Dat is haast onmogelijk op fotos te krijgen.quote:
Dan zit er wat tussen...quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:47 schreef snoesje45 het volgende:
[..]
Dat is haast onmogelijk op fotos te krijgen.
Het is gewoon een frame wat je op maat moet zagen wat je dan in het kozijn passend moet maken.
Je zou dan gewoon het raam dicht , open en in kiep stand moeten kunnen zetten.
Van open naar dicht en in kiep stand lukte nog, van kiep stand terug naar dicht gaat niet meer nu.
https://www.gamma.nl/asso(...)100x140-cm/p/B259925quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:50 schreef Geerd het volgende:
Zo een kiepraam, trekt zich in de rubbers, heb je wel genoeg ruimtegehouden bij het handvat waar je aan moet draaien ?
Doe nu eens foto van je raam etc ophanging ...sluitingquote:Op woensdag 5 juni 2019 21:01 schreef snoesje45 het volgende:
[..]
https://www.gamma.nl/asso(...)100x140-cm/p/B259925
Het gaat om deze set. Heb het frame gewoon zo gemaakt dat het binnen het smalste gedeelte van het kozijn past.
Je duwt hem dus van binnen op het kozijn zodat het frame zo ver mogelijk naar buiten valt
Dat gaat niet wat daar zit een muur langs:quote:Op woensdag 5 juni 2019 21:04 schreef Geerd het volgende:
[..]
Doe nu eens foto van je raam etc ophanging ...sluiting
Wat steekt daar onder links uit dan... doorzichtig hoekjequote:Op woensdag 5 juni 2019 21:12 schreef snoesje45 het volgende:
[..]
Dat gaat niet wat daar zit een muur langs:
[ afbeelding ]
Je kunt toch gewoon een compleet overzicht foto maken...quote:Op woensdag 5 juni 2019 21:12 schreef snoesje45 het volgende:
[..]
Dat gaat niet wat daar zit een muur langs:
[ afbeelding ]
Stukje plastic van het frame van de horquote:Op woensdag 5 juni 2019 21:16 schreef Geerd het volgende:
[..]
Wat steekt daar onder links uit dan... doorzichtig hoekje
Ja dan wil die ook nooit dicht he...doe is duidelijke fotos ofzoquote:Op woensdag 5 juni 2019 21:22 schreef snoesje45 het volgende:
[..]
Stukje plastic van het frame van de hor
Het enigste wat ik kan laten zien is een foto van het complete raam, maar enigste wat je dan ziet is een raam wat in kiep stand staat. Geen sluiting of iets dan te zien.quote:Op woensdag 5 juni 2019 21:24 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ja dan wil die ook nooit dicht he...doe is duidelijke fotos ofzo
Zit er niet gewoon ergens wat tussen geklemd zodat het raam niet meer open kan ?quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:42 schreef snoesje45 het volgende:
Zojuist een frame voor een hor in elkaar gezet voor een draai kiep raam, nu wou ik het frame passen en kijken of her werkte (zonder gaas nog)
Het raam ging dicht en in kiep stand alleen krijg ik het raam nu niet meer dicht. Hoe hard ik ook duw om de hendel weer te kunnen draaien, er is geen beweging meer in te krijgen.
Iemand tips??
Dit denk ik dus ook, dat frame klemt het nu ergens, maar geen idee hoe ik dat nu eruit ga krijgenquote:Op woensdag 5 juni 2019 22:19 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Zit er niet gewoon ergens wat tussen geklemd zodat het raam niet meer open kan ?
Denk niet dat je met foto's iets kunt verduidelijken hoor... daar is nu gewoon niets aan te zien denk ik.
Ga iig niet meer aan lopen trekkenquote:Op woensdag 5 juni 2019 22:21 schreef snoesje45 het volgende:
[..]
Dit denk ik dus ook, dat frame klemt het nu ergens, maar geen idee hoe ik dat nu eruit ga krijgen
Als je de raamrubbers wilt slopen vooral doen.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 12:43 schreef Tieten het volgende:
Toch harder duwen, desnoods met een extra persoon op een trapje, zodat je de bovenkant goed dicht krijgt.
Ik had de mijne online besteld, bij de eerste had ik hetzelfde probleem. Met de vervangende (paar mm kleinere maat) ging het wel goed
Ik heb om deze reden ook horren op maat laten maken. Die passen perfect, en hier zijn ook overal draai/kiepramen.quote:Op donderdag 6 juni 2019 11:08 schreef MrDrako het volgende:
Volgens mij is die horrenset niet gemaakt voor draai/kiep ramen. De sets die daar wel geschikt voorzijn liggen veel verder naar buiten, omdat wanneer je zo'n raam dicht doet het raam zelf ook een stukje naar buiten komt. Enige oplossing is denk ik van buitenaf het frame breken en eruit trekken, en vervolgens bij een kunstof kozijnen boer zo'n hor voor 100 euro op maat laten maken.
staat overigens ook op de site van de gamma:
Geschikt voor soort raam: Schuifraam, Binnendraaiend
Deze set is dan ook niet voor een draai/kiepraam volgens de omschrijving.quote:Op woensdag 5 juni 2019 21:01 schreef snoesje45 het volgende:
[..]
https://www.gamma.nl/asso(...)100x140-cm/p/B259925
Het gaat om deze set. Heb het frame gewoon zo gemaakt dat het binnen het smalste gedeelte van het kozijn past.
Je duwt hem dus van binnen op het kozijn zodat het frame zo ver mogelijk naar buiten valt
De raamrubbers hebben er geen enkel probleem mee...quote:Op vrijdag 7 juni 2019 15:02 schreef MrDrako het volgende:
[..]
Als je de raamrubbers wilt slopen vooral doen.
Alleen als de TS toch de draaikiepraam versie heeft besteld, en het gewoon krap is, heb je gelijk.quote:Op woensdag 12 juni 2019 10:18 schreef Tieten het volgende:
[..]
De raamrubbers hebben er geen enkel probleem mee...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop