Je ne parle pas françaisquote:Op donderdag 9 mei 2019 23:56 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Je suis tres desolé, je suis fatigué
Ik had vandaag over de nsdap verteld en toen moest ik aan jou denkenquote:Op donderdag 9 mei 2019 23:55 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Dat hou ik voor me, geloof me maar.
hehe dat was wel cutequote:Op donderdag 9 mei 2019 23:57 schreef Myrr het volgende:
Maar om me te overtuigen mag je wel even 5 euro overmaken aan stichting Dierenlot onder onze namen.
Oninteressant links clubjequote:Op donderdag 9 mei 2019 23:57 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ik had vandaag over de nsdap verteld en toen moest ik aan jou denken
Jammer, is sexy taalquote:
Hij moet best veel slikken en worstelt met veel dingen, en ondanks dat heeft hij de strijd niet opgegeven.quote:
Heb deze week nog 50 euro aan een goed doel gegeven, vind ik wel genoeg. Volgende keer pleur ik je naam er bij.quote:
Wat een mallerd ben je ookquote:
Vind dat hij een kleine heeftquote:Op donderdag 9 mei 2019 23:49 schreef Zosk het volgende:
[..]
Niet gezien keek de hele tijd alleen naar zijn pik
Top. Printscreens verwacht ik.quote:Op donderdag 9 mei 2019 23:58 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Heb deze week nog 50 euro aan een goed doel gegeven, vind ik wel genoeg. Volgende keer pleur ik je naam er bij.
Ik had hetzelfde maar dan bij dat verhaal over die seriemoordenaar.quote:Op donderdag 9 mei 2019 23:57 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ik had vandaag over de nsdap verteld en toen moest ik aan jou denken
Hij worstelt vooral met zichzelf volgens mij. Wie wint er als je wint van jezelf?quote:Op donderdag 9 mei 2019 23:58 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Hij moet best veel slikken en worstelt met veel dingen, en ondanks dat heeft hij de strijd niet opgegeven.
Echt kut is datquote:Op donderdag 9 mei 2019 23:56 schreef Myrr het volgende:
[..]
Zit mobiel. Ben elke post al minstens de helft aan het rectificeren oké.
Ik ben het denk ik met alles van de NSDAP oneens behalve verplicht steriliseren van gehandicapten.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |