Bottas had de boel sowieso niet moeten ophouden. Dan had dit gedoe niet geweest.quote:Op zondag 26 mei 2019 15:30 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Red Bull bedoel je. Max kan hier niets aan doen.
Nog steeds mensen die reageren op bianoneriquote:Op zondag 26 mei 2019 15:30 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Red Bull bedoel je. Max kan hier niets aan doen.
Connely? Dacht het niet.quote:
Tsja het kostte 2 plekken andersquote:Op zondag 26 mei 2019 15:32 schreef beantherio het volgende:
Geen verstandige actie van RBR. Dit moet wel een straf worden.
Dit ja, iedereen ophouden en dan moeten ze zeker ook nog wachten totdat meneer zijn pitstop heeft gemaakt. Als ze Max straffen verliezen ze alle geloofwaardigheid.quote:Op zondag 26 mei 2019 15:32 schreef Sphinxxx het volgende:
Bottas was lekker tijd aan het rekken toen Hamilton naar binnen ging, voor de dubbele stop..
Is een teamfout dan idd. Dat snapt iedereen, behalve die Fok dorpsgek die hier af en toe langs komt.quote:Op zondag 26 mei 2019 15:31 schreef Abdus18 het volgende:
Kan Max weinig aan doen, het licht gaat op groen en dan ga je, Botas wss in de blinde hoek van die mini spiegeltjes
Zegt iemand die klaagt over Bottas en niets verwacht?quote:Op zondag 26 mei 2019 15:31 schreef zoem het volgende:
[..]
Een release komt altijd op de conto van het team, niet Max. Ken de sport
Dat heeft niets met Hamilton te maken. Dit was gewoon heel erg dom van RBR/Max.quote:Op zondag 26 mei 2019 15:30 schreef Zorro het volgende:
Aangezien Max nu een bedreiging is voor Hamilton zal hij wel een straf krijgen.
Dat maakt dus niet uit voor de strafquote:Op zondag 26 mei 2019 15:32 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Bottas had de boel sowieso niet moeten ophouden. Dan had dit gedoe niet geweest.
Of Merc ook wegens bewust ophouden.quote:Op zondag 26 mei 2019 15:31 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
als ze ballen hebben doen ze het niet
Dit is de fout van het team dat hem weg laat rijden.quote:Op zondag 26 mei 2019 15:31 schreef Mansjester het volgende: [..] Het ligt nooit aan Max Dit was gewoon weer teveel risico. Penalty zou terecht zijn imo
Nog een keer gestoptquote:Op zondag 26 mei 2019 15:33 schreef heywoodu het volgende:
Hoe komt Bottas nou op vier? Even wat gemist om weer live te komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |