Wat een idioten zijn dat zeg. Meld je kinderen een keer ziek op school ofzo, wtf doe je je gezin aanquote:Op dinsdag 11 juni 2019 22:42 schreef Telefoonvork het volgende:
Maar Eurodisney overtreft de Efteling in al deze opzichten. Echt een aanrader om in het hoogseizoen naar Eurodisney te gaan.
Laatste uurtje vijf keer in dezelfde achtbaanquote:Op dinsdag 11 juni 2019 23:04 schreef vosss het volgende:
Wel 2x achter elkaar dan, want anders is het te veel lopen.
Gewoon op het einde van het ritje blijven zitten, omdat er toch geen rij is
Oké ik ben om, ik ga op een zaterdag in juliquote:Op dinsdag 11 juni 2019 22:42 schreef Telefoonvork het volgende:
In Juli gaan.
Hier zijn de voordelen:
- Lekkere lange rijen voor de attracties. Zo kan je het ervaren hoe het is om uren te wachten voordat je in een attractie plaats kan nemen. Echt de moeite waard.
- In de tussentijd mag je het uitermate plezierige gekrijs en gegil van alle kinderen ervaren.
- Bovendien kan je ervan genieten dat je peperdure ijsje sneller smelt dan jij het op kan eten.
- Vergeet vooral niet het plezier van het zoeken naar een parkeerplekje.
- Eenmaal uit de auto staat er een rij voor de ingang van hier tot Tokio. Dit is bedoeld om jouw ervaring van het wachten bij de attracties voor te berijden.
Maar Eurodisney overtreft de Efteling in al deze opzichten. Echt een aanrader om in het hoogseizoen naar Eurodisney te gaan.
Ik kan wel een autipas aanvragen. Dan kan dat ook. Maar ik heb de mogelijkheid om op een rustige dag te gaan.quote:Op dinsdag 11 juni 2019 23:28 schreef KennyPowers het volgende:
Stop je kind in een rolstoel. Kan je overal doorlopen.
#lifehacks
Eftelingmuziekquote:Op dinsdag 11 juni 2019 23:04 schreef KennyPowers het volgende:
Dit huis, dit vervloekte huis ... het is een hel gelijk.
Oh, Monsieur Cannibale,quote:Op woensdag 12 juni 2019 18:46 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:
En vergeet de voorpret niet door de cd te draaien in de auto met heerlijke Efteling muzak
ditquote:Op dinsdag 11 juni 2019 22:30 schreef roos94 het volgende:
Echt op een rustige dag gaan in het laagseizoen.
Zoveel relaxter. En uiteindelijk kan je ondanks een kortere openingstijd vaak meer doen omdat er kortere wachtrijen zijn.
Begin juli, zomervakantie.. nee zou t echt niet doen. Das zo'n beetje de slechtste timing voor een bezoek.
CD? Er zijn gewoon Spotify lijsten van.quote:Op woensdag 12 juni 2019 18:46 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:
En vergeet de voorpret niet door de cd te draaien in de auto met heerlijke Efteling muzak
Live is de muziek nog beterquote:Op woensdag 12 juni 2019 18:39 schreef kuolema het volgende:
[..]
Eftelingmuziek.
Ik vind Villa Volta serieus de engste attractie in het park.
🤣😅😂quote:Op donderdag 13 juni 2019 17:27 schreef Vlaggenroof het volgende:
Ik heb een efteling abbonement
Mijn vriendin werkt in de efteling![]()
Heel grappig; vorig jaar tijdens een sollicitatie had zij een praatje gehouden, ik ben uiteindelijk afgewezen en een jaar later kwam ik haar tegen op tinder
Voordat je naar binnen gaat krijg je daar de context van de attractie opgediend, dat verhaal over de bokkenrijders enzo, dat duurt net iets te lang. Verder is het allemaal wel cool natuurlijk.quote:Op woensdag 12 juni 2019 18:39 schreef kuolema het volgende:
[..]
Eftelingmuziek.
Ik vind Villa Volta serieus de engste attractie in het park.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |