Lekker rustig aan dit weekend.quote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:22 schreef Charmian het volgende:
[..]
Ben van die bankschroef om mijn hoofd afkoorts kan echt vervelende bijwerkingen hebben. Ben er nog wel hontsmoe van, maar straks weer lekker een dutje. En nu maar weer wat dingen in het huishouden doen voor zover het gaat.
Nou troost je wij hebben er ook 1 nu hierquote:Op vrijdag 24 mei 2019 11:39 schreef Voxs het volgende:
Wat zijn dat trouwens voor onsmakelijkheden : posten hoe je stoelgang is etc. Half KLB staat er soms ook vol mee.
Het is lekker weerquote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:23 schreef Charmian het volgende:
Is het weer buiten echt zo lekker als het eruit ziet of is het koud?
Die bedoelt ze denk ik ook.quote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:24 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Nou troost je wij hebben er ook 1 nu hier
Ik heb ze net opgesnord...mooie kont wel voorzover ik vrouwenkonten kan beoordelen.quote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:25 schreef Ghostbuster het volgende:
Staat Vox haar kont online? ik heb die schilderijen gemist
We zullen @TillyB maar niet zeggen dat er rode puntjes in de pluim staan.quote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:26 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Arme @:TillyB kind barst van de pijn en dan juich jij over weer
Waar zie je mij juichen, intrigant?quote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:26 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Arme @:TillyB kind barst van de pijn en dan juich jij over weer
Jammer voor je, johquote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:25 schreef Ghostbuster het volgende:
Staat Vox haar kont online? ik heb die schilderijen gemist
Hoop dat het nog een beetje aanblijft...wil morgen toch echt wel even naar buiten. Al is het maar de vuilniszak ff wegbrengenquote:
Moeten wel simpele grappen zijn die wij niet begrijpen.quote:
rode puntjes, is dat goed of slecht nieuws?quote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:27 schreef Recce het volgende:
[..]
We zullen @:TillyB maar niet zeggen dat er rode puntjes in de pluim staan.
quote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:27 schreef Recce het volgende:
[..]
We zullen @:TillyB maar niet zeggen dat er rode puntjes in de pluim staan.
volgens mij slechtquote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:29 schreef sacha het volgende:
[..]
rode puntjes, is dat goed of slecht nieuws?
Rode puntjes staan voor extreem warme verwachtingen.quote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:29 schreef sacha het volgende:
[..]
rode puntjes, is dat goed of slecht nieuws?
Ik krijg daar last van onder de 24 graden.quote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:30 schreef Ghostbuster het volgende:
Boven de 24 trek ik niet zenuwstelselgewijs
ik wil gewoon lekkah...22 gr is genoeg, wel zonder wind en regenquote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:32 schreef Recce het volgende:
[..]
Rode puntjes staan voor extreem warme verwachtingen.
Heb je een halo om de zon gezien dan? Ik zag gisteren wel een bijzon, maar geen halo. Een halo komt niet zo heel vaak voor. De voorspellende waarde van zo'n halo is niet zo groot, denk ik. Dat is zoiets als "ochtendrood, water in de sloot."quote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:30 schreef Charmian het volgende:
[..]
volgens mij slechtoh ja ik las van de week ergens dat als er een halo om de zon is er binnen 2 dagen regen volgt, kweenie of dat waar is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |