En dan niet met een VOC vlag komen man man manquote:Op woensdag 22 mei 2019 23:10 schreef Zipportal het volgende:
Dat topic in POL loopt niet echt.
[ afbeelding ]
GEKOLONISEERD.
Genotquote:Op woensdag 22 mei 2019 23:10 schreef Zipportal het volgende:
Dat topic in POL loopt niet echt.
[ afbeelding ]
GEKOLONISEERD.
GroenLinks is een deur verder allenquote:Op woensdag 22 mei 2019 23:12 schreef Martinello het volgende:
Wat is toch de aantrekkingskracht van deze antisemitische narcistische non valeur. Ik zal het wel nooit begrijpen.
Achter Rutte dus ik weet het nietquote:
Rutte is bang voor FvD. Vorige Europese verkiezingen:"Deze verkiezingen zijn NIET BELANGRIJK. En nu is het: Ze zijn ontzettend belangrijkquote:Op woensdag 22 mei 2019 23:12 schreef RemcoW23 het volgende:
Ik denk dat Mark wel een goede leermeester voor Thierry is, maar hem ook wel respecteert.
VVD/FvD coalitie.
Baudet komt zelden tot nooit met feitenquote:Op woensdag 22 mei 2019 23:13 schreef Smoofie het volgende:
Zou baudet nog met goede feiten komen over klimaat?
Baudet komt nooit met feiten, hij noemt altijd de wetenschap zonder ooit duidelijk te maken aan welke onderzoeken hij dan refereert.quote:Op woensdag 22 mei 2019 23:13 schreef Smoofie het volgende:
Zou baudet nog met goede feiten komen over klimaat?
Zit achter onze Premier.quote:
Qua klimaatkosten komt zijn berekening toch veel dichter bij de waarheid dan vooraf gedachtquote:Op woensdag 22 mei 2019 23:13 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Baudet komt zelden tot nooit met feiten
Daar hebben we ongeschoolde weermannen voor.quote:Op woensdag 22 mei 2019 23:13 schreef Smoofie het volgende:
Zou baudet nog met goede feiten komen over klimaat?
Niemand komt met feiten. Dat is politiek bedrijven.quote:Op woensdag 22 mei 2019 23:13 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Baudet komt zelden tot nooit met feiten
Het onderwerp is ook te technisch hiervoor..quote:
Ik hoop verrast te worden.quote:Op woensdag 22 mei 2019 23:13 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Baudet komt zelden tot nooit met feiten
ik zie hem nietquote:
ja, daar kijkt alleen zijn moeder naarquote:
Het boeit ook echt niet wat ze (inhoudelijk) zeggen volgens mijquote:
Oogjes open doen knulquote:
Dit is een beetje zoals rico vs badr.quote:Op woensdag 22 mei 2019 23:14 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Het boeit ook echt niet wat ze (inhoudelijk) zeggen volgens mij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |