De Roon speelt wel minder diep dan van de Beek, en met Wijnaldum heb je al één speler die constant diep gaat. Dat laat je denk ik veel te veel ruimtes open op het middenveld.quote:
Zowel Wijnaldum als v/d Beek kan ook controlerend spelen, ligt eraan welke instructies je geeft. Kunnen ook allemaal wel een bal veroveren.quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:36 schreef 4HetSympathiekePortugal het volgende:
[..]
De Roon speelt wel minder diep dan van de Beek, en met Wijnaldum heb je al één speler die constant diep gaat. Dat laat je denk ik veel te veel ruimtes open op het middenveld.
Maar je zult hun volledige potentie niet gebruiken, en dat is zonde. (lijkt me)quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zowel Wijnaldum als v/d Beek kan ook controlerend spelen, ligt eraan welke instructies je geeft. Kunnen ook allemaal wel een bal veroveren.
Om de beurt diep laten gaan . Maakt alles opeens een stuk minder voorspelbaar.quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:38 schreef 4HetSympathiekePortugal het volgende:
[..]
Maar je zult hun volledige potentie niet gebruiken, en dat is zonde. (lijkt me)
Natuurlijk wel, ze kunnen ook afwisselend diep gaan. Is alleen een kwestie van blijven opletten om de balans te bepalen, maar dat kunnen ze wel denk ik.quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:38 schreef 4HetSympathiekePortugal het volgende:
[..]
Maar je zult hun volledige potentie niet gebruiken, en dat is zonde. (lijkt me)
Wie claimt dat dan?quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:37 schreef Elan het volgende:
Dat mensen nog durven te claimen dat Oranje wereldtop zou zijn
quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, ze kunnen ook afwisselend diep gaan. Is alleen een kwestie van blijven opletten om de balans te bepalen, maar dat kunnen ze wel denk ik.
Kans is groot dat Koeman voor van de Beek kiest, we zullen het zien!quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:38 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Om de beurt diep laten gaan . Maakt alles opeens een stuk minder voorspelbaar.
In het Nederlands Elftal is het gewoon 100% kut.quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:30 schreef kaakchirurg444 het volgende:
[..]
Voor zijn zware blessures was hij gewoon erg goed , en stond hij in de belangstelling van topclubs zoals Juve en Man Utd
Nee, De Vijverberg.quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:40 schreef 4HetSympathiekePortugal het volgende:
De finale zal wel in Wembley komen neem ik aan?
lol.quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:40 schreef 4HetSympathiekePortugal het volgende:
De finale zal wel in Wembley komen neem ik aan?
Ik mis ZML op zondagavond.quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
Bij die Nations League theme moet ik nu telkens denken aan dat filmpje van Lubach
Die van Ruslandquote:Op woensdag 5 juni 2019 20:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
Zwitsers volkslied is niet heel bijzonder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |