Bronquote:Het debat tussen VVD-leider Rutte en Forum-leider Baudet gaat door. De twee gaan woensdag de strijd aan in centrum De Rode Hoed in Amsterdam onder leiding van Jeroen Pauw. Het debat wordt live uitgezonden in zijn tv-programma.
Het debat wordt gehouden aan de hand van vier stellingen. Welke dat zijn is nog niet bekend. Baudet en Rutte mogen er allebei twee inleveren.
Rutte daagde Baudet dinsdagavond uit om één-op-één met hem in debat te gaan over Forums nexit-standpunt. Baudet wilde eerst alleen op Facebook, maar daar zou het debat door te weinig mensen bekeken worden, vond Rutte.
De confrontatie is voor beide partijen niet zonder risico, zegt politiek verslaggever Hans Andringa. "Baudet is al een aantal keren opgelopen tegen een uppercut van Rutte. Op het gebied van de politieke regels en gewoonten in de Kamer doceerde Rutte bij die gelegenheden minzaam hoe het hoort."
Die onervarenheid van Baudet kan zich ook tegen hem keren in het komende debat met Rutte, meent Andringa. "Want Rutte zal alles uit de kast halen om de ideeën van Baudet onderuit te halen. Rutte kan bogen op veel en ervaring, Baudet stoelt zijn ideeën veel meer op de theorie."
Het debat vindt plaats aan de vooravond van de Europese verkiezingen, die donderdag in Nederland worden gehouden.
Bij onze FvD hebben we ff een momentje om Baudet ook eens in de kleren te zien buiten instagram.quote:Op zondag 19 mei 2019 07:22 schreef Jigzoz het volgende:
Laat op de avond en vlak voor de verkiezingen. Gaat geen fuck meer uitmaken dus.
Er gaan flink wat fact-checkers een burn-out oplopen, dat weet ik wel.quote:Op zondag 19 mei 2019 07:51 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Bij onze FvD hebben we ff een momentje om Baudet ook eens in de kleren te zien buiten instagram.
Verder zal Baudetski zn best doen om geen voorzetjes aan Rutte te geven voor FvD doel zodat Rutte z'n verkiezingspraatje nog wat beter kan houden dan recent op radio 1 met de presentatrice als aangever.
Extreem spannend
kijken dus
#VVD #4rum&democracy
Dit.quote:Op zondag 19 mei 2019 07:22 schreef Jigzoz het volgende:
Laat op de avond en vlak voor de verkiezingen. Gaat geen fuck meer uitmaken dus.
Logisch, wint FvD opnieuw deze verkiezingen dan is het exit Rutte bij de VVD en exit Rutte als premier.quote:Op zondag 19 mei 2019 06:40 schreef Always.Awesome.Alex het volgende:
[..]
Rutte gedraagt zich duidelijk anders dan ie normaal doet.
De issue is dat we weten dat er van alles mis is met de eu. er is vast ook van alles mis met Nederland, altijd ruimte voor verbeteringquote:Op zondag 19 mei 2019 10:51 schreef Drugshond het volgende:
Wil dit wel eens zien. Thierry weet heel goed wat er mis is in de EU. Ook op financieel gebied. Die kan op papier Ruute bijzonder lastig maken qua dossierkennis.
Oh echt waar?quote:Op zondag 19 mei 2019 11:01 schreef manny het volgende:
[..]
Rutte is daar denk ik wel behendig genoeg voor. Veiligheid is dossier waar ie het lastiger krijgt denk ik.
Nee, natuurlijk hoor je dat niet, want het is onzin. In Jip en Janneke-taal:quote:Op zondag 19 mei 2019 11:10 schreef Zomaar-een-Chinees het volgende:
En iedereen bwgrijpt toch wel dat de Brexit-chaos gecreeerd werd door de dwarszittende pro EU oppositie? Dit hoor je nu expliciet nooit in de Nederlandse media.
Wie is ze dan. Precies die vervelende pro EU fascisten vs de brexit-kamp.quote:Op zondag 19 mei 2019 11:20 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk hoor je dat niet, want het is onzin. In Jip en Janneke-taal:
In de EU heeft iedereen dezelfde regels en afspraken. GB wilde die regels niet meer, dus proberen ze zelf regels en afspraken te maken. Helaas weten ze vooral wat ze niet willen, maar kunnen ze het niet eens worden over wat ze dan wél willen. Resultaat: chaos.
Weet ik niet Italië is een cracking down dossier, Die trek de gehele EU onderuit. Die kunnen we niet helpen. Technisch had het IMF (bij 130 %) al in moeten springen. Bye geloofwaardigheid EU./ECBquote:Op zondag 19 mei 2019 11:01 schreef manny het volgende:
[..]
De issue is dat we weten dat er van alles mis is met de eu. er is vast ook van alles mis met Nederland, altijd ruimte voor verbetering
dat is geen reden voor nederland uit de eu te stappen of voor zeeland uit nederland.
Rutte is daar denk ik wel behendig genoeg voor. Veiligheid is dossier waar ie het lastiger krijgt denk ik.
Hij komt met argumentatiequote:Op zondag 19 mei 2019 11:39 schreef Roces18 het volgende:
Vraag 1) waarom in godsnaam bij jeroen pauw?
En ik ben van mening dat Baudet makkelijk hoor te kunnen winnen. Hij komt met argumentatie, Rutte komt met one-liners, nietszeggende zinnen die hij vaak herhaalt en op de man spelen.
Het volk prikt daar tegenwoordig wel doorheen.
Voor Rutte ook vrij jammer deze uitnodiging, want hij kan alleen maar verliezen.
Door het debat aan te gaan vind hij Baudet een waardig tegenstander, een waardig politiek partij terwijl hij in de media altijd claimt van niet. Maar hij zou nooit met Denk ofzo een debat aangaan.
En als die verliest, dan verliest die![]()
Was toch ook al bij de provinciale staten verkiezingen dat het vooral om de lijsttrekkers van landelijke partijen ging ipv degenen die daadwerkelijk verkiesbaar waren.quote:Op zondag 19 mei 2019 11:47 schreef SeLang het volgende:
Waarschijnlijk een leuke show, maar waarom is dit relevant?
Beiden zijn niet verkiesbaar voor het Europese Parlement.
Eigenlijk bewijst dit weer de irrelevantie van het EP.
Omdat Pauw de meest objectieve interviewer is in Nederlandquote:Op zondag 19 mei 2019 11:39 schreef Roces18 het volgende:
Vraag 1) waarom in godsnaam bij jeroen pauw?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |