Dat vraag ik me af....quote:Op woensdag 12 juni 2019 13:43 schreef HMS het volgende:
Doorlopend krediet is dus gewoon van de credit card. Dat is inherent aan het hebben van zo een ding. Je kan ermee ineens zomaar veel geld betalen, en dat is een doorlopend krediet. Niet dat je dat krediet helemaal rood staat, maar dat je de mogelijkheid hebt. Melding is dus dat er een credit card is geweest, maar die is er niet meer.
Credit cards die je automatisch maandelijks betaald worden niet geregistreerd. Ze worden pas geregistreerd als je zelf zorg moet dragen voor de overschrijvingquote:Op woensdag 12 juni 2019 13:57 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
Dat vraag ik me af....
Ik heb een doorlopend krediet, en die zie ik bij het BKR.
Inderdaad het oorspronkelijke bedag en niet de schuld van dit moment.
Ik heb een Mastercard (van de bank) en een Visa card (ICS rechtsreeks). Beide zonder ooit acherstallige schuld, ik betaal netjes maandelijks de rekening. Deze staan NIET bij het BKR geregistreerd.
Zou het niet zo zijn dat ze er alleen staan als je, een keer, niet betaald hebt?
Knap hoe je naar een correct artikel linkt, en er zelf een foute draai aan weet te geven. Er staat nergens iets over het automatisch of handmatig betalen. Even de quote waarop gelet wordt van de site die jij noemt:quote:Op woensdag 12 juni 2019 14:27 schreef Sovieto het volgende:
[..]
Credit cards die je automatisch maandelijks betaald worden niet geregistreerd. Ze worden pas geregistreerd als je zelf zorg moet dragen voor de overschrijving
https://www.bkr.nl/veelge(...)ij-bkr-geregistreerd
quote:De globale regel is dat een creditcard wordt geregistreerd wanneer u het bestede bedrag in meerdere termijnen kunt terugbetalen. Dit type creditcard is gekoppeld aan een kredietovereenkomst. Cards waarvan het bestede bedrag binnen 30 dagen moet zijn terugbetaald, worden niet geregistreerd.
Je hebt gelijk. Ik wilde het wat makkelijker uitleggen maar dat is niet goed gedaan door mij.quote:Op woensdag 12 juni 2019 14:37 schreef jroz het volgende:
[..]
Knap hoe je naar een correct artikel linkt, en er zelf een foute draai aan weet te geven. Er staat nergens iets over het automatisch of handmatig betalen. Even de quote waarop gelet wordt van de site die jij noemt:
[..]
Dit idd. Ik heb zo'n creditcard voor vliegtickets en huurauto's enzo. En die worden niet geregistreerdquote:Op woensdag 12 juni 2019 14:27 schreef Sovieto het volgende:
[..]
Credit cards die je automatisch maandelijks betaald worden niet geregistreerd. Ze worden pas geregistreerd als je zelf zorg moet dragen voor de overschrijving
https://www.bkr.nl/veelge(...)ij-bkr-geregistreerd
Dit is helaas aan de hand, en voor het kopen van een huis is dat wel knap lullig, want 'even wachten' betekent dat je makkelijk 20.000-30.000 euro weg gooit omdat de huizenprijzen in die periode zo veel zijn gestegen.quote:Op woensdag 12 juni 2019 13:43 schreef HMS het volgende:
Tja, soms is het beter even te wachten. Had de vorige keer, bij dat krediet wat niet goed ging, ook mogelijk beter geweest.
Tja, dat heet pech. Wel een die een oorzaak heeft bij jezelf.quote:Op woensdag 12 juni 2019 15:18 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dit is helaas aan de hand, en voor het kopen van een huis is dat wel knap lullig, want 'even wachten' betekent dat je makkelijk 20.000-30.000 euro weg gooit omdat de huizenprijzen in die periode zo veel zijn gestegen.
Het zit zo:quote:Op woensdag 12 juni 2019 13:57 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
Dat vraag ik me af....
Ik heb een doorlopend krediet, en die zie ik bij het BKR.
Inderdaad het oorspronkelijke bedag en niet de schuld van dit moment.
Ik heb een Mastercard (van de bank) en een Visa card (ICS rechtsreeks). Beide zonder ooit acherstallige schuld, ik betaal netjes maandelijks de rekening. Deze staan NIET bij het BKR geregistreerd.
Zou het niet zo zijn dat ze er alleen staan als je, een keer, niet betaald hebt?
Bron: https://www.bkr.nl/veelge(...)ij-bkr-geregistreerdquote:De globale regel is dat een creditcard wordt geregistreerd wanneer u het bestede bedrag in meerdere termijnen kunt terugbetalen. Dit type creditcard is gekoppeld aan een kredietovereenkomst.
Als de oorzaak bij jezelf ligt, dan heet dat juist geen pech.quote:Op donderdag 13 juni 2019 12:13 schreef HMS het volgende:
[..]
Tja, dat heet pech. Wel een die een oorzaak heeft bij jezelf.
Dat je moet wachten ligt natuurlijk aan jezelf. Maar dat de huizenprijzen zo enorm de pan uit rijzen is toch echt niks anders dan domme pech die je er bij krijgt.quote:Op donderdag 13 juni 2019 12:36 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Als de oorzaak bij jezelf ligt, dan heet dat juist geen pech.
Ik vermoed dat TS de openstaande schuld al lang heeft voldaan, maar de achterstandscode is blijven staan bij een beëindigd krediet. En die blijft normaal 5 jaar staan.quote:- Contact opnemen met de oorspronkelijke schuldeiser, voorstellen om de afgeboekte schuld + rente + kosten alsnog te voldoen, in ruil voor het verwijderen van de negatieve registratie. Kost ook geld en de schuldeiser is zeker niet verplicht om hier aan mee te werken. Wanneer de schuld al is doorverkocht aan een incassobureau is de kans op medewerking klein. Bovendien heb je hiermee kans dat je slapende honden wakker maakt. Je geeft immers zelf aan dat er nu wél geld te halen valt, dus als de schuld niet verjaard is kan de schuldeiser besluiten om toch weer pogingen te doen om de schuld te incasseren. Ook als ze daar niet tegenover zetten om de negatieve BKR registratie te verwijderen.
De 5 jaar termijn geld alleen voor kredieten waar een einddatum aan gekoppeld is, de A3 melding zoals nu aanwezig heeft geen einddatum en TS doet er dan ook verstandig aan deze einddatum alsnog gekoppeld te krijgen aan het vermelde krediet.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 12:16 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dat je moet wachten ligt natuurlijk aan jezelf. Maar dat de huizenprijzen zo enorm de pan uit rijzen is toch echt niks anders dan domme pech die je er bij krijgt.
[..]
Ik vermoed dat TS de openstaande schuld al lang heeft voldaan, maar de achterstandscode is blijven staan bij een beëindigd krediet. En die blijft normaal 5 jaar staan.
Ja dat kan. De kredietverstrekker is verplicht de einddatum te registreren en kan foutieve registraties op elk onderdeel herstellen. Verder moet het inderdaad vanuit die instantie komen.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 21:25 schreef M1stral het volgende:
Weet overigens niet of dat met terugwerkende kracht kan, maar wellicht is er wat mogelijk als hij zwart op wit heeft staan dat er geen betalingsverplichting meer is. Degene die de A3 gemeld heeft is de persoon of instantie die een wijziging moet indienen bij BKR.
Wat overigens nog best eens moeilijk kan worden als die instantie niet meer bestaat of failliet is (bv. Wehkamp)quote:Op vrijdag 14 juni 2019 21:48 schreef snabbi het volgende:
[..]
Ja dat kan. De kredietverstrekker is verplicht de einddatum te registreren en kan foutieve registraties op elk onderdeel herstellen. Verder moet het inderdaad vanuit die instantie komen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |