HB is gewoon een volstrekt nikszeggende winkel.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 10:12 schreef Cherni het volgende:
https://m.limburger.nl/cn(...)r-gaat-iets-gebeuren
En de HBC een mooie winkel draait in Maastricht ook al niet te best. Mocht ook daar het concept niet werken, dan hoop je maar niet dat er een Primarkt gaat komen waar al die gillende idioten voor een grijpstuiver los gaan.
Als zelfs de formule van een HBC niet werkt, welke formule dan nog wel als je die prijsvechters niet in je mooie binnenstad wil hebben.
Nou dan moeten de pensionados ook niet klagen bij een subtiantiele pensioenkorting.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 07:59 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
De HEMA is ingehaald door de Action, net als de Blokker , dus kosten verlagen naar Action peil
Salarisverlagingen zijn overal aan de orde , behalve bij de overheid.
Je moet eens wat caos langs elkaar leggen dan zien we dat veel overheidsbanen erg hoog ingeschaald zijn in vergelijking met de meeste andere caos behalve die van de financiėle wereld.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 08:51 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
De meeste mensen binnen de overheid zitten al jaren op de 0 lijn dus hebben al jaren geen salarisverhoging gehad. Maar ook geen daling, dat klopt. Maar op die manier blijven ze wel achter met koopkracht ten opzichte van hun collega's in de private sector.
NEE!!! NEE!!! LEU-GENS!!! Iedere vakkenvuller zit daar aan het maximum!quote:Op woensdag 12 juni 2019 16:18 schreef Speekselklier het volgende:
De vakkenvuller zal er wel flink onder zitten.
Ja tuurlijk. Die winkeltjes waar het zo sfeervol is (daar winkelen is een beleving en een journey) vragen dan ook megaprijzen voor hun simpele prul.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 09:57 schreef Cherni het volgende:
[..]
Natuurlijk, want de meeste klanten kijken naar de prijs. Want de Action is nu niet bepaald een winkel die nu zo geweldig is waar deskundig personeel werkt en een sfeervolle winkel is.
Dat heeft niets met kwaliteit te maken? Of kun je bij de Primarkt ook merkbroeken kopen voor 10 euro. Zal er eens binnenlopen of ik er een Levi's kan krijgen voor 10 euro. Het is natuurlijk een combinatie van een aantal factoren zoals kwaliteit, personeelskosten etc. Ik vraag mij af of een formule de doorslag geeft. Als ik een merkbroek wil kopen dan loop ik een zaak binnen ongeacht hoe die zaak eruit ziet en ongeacht de prijs. De prijs weet je toch al van te voren als het om merkartikelen gaat. Daar zie je tussen de verschillende zaken nauwelijks een groot verschil. Tenzij het om een uitverkoop gaat of een actie. Maar normaal is het een kwestie van passen, afrekenen en snel weer het terras opquote:Op vrijdag 14 juni 2019 12:32 schreef Lemsterr het volgende:
[..]
Ja tuurlijk. Die winkeltjes waar het zo sfeervol is (daar winkelen is een beleving en een journey) vragen dan ook megaprijzen voor hun simpele prul.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |