Ik dacht dat jij eerder in het topic nog voor een demonstratieverbod van Pegida was?quote:Op vrijdag 31 mei 2019 13:21 schreef Hathor het volgende:
Buigen voor de druk van die religieuze fucktards kan geen optie zijn. Laat het nu maar doorgaan en hou een paar pelotons ME achter de hand, wat waterkanonnen en een hondenbrigade.
In principe wel, maar als ik dan lees wat zo'n moslimclub van plan is...daar kun je ook niet aan toegeven.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 13:28 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij eerder in het topic nog voor een demonstratieverbod van Pegida was?
Pegida is natuurlijk een triest clubje met sneue acties. Als je zo'n bbq gaat doen voor een moskee om wat Turken uit te dagen heb je volgens mij echt geen leven. Waarschijnlijk van die kerels die geen vrouw kunnen krijgen en met dit soort acties wat kleur aan hun bestaan proberen te geven om zich te bewijzen of zo.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 13:42 schreef Hathor het volgende:
[..]
In principe wel, maar als ik dan lees wat zo'n moslimclub van plan is...daar kun je ook niet aan toegeven.
Een paar? God weet uit welke uithoeken van NL er straks moslims in Eindhoven klaar staan om te rellen..quote:Op vrijdag 31 mei 2019 13:21 schreef Hathor het volgende:
Buigen voor de druk van die religieuze fucktards kan geen optie zijn. Laat het nu maar doorgaan en hou een paar pelotons ME achter de hand, wat waterkanonnen en een hondenbrigade.
En daar aan gaan toegeven gaat geen gevaarlijk precedent scheppen denk je?quote:Op vrijdag 31 mei 2019 13:56 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Een paar? God weet uit welke uithoeken van NL er straks moslims in Eindhoven klaar staan om te rellen..
Nope, ik denk dat hier niets goeds meer van te maken valt.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 14:08 schreef Hathor het volgende:
[..]
En daar aan gaan toegeven gaat geen gevaarlijk precedent scheppen denk je?
De tegenstanders van een demonstratie van Pegida juichen al op sociale media.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 14:08 schreef Hathor het volgende:
[..]
En daar aan gaan toegeven gaat geen gevaarlijk precedent scheppen denk je?
quote:Tegendemonstratie gaat vanmiddag wél door, ook na verbod op Pegida-betoging
De demonstratie voor solidariteit en tegen de extreem-rechtse organisatie Pegida op het Stadhuisplein in Eindhoven gaat vanmiddag gewoon door. Ook al is een van de voornaamste doelen, een verbod op de Pegida-betoging van komende zondag, inmiddels bereikt.
https://www.ad.nl/eindhov(...)a-betoging~abfdc0fb/
quote:Op vrijdag 31 mei 2019 13:57 schreef naiipajiiau het volgende:
https://www.ed.nl/eindhov(...)rbiedt-het~a645dfa7/
Voorlopig gaat het niet door..
QEDquote:Pegida wilde donderdag optrekken naar de Al Fourqaan en zo opnieuw demonstreren tegen islamisering en geweld door moslims. In het besluit om de betoging te verbieden wijst de burgemeester erop dat een betoging van Pegida vorige week zondag in Eindhoven voortijdig moest worden beëindigd omdat er sprake was van ernstige ongeregeldheden en massaal geweld tegen de politie van tegendemonstranten, ondanks de inzet van 300 agenten, waaronder twee peletons ME.
Daarnaast staat het Suikerfeest volgens burgemeester Jorritsma boven de grondwet.quote:Op dinsdag 4 juni 2019 07:42 schreef MadameMossel het volgende:
Dus dreigen met geweld is genoeg om een demonstratie die je niet aan staat te laten verbieden, goed signaal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |