Slechter dan Mollema? Ik vind het lastig te volgen maar heb een weddenschap geplaatst dat Mollema hoger eindigt als Keegan Hart.quote:
Bij punt 1 is Mollema 15 seconden sneller.quote:Op zondag 19 mei 2019 15:40 schreef Thezeurminator het volgende:
[..]
Slechter dan Mollema? Ik vind het lastig te volgen maar heb een weddenschap geplaatst dat Mollema hoger eindigt als Keegan Hart.
Danku welke sites gebruiken jullie om die live trackers te volgen? Ik ben wat aan het googlen maar kan niet echt iets vinden.quote:Op zondag 19 mei 2019 15:40 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Bij punt 1 is Mollema 15 seconden sneller.
http://www.giroditalia.it/eng/live/live-stage-9-2019/quote:Op zondag 19 mei 2019 15:41 schreef Thezeurminator het volgende:
[..]
Danku welke sites gebruiken jullie om die live trackers te volgen? Ik ben wat aan het googlen maar kan niet echt iets vinden.
Te hard geschroeid zelfs, hij had een fietswissel op 1500 meter van de streepquote:Op zondag 19 mei 2019 15:45 schreef Chiappucci het volgende:
Campenaerts heeft wel echt geschroeid op het vlakke stuk.
Dan hebben ze ongeveer gelijk geredenquote:Op zondag 19 mei 2019 15:54 schreef Max23 het volgende:
Kangert heeft op de klim maar een halve minuut goed gemaakt op Campenaert, terwijl die laatste dus een fietswissel had
Liggen ook relatief weinig plassen. Roglic gaat het pakken.quote:Op zondag 19 mei 2019 15:58 schreef wimderon het volgende:
Omstandigheden zien er weer een stuk beter uit, de renners die nu net binnen zijn hebben echt pech gehad.
Conti wint de Giro manquote:Op zondag 19 mei 2019 16:00 schreef hhh38 het volgende:
UAE dat weer eens schroeit in een tijdrit, dat wordt top 10 voor Conti
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |