De zogenaamde normale niet-Molukkers wat je nu noemt, alsmede de niet-Molukkers die getrouwd zijn met een Molukker, zijn allebei niet van Molukse afkomst. Jij zei dat ik het alleen over Molukkers had.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:27 schreef luxerobots het volgende:
[..]
[..]
Nee. Jij bekijkt het vanuit de uitzondering. Dat er ook andere mensen mogen wonen, als ze maar een band hebben met de Molukken (wat dat ook moge zijn) of getrouwd zijn met een Molukker.
De normale niet-Molukker mag er dus niet wonen. Dat is de regel. Waar dan pas als de buurt er anders over denkt, een uitzondering op gemaakt kan worden.
Hoe dan ook is het nog steeds geen racisme wat je wel graag er in wilt zien. Je kan het blijven proberen maar de definitie van racisme gaat niet speciaal voor jou veranderen.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:30 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Onzin. Het principe is racistisch. Er zijn ook veel Molukkers niet racistisch. Veel Molukkers vinden het ondertussen ook wel onzin dat ze aparte wijken moeten hebben. Dit zijn ook mensen die ervoor kiezen om buiten zo'n wijk te gaan wonen.
Wat een wartaal sla je uit.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:30 schreef Oceanier het volgende:
[..]
De zogenaamde normale niet-Molukkers wat je nu noemt, alsmede de niet-Molukkers die getrouwd zijn met een Molukker, zijn allebei niet van Molukse afkomst. Jij zei dat ik het alleen over Molukkers had.
Je hebt gezocht op het woord: racisme.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:31 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Hoe dan ook is het nog steeds geen racisme wat je wel graag er in wilt zien. Je kan het blijven proberen maar de definitie van racisme gaat niet speciaal voor jou veranderen.
Ja dat heb ik gewoon gezegd, wat is nu je punt?quote:Op zondag 2 juni 2019 23:32 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wat een wartaal sla je uit.
De normale niet-Molukker (Nederlander, Chinees etc.) mag niet in de wijk wonen. Tenzij, tenzij...
Bovendien is racisme verboden in Nederland. Dat betekent niet dat het niet gebeurd. Maar het lijkt me sterk dat een officieel bedrijf als notabene een woningcorporatie racisme hanteert, nog wel openlijk en publiekelijk en gewoon doodleuk de racistische eisen op haar eigen website die voor 15 miljoen Nederlanders toegankelijk is vermeldtquote:Op zondag 2 juni 2019 23:34 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Je hebt gezocht op het woord: racisme.
ra·cis·me (het; o)
1
theorie die de superioriteit van een bep. ras verkondigt
2
discriminatie op grond van iemands ras|
Van optie twee lijkt me hier gewoon sprake.
Sowieso vallen die twee dingen samen. Want als Molukkers, Nederlanders of Chinezen als gelijken zouden zien, zouden die ook gewoon in zo'n wijk mogen wonen.
Nee.... , wat wel is , deze regeling kan gebruikt worden om mensen te discrimineren vanwege hun etnische afkomst , Dat doe jij ook door persé er een rassenkwestie van te maken.quote:
Gelukkig, velen andere mensen ook.quote:Er zijn ook veel Molukkers niet racistisch.
Ik geloof dat de meeste Molukkers buiten de wijken wonen. Prima idee...quote:Veel Molukkers vinden het ondertussen ook wel onzin dat ze aparte wijken moeten hebben. Dit zijn ook mensen die ervoor kiezen om buiten zo'n wijk te gaan wonen.
Wat is nu je argument? Een woningbouwvereniging kan geen racistische besluiten nemen?quote:Op zondag 2 juni 2019 23:36 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Bovendien is racisme verboden in Nederland. Dat betekent niet dat het niet gebeurd. Maar het lijkt me sterk dat een officieel bedrijf als notabene een woningcorporatie racisme hanteert, nog wel openlijk en publiekelijk en gewoon doodleuk de racistische eisen op haar eigen website die voor 15 miljoen Nederlanders toegankelijk is vermeldt![]()
![]()
Echt jonge, lachwekkend dit
Nee als een woningbouw racistische besluiten neemt, dan bestond die woningbouw allang niet meer.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:41 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wat is nu je argument? Een woningbouwvereniging kan geen racistische besluiten nemen?
Wat denk je dat hier gebeurt?
Waarom denk je anders dat er zoveel ophef over is? Waarom denk je anders dat de media er bovenop gedoken zijn?
Het gaat om iemands afkomst. Dat hangt wel degelijk samen met ras.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:39 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Nee.... , wat wel is , deze regeling kan gebruikt worden om mensen te discrimineren vanwege hun etnische afkomst , Dat doe jij ook door persé er een rassenkwestie van te maken.
Het gaat niet om ras. Dat fantaseer je
Dat zijn twee verschillende dingen. Ik ben geen PVV- of FVD-stemmer, dat is dus een andere discussie.quote:Maar ik ben wel tegen het verketteren wat jij doet.
Een culturele afkomst is niet hetzelfde als ras. Als dat wel zo is, dan verdoet een antiracistisch strijder als jij pretendeert te zijn , zijn energie in dit topic. Dan moet je in het PVV en FvD topic zijn.
Want die willen mensen het woonrecht in Nederland ontzeggen vanwege hun culturele afkomst...
Dus dat is racistisch volgens jouw redenering
Niet is niet verboden voor blanken of Hollanders om in de Molukse wijk te wonen. Dus geen racisme.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:43 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het gaat om iemands afkomst. Dat hangt wel degelijk samen met ras.
[..]
Dat zijn twee verschillende dingen. Ik ben geen PVV- of FVD-stemmer, dat is dus een andere discussie.
Overigens lijkt het me heel normaal om mensen uit andere landen hier niet zomaar te laten wonen. Daar moeten regels voor zijn, anders kunnen we het als klein land ook simpelweg niet aan.
De media duiken op zoveel kwesties. Dat is geen bewijs dat iets racisme is.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:41 schreef luxerobots het volgende:
Waarom denk je anders dat er zoveel ophef over is? Waarom denk je anders dat de media er bovenop gedoken zijn?
Door de Molukse geschiedenis. Het feit dat de wijken er al lang zijn. Het geweld dat wordt gebruikt waardoor de woningbouw geen andere besluiten durft te nemen. En linkse allochtonenknuffelaars als Bluesdude.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:42 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Nee als een woningbouw racistische besluiten neemt, dan bestond die woningbouw allang niet meer.
Nu praat je bijna racisme goed.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:43 schreef luxerobots het volgende:
Overigens lijkt het me heel normaal om mensen uit andere landen hier niet zomaar te laten wonen. Daar moeten regels voor zijn, anders kunnen we het als klein land ook simpelweg niet aan.
Nee de Molukse geschiedenis is geen argument voor de Nederlandse staat om racisme goed te keuren of weg te kijken. Bij elke vormen van racisme die een instelling als een woningcorporatie hanteert, had onmiddelijk ingegrepen door de rechterlijke macht.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:46 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Door de Molukse geschiedenis. Het feit dat de wijken er al lang zijn. Het geweld dat wordt gebruikt waardoor de woningbouw geen andere besluiten durft te nemen. En linkse allochtonenknuffelaars als Bluesdude.
Bestaat dit soort racisme dus nog.
Andersom, met blanke en Nederlandse wijken, waren de rapen wél gaar geweest.
Het was als tegenargument voor ocenier, hij stelde dat het geen racisme is omdat een woningbouwvereniging het besluit neemt.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:44 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
De media duiken op zoveel kwesties. Dat is geen bewijs dat iets racisme is.
Als je nou zegt: dat is een goede aanwijzing/bewijs dat dit item omstreden is.... dan kan ik je gelijk geven
Dat hangt samen.... idd.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:43 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het gaat om iemands afkomst. Dat hangt wel degelijk samen met ras.
Nu ontken je wat je net suggereert in het hangtsamenmet ras = het gaat om ras= racismequote:Dat zijn twee verschillende dingen. Ik ben geen PVV- of FVD-stemmer, dat is dus een andere discussie.
Precies..... maar jij gaat roepen dat uitsluiten op afkomst is gelijk aan racismequote:Overigens lijkt het me heel normaal om mensen uit andere landen hier niet zomaar te laten wonen. Daar moeten regels voor zijn, anders kunnen we het als klein land ook simpelweg niet aan.
Geloof me, een instelling als een woningcorporatie kan onmogelijk racistische maatstaven hanteren zonder ernstige gevolgen voor het bedrijf. En dan heb ik het niet media-aandachtquote:Op zondag 2 juni 2019 23:48 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het was als tegenargument voor ocenier, hij stelde dat het geen racisme is omdat een woningbouwvereniging het besluit neemt.
Nou. De ophef is er niet voor niets.
Maar dan moet het dus niet om de afkomst van mensen gaan.quote:
Dat kan dus wel. Je ziet het.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:49 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Geloof me, een instelling als een woningcorporatie kan onmogelijk racistische maatstaven hanteren zonder ernstige gevolgen voor het bedrijf. En dan heb ik het niet media-aandacht
Geloof me, een instelling als een woningbouw kan geen racistische maatstaven hanteren zonder binnen een mum van tijd geconfronteerd te worden met de rechterlijke macht.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:51 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dat kan dus wel. Je ziet het.
Maar in Nederland zien we racisme als iets van blank naar gekleurd.
In ons denken zit helemaal niet dat mensen met een kleurtje ook racistisch kunnen zijn.
Mensen uitsluiten vanwege hun ras = racismequote:Op zondag 2 juni 2019 23:54 schreef luxerobots het volgende:
Maar goed.
Stel. We maken dus blanke wijken. Wijken waar de woningbouw regelt dat alleen mensen van Nederlandse afkomst en met de Nederlandse cultuur mogen wonen.
quote:
Dat is racisme. Je verbied mensen van een andere afkomst en ook nog eens kleur in jouw wijk te laten wonen. Jouw wijk is niet te vergelijken met een Molukse wijk, waar iedereen die woonachtig is Nederland gewoon in kan wonen.quote:Stel. We maken dus blanke wijken. Wijken waar de woningbouw regelt dat alleen mensen van Nederlandse afkomst en met de Nederlandse cultuur mogen wonen.
Weer is jouw wijk niet te vergelijken met een Molukse wijk. In een Molukse wijk mag namelijk iedereen die woonachtig is in Nederland wonen.quote:Sommige niet-Nederlanders zijn wel toegestaan. Maar ze moeten dan getrouwd zijn met een Nederlander of een band met Nederland hebben. En de buurt moet het daar mee eens zijn.
Hoe meten we eigenlijk of iemand Moluks genoeg is? Dat doen de buurtbewoners toch? Die dan weer contact hebben met de woningbouwvereniging.quote:Op zondag 2 juni 2019 23:59 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Mensen uitsluiten vanwege hun ras = racisme
Geen enkele overheid en woningbouwvereniging kan dat op deze wijze doen
Mensen uitsluiten vanwege etniciteit = geen racisme, kan wel discriminerend zijn, of zo ervaren of als dekmantel voor racisme.
We willen niet dat overheid en verhuurders op grote schaal etnische wijken opzetten . Al dan niet met mensen iets verbieden. Dat is discriminerend gedoe.... een heel foute apartheidspolitiek
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |