan de schuld aan die ene van Baantjer?![]()
Maar serieus, op een of andere manier heb ik het idee, dat die tegenwoordige automatische reflex van gemeentes om de boel maar dicht te gooien als er zo'n granaat voor je toko wordt gelegd, de criminelen die dit doen alleen maar meer in de kaart speelt.
"Je doet niet wat we willen? Granaat voor je deur, en dan komen ze je sluiten"
Wow bizar.quote:Op zaterdag 6 juli 2019 11:04 schreef Charade het volgende:
Op misdaadjournalist staan er twee berichten over, de vorige keer ging het om een handgranaat die voor het hotel was neergegooid, nu lag de granaat wss onder de BMW die voor het hotel stond:
https://www.misdaadjourna(...)de-bmw-of-het-hotel/
In bovenstaand bericht staat een linkje naar het andere bericht.
Ja, want die coffeeshop zit in de Lineasstraat, dat is niet echt ‘vlakbij’ dwz dat hij niet een paar meter/panden verderop zit. Raar dat het wel als zodanig wordt vermeld.quote:Op zaterdag 6 juli 2019 11:09 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Wow bizar.
Lijkt mij dan duidelijk dat het gericht is op dit hotel.
Opsporing Verzocht 2018:
quote:Explosie in centrum van Amsterdam: ‘idee dat er iets aan de hand is met dat hotel’
Vlakbij het Vondelpark in Amsterdam heeft rond 04.25 uur een explosie plaatsgevonden. De knal in de Korte van Eeghenstraat was in grote delen van de stad te horen.
Volgens de politie is er iets op straat ontploft. Er wordt nog onderzocht wat precies. De Explosieven Opruimingsdienst is ter plaatse voor onderzoek. Een woordvoerder van de politie laat weten dat er voor zover bekend geen gewonden zijn. Er zijn voor de zekerheid wel twee mensen nagekeken in de ambulance.
Er zijn meerdere panden en voertuigen beschadigd. Een deel van de gasten van Hotel Parkview is opgevangen in een naburig hotel. Het hotel hoefde echter niet te worden ontruimd. Parkview kwam ook vorig jaar in het nieuws, toen in de nacht van 23 op 24 oktober een handgranaat in de hal werd gegooid. De explosief ging destijds niet af. Voor zover bekend, had de eigenaresse geen conflicten.
In Hotel Parkview verbleven vannacht rond de dertig gasten, alle kamers waren vol. Medewerker Khadka staat momenteel buiten, want het hotel is gesloten. ,,Ik hoorde dat de ramen er uit liggen en de voordeur kapot is, maar we hebben het zelf nog niet gezien. We mogen er niet heen. De politie doet onderzoek”, vertelt hij. Wat er precies is gebeurd, is ook voor het hotel een raadsel. ,,We hebben niet het idee dat wij het doelwit waren van deze explosie. Die was in een auto, niet bij het hotel. Verder kan ik er niets over zeggen”, reageert Khadka.
Abrupt
Marjo van der Linden woont vlak naast het hotel en schrok vannacht abrupt wakker. ,,Ik hoorde een hele harde knal, sprong uit bed en keek uit het raam. Overal lagen de ramen eruit. Ik denk dat ik de eerste was die 112 belde. De politie was er werkelijk binnen twee minuten", vertelt ze.
De explosie gebeurde voor de deur van Hotel Parkview. De bewoonster keek ervan op. ,,Ik hoop dat ze het hotel sluiten. Het is heel apart dat dit in Oud-Zuid gebeurt. Je krijg bijna het idee dat er iets aan de hand is met het hotel.”
Vluchtte
Zelf vluchtte ze naar een vriendin die om de hoek woont. De auto van die vriendin raakte beschadigd, want die stond juist bij Van der Linden voor de deur. Haar eigen woning kwam er redelijk ongeschonden af. Alleen twee ruitjes boven de voordeur liggen aan diggelen. Toch mag ze haar huis nog niet in van de politie. Die onderzoekt of er geen ander explosief in de straat is.
Het pand naast dat van Van der Linden is zwaarder beschadigd. Daar knalden alle ramen eruit. ,,De woning wordt verhuurd via Airbnb, twee Amerikaanse meisjes logeerden er. Nou, je kunt wel raden hoe die erbij stonden. Ze zijn heel lief opgevangen door overburen”, vertelt de bewoonster. Naast assistentie door politie en ambulance kwam ook een aantal brandweerwagens ter plaatse, waaronder een commandowagen.
https://www.ad.nl/binnenl(...)-dat-hotel~a4facb19/
quote:Op zaterdag 6 juli 2019 10:19 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]Wie is dit?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De horeca in Nederland is voor een groot deel ook gewoon in handen van criminelen, je moet de boel toch ergens witwassen.quote:Op zaterdag 6 juli 2019 11:34 schreef Charade het volgende:
Ik las dit in een ander stuk (https://www.telegraaf.nl/(...)iet-wat-hem-overkwam):
Minister Ferd Grapperhaus (Justitie en Veiligheid) liet onlangs weten dat er sinds begin vorig jaar zestien incidenten zijn geweest met handgranaten bij (horeca)bedrijven. Tien keer ontplofte er een granaat. Criminelen gebruiken de methode om ondernemers onder druk te zetten.
Lijkt als je het zo leest wel een beetje op maffia-praktijken, worden (horeca)bedrijven mss afgeperst omdat ze bv geen beschermingsgeld willen betalen?
Of kijk ik gewoon teveel films? ;-)
En daarnaast is het door het achterlijke beleid v/d gemeente een ideale manier op de zaak v/d concurrent te sluiten. De handgranaat hoeft daarvoor niet eens tot ontploffing gebracht te worden.quote:Op zaterdag 6 juli 2019 11:34 schreef Charade het volgende:
Ik las dit in een ander stuk (https://www.telegraaf.nl/(...)iet-wat-hem-overkwam):
Minister Ferd Grapperhaus (Justitie en Veiligheid) liet onlangs weten dat er sinds begin vorig jaar zestien incidenten zijn geweest met handgranaten bij (horeca)bedrijven. Tien keer ontplofte er een granaat. Criminelen gebruiken de methode om ondernemers onder druk te zetten.
Lijkt als je het zo leest wel een beetje op maffia-praktijken, worden (horeca)bedrijven mss afgeperst omdat ze bv geen beschermingsgeld willen betalen?
Of kijk ik gewoon teveel films? ;-)
Amsterdam Zuid is geen ghetto.quote:
Dat was in de jaren 70 niet anders in Amsterdam..quote:Op zaterdag 6 juli 2019 11:54 schreef Elzies het volgende:
[..]
Amsterdam Zuid is geen ghetto.
Het is momenteel schering en inslag met al die granaten en explosies. Amsterdam begint onderhand op het New York van de jaren zeventig te lijken. Diezelfde wetteloosheid en diezelfde onmacht van politie en justitie.
Tja, dat is ook wel zo. Denk aan de Zeedijk en de drugscriminaliteit die er toen omheen hing.quote:Op zaterdag 6 juli 2019 11:58 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Dat was in de jaren 70 niet anders in Amsterdam..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |