Noord Ierland gaat hoge ogen gooien!quote:Op vrijdag 7 juni 2019 20:14 schreef Szura het volgende:
Zjak zegt dat Jirkal erg goed is
Die gaat dus niks raken vandaag
Waarom heeft Zjak toch een ziekelijke drang om elke speler die meer dan een triple in een wedstrijd gooit op te hemelen?quote:Op vrijdag 7 juni 2019 20:14 schreef Szura het volgende:
Zjak zegt dat Jirkal erg goed is
Die gaat dus niks raken vandaag
Volgens Zjak is Engeland ook nog niet zomaar door.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 20:14 schreef Szura het volgende:
Zjak zegt dat Jirkal erg goed is
Die gaat dus niks raken vandaag
Laat toch lekker gaan joh. Niet iedereen heeft zo'n encyclopedische kennis van alle darters zoals jij. Ze maken dat programma ook voor mensen die er minder van weten.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 20:16 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Waarom heeft Zjak toch een ziekelijke drang om elke speler die meer dan een triple in een wedstrijd gooit op te hemelen?
Noord-Ierland was een van zijn grote favorieten omdat Dolen de laatste tijd zo geweldig stond te gooien en Gurnie in topvorm is.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 20:17 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Volgens Zjak is Engeland ook nog niet zomaar door.
De altijd sympathieke Malicdem en Ilagan moeten wel heel erg gaan schroeien danquote:Op vrijdag 7 juni 2019 20:17 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Volgens Zjak is Engeland ook nog niet zomaar door.
Overmorgen Portugal - Nederland?quote:
Klopt ook weer.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 20:17 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Laat toch lekker gaan joh. Niet iedereen heeft zo'n encyclopedische kennis van alle darters zoals jij. Ze maken dat programma ook voor mensen die er minder van weten.
Frenkieball is zondag, ja. Zondag.quote:
Stil. Mooiquote:Op vrijdag 7 juni 2019 20:19 schreef El-Stinho het volgende:
Radio, mein Radio
Ich lass' mich in den Äther saugen
Meine Ohren werden Augen
Radio, mein Radio
So höre ich, was ich nicht seh'
Stille heimlich fernes Weh
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |