Ook dit kan als wapen aangemerkt worden. Mn zwager had een schroevendraaier onder de buddyseat van zn scooter en bij een grote controle werd het ding toch echt in beslag genomen en aangemerkt als wapen plus boete voor wapenbezit.quote:Op zondag 12 mei 2019 07:37 schreef Heremeteit het volgende:
Legaal zou ik eerder kijken naar een flinke maglite of een franse sleutel, beide verklaarbaar voor evt reparaties aan de herriemachine.
En dan moet je hem ook nog snel open zien te krijgen.quote:Op zondag 12 mei 2019 09:59 schreef Lola69 het volgende:
Een mes is zo'n beetje het slechtste defensieve wapen wat er is. Voor zo'n ding om effectief te zijn moet je dusdanig dichtbij je aanvaller komen, dat je extreem kwetsbaar bent. Als je hem tevoorschijn trekt omdat iemand je aanvalt, reken er dan op dat je zelf minimaal net zo hard neer gaat als je aanvaller.
dit dus. Daar komt nog bij, dat als je hem verkeerd gebruikt, je je eigen vingers er ook nog afhakt als je pech hebt.quote:Op zondag 12 mei 2019 02:01 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Kansloos. Denk jij nou werkelijk dat je tijd hebt om het ding uit je zak te halen en uit te vouwen? En dan moet je hem ook nog weten te gebruiken, want anders geef je je aanvaller enkel een extra wapen om je mee te verwonden.
Hij gaat 105quote:Op zondag 12 mei 2019 04:30 schreef Catkiller het volgende:
Gewoon je scooter opvoeren naar 110 per uur dan houden ze je nooit bij.
Dat zijn idd ook goeie opties.quote:Op zondag 12 mei 2019 07:37 schreef Heremeteit het volgende:
Zou nooit een zakmes gebruiken ter verdediging. Die dingen zijn om appels te schillen en dozen openmaken.
Legaal zou ik eerder kijken naar een flinke maglite of een franse sleutel, beide verklaarbaar voor evt reparaties aan de herriemachine.
Dit kan problemen opleveren en is zelfs gevaarlijk. En mag ook niet.quote:
Geen zorgen, eerste maand is ie begrensd (varioring) op 50, daarna eurobegrenzer.quote:Op zondag 12 mei 2019 11:46 schreef Renesite het volgende:
[..]
Dit kan problemen opleveren en is zelfs gevaarlijk. En mag ook niet.
Heeft men nog steeds niet de shredder bij opvoeren ingevoerd?quote:Op zondag 12 mei 2019 11:52 schreef Openbaar_vervoer het volgende:
[..]
Geen zorgen, eerste maand is ie begrensd (varioring) op 50, daarna eurobegrenzer.
Als de overheid nou slim was, dan hadden ze de max snelheid voor bromfietsen op 80 gezet (veel doen fabrieksaf al tussen de 65 en 80), de bromfietsen buiten de bebouwde kom op de weg gelaten, en forse bekeuringen uitdelen als iemand te hard gaat. Maargoed, hier in Nederland denkt men niet logisch na, zoals in zo ongeveer ieder ander EU land...quote:Op zondag 12 mei 2019 12:13 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Heeft men nog steeds niet de shredder bij opvoeren ingevoerd?
Om 4uur ‘s nachts in een horecagebied of op Schiphol? Anders zou ik daar mee naar de rechter gaan.quote:Op zondag 12 mei 2019 10:11 schreef withxhonor het volgende:
[..]
Ook dit kan als wapen aangemerkt worden. Mn zwager had een schroevendraaier onder de buddyseat van zn scooter en bij een grote controle werd het ding toch echt in beslag genomen en aangemerkt als wapen plus boete voor wapenbezit.
Ik snap overigens niet waarom je het zo graag op wil zoeken, ts, ga lekker de andere kant op met je koffiemolen..
Nee, gewoon nagenoeg voor de deur. Is al even geleden.quote:Op zondag 12 mei 2019 13:27 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Om 4uur ‘s nachts in een horecagebied of op Schiphol? Anders zou ik daar mee naar de rechter gaan.
Krav Magaquote:Op zondag 12 mei 2019 14:05 schreef mcmlxiv het volgende:
Een wapen zonder training is altijd een slecht idee. Jouw probleem is niet geweld 's nachts op straat, jouw probleem is je gebrek aan zelfvertrouwen en het gebrek aan weerbaarheid wat je daarmee uitstraalt. Een mes gaat jouw niet helpen.
Het is al eerder gezegd. Zorg dat je je persoonlijke weerbaarheid verhoogd. Mensen die weerbaar overkomen worden een stuk minder vaak aangevallen. Overvallers, inbrekers, tasjesrovers zijn namelijk allemaal zonder uitzondering laf tuig die enkel en alleen slachtoffers uitzoeken waarvan ze denken dat ze zich niet kunnen verdedigen.
Krav Maga is waarschijnlijk de beste keuze, maar ook andere vechtsporten kunnen je helpen je zelfvertrouwen op een niveau te brengen wat ver uitstijgt boven het bezit van een mes waar je eigenlijk niet mee kunt omgaan.
80 op een bromfiets zonder helm is levensgevaarlijkquote:Op zondag 12 mei 2019 13:12 schreef Openbaar_vervoer het volgende:
[..]
Als de overheid nou slim was, dan hadden ze de max snelheid voor bromfietsen op 80 gezet (veel doen fabrieksaf al tussen de 65 en 80), de bromfietsen buiten de bebouwde kom op de weg gelaten, en forse bekeuringen uitdelen als iemand te hard gaat. Maargoed, hier in Nederland denkt men niet logisch na, zoals in zo ongeveer ieder ander EU land...
BJJ en kickboksen is een goede combi.quote:Op dinsdag 14 mei 2019 01:38 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]
Krav Maga
Ik ben geen fan van stand-up defensive combat met drukpunten. Een wat meer praktischer tip zou judo of kickboksen zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |