abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_186719433
Eerder deze week kwam ik tot mijn verrassing bij de Jumbo een viertal kant-en-klaar maaltijden tegen van het befaamde merk Conimex. Hiervan waren er twee met bami en twee met nasi. Omdat mijn voorkeur naar nasi uitgaat, heb ik deze twee aangeschaft en achtereenvolgens op dinsdag en woensdag tot mij genomen!

Omdat de firma Conimex al sinds jaar en dag geldt als dé specialist op het gebied van de Oosterse keuken, zijn de verwachtingen hooggespannen!
Als eerste op het programma is het gerecht met de beknopte, duidelijke naam 'Pittige kip'.



Dat belooft wat! Wel is het een redelijk prijzig gerecht: 4,99 is kennelijk de introductieprijs en dat gaat nog net, maar een reguliere prijs van 5,99 is toch echt tamelijk hoog.

Als we de maaltijd hebben opgewarmd in het vertrouwde magnetronnetje en we het folie eraf hebben getrokken (wat nog geen sinecure is, je hebt hier echt een schaar of mes nodig) lacht de Oosterse keuken ons toe:



Dat ziet er niet verkeerd uit! Gauw eten! Helaas draait dit op een kleine teleurstelling uit. Waar is de smaak? Of het nou de rijst, de sajoerboontjes of de overige groenten zijn: alles smaakt even flauw. Is de kip dan wel iets? Tja, daar is weinig aan te verzieken: dat smaakt naar kip, met een lik fabriekssambal oelek die ervoor moet zorgen dat het 'pittige kip' wordt. Maar een feestje is dit ook niet.

Wellicht dat dit is iets voor mensen die alleen een snelle warme hap verlangen, niet veel geven om smaak, maar toch hun portie groenten willen binnenkrijgen? Want deze maaltijd levert wel maar liefst 209 gram groente! Voor mij blijft het bij deze ene keer wat deze maaltijd betreft.

Oordeel: 6

Met aanzienlijk lagere verwachtingen begin ik aan de tweede maaltijd, de Kip saté. Ik heb hem nu eenmaal al in huis.

Vreemd genoeg blijkt dat ik vergeten ben een foto te maken van het verpakte, onverwarmde gerecht, dus ik dacht even een standaardafbeelding op te snorren. Maar het blijkt dat deze maaltijd niet te vinden zijn op de site van Jumbo en zelfs niet op Conimex' eigen site! Ook google geeft geen uitkomst. Mysterieus!

Enfin, dan maar het reeds opgewarmde gerecht, ontdaan van de (wederom vervelend hardnekkige) plastic wikkel:



Het ziet, moet ik eerlijk zijn, niet meteen aantrekkelijk uit. Misschien heeft het er ook mee te maken dat ik deze foto bij daglicht heb gemaakt en niet bij halogeenspots.

Bij kipsaté draait het uiteindelijk natuurlijk allemaal om de kip (niet te droog) en om de saus. En dat stelt niet teleur! Ik gebruik normaal nooit satésaus van Conimex, alleen van Surinaamse merken (Swiet Moffo, Faja Lobi etc) en daar komt deze saus niet echt in de buurt, maar wat belangrijker is: de saus heeft ook weinig van de door mij zo gehate, want mierzoete, Wyko-achtige sauzen die je helaas bij zoveel cafetaria en snackbars krijgt. Gewoon een prettige, milde saus die het hele gerecht een aangename smaak geeft.

En dan de kip. Volgens mij is dit kippendij, want het heeft niets van de droogheid en draderigheid van borstfilet. Heel prettig!

Kortom, heel bijzonder is het niet, maar het eet lekker weg. Waar ik bij de eerder genoemde 'Pittige kip' halverwege de neiging had de rest weg te gooien en een boterham met kaas te smeren, vond ik het bij dit gerecht eigenlijk jammer toen het op was.

Wel is het zo dat dit gerecht iets minder groente bevat dan de eerste: ongeveer 178 gram.

Oordeel: 7,5
Sinterklaas, Sinterklaas, en NATUURLIJK ZWARTE PIET!
  donderdag 9 mei 2019 @ 13:53:03 #2
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_186720349
Die eerste conimex maaltijd heb ik wel eens zelf gemaakt, dus niet kant-en-klaar maar wel dat je een combipakket koopt en ingredienten en het zelf gaat maken. Duurde wel langer maar het smaakte vaak wel aardig.

Ik vind jouw reviews altijd wel geinig om te lezen. Ga zo door!
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
pi_186720409
Waarom steeds een nieuw topic?

CUL / Sicstus' blikvoer en andere k&k zooi
  donderdag 9 mei 2019 @ 14:00:58 #4
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_186720473
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:53 schreef VeX- het volgende:

Ik vind jouw reviews altijd wel geinig om te lezen. Ga zo door!
Dit!
  donderdag 9 mei 2019 @ 14:35:57 #5
423997 Lunatiek
RadicaalFilosoof
pi_186721155
Dat klinkt wel goed. Je kunt zo'n maaltijd natuurlijk flink pimpen met andere Conimexproducten (kroepoek, atjar, etc) :Y)
Was dit een speciale Jumbo-actie?
pi_186721243
quote:
1s.gif Op donderdag 9 mei 2019 14:35 schreef Lunatiek het volgende:
Dat klinkt wel goed. Je kunt zo'n maaltijd natuurlijk flink pimpen met andere Conimexproducten (kroepoek, atjar, etc) :Y)
Was dit een speciale Jumbo-actie?
Ohh ja ik heb gewoon atjar in de koelkast staan. Stom dat ik dat er niet bij gedaan heb! |:(

Je zou inderdaad denken dat dit een speciale actie of wellicht een pilot is, voor een select aantal Jumbo-filialen ofzo? Aangezien er online helemaal geen informatie te vinden is.
Sinterklaas, Sinterklaas, en NATUURLIJK ZWARTE PIET!
pi_186722508
Off topic en off policy is verwijderd.

[ Bericht 1% gewijzigd door Lucky_Strike op 09-05-2019 15:57:23 ]
Spoilers!
  donderdag 9 mei 2019 @ 17:00:20 #8
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186723743
Het ziet er niet echt appetijtelijk uit. Maar ja, welk magnetronmaaltijd wel... Dan zou ik het toch zelf gaan bereiden denk ik, is ook niet veel werk op zich
  donderdag 9 mei 2019 @ 17:39:57 #9
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_186724469
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:56 schreef potjecreme het volgende:
Waarom steeds een nieuw topic?

CUL / Sicstus' blikvoer en andere k&k zooi
Aandachtshoerderij.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  donderdag 9 mei 2019 @ 18:17:47 #10
69724 Lucky_Strike
Hello Sweetie
pi_186725020
quote:
13s.gif Op donderdag 9 mei 2019 17:39 schreef golfer het volgende:

[..]

Aandachtshoerderij.
Of gewoon een leuke bijdrage aan CUL. Niet zo zuur ;)
Spoilers!
pi_186725122
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 18:17 schreef Lucky_Strike het volgende:

[..]

Of gewoon een leuke bijdrage aan CUL. Niet zo zuur ;)
Is een oprechte vraag.
  donderdag 9 mei 2019 @ 18:27:21 #12
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_186725175
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 18:17 schreef Lucky_Strike het volgende:

Of gewoon een leuke bijdrage aan CUL. Niet zo zuur ;)
Maar waarom voor elke scheet een nieuw topic openen. Past toch prima in zijn eigen K&K topic?
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  donderdag 9 mei 2019 @ 18:28:42 #13
69724 Lucky_Strike
Hello Sweetie
pi_186725194
quote:
7s.gif Op donderdag 9 mei 2019 18:23 schreef potjecreme het volgende:

[..]

Is een oprechte vraag.
Die mag gesteld worden hoor. Ik heb er geen problemen mee dat er een nieuw topic wordt geopend. Het kan ook in zijn andere topic, dat klopt.
Spoilers!
pi_186725880
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:56 schreef potjecreme het volgende:
Waarom steeds een nieuw topic?

CUL / Sicstus' blikvoer en andere k&k zooi
Dit zat ik me ook af te vragen
Op donderdag 12 maart 2009 22:55 schreef Adelante het volgende:
Welkom vader renwan ^O^
Uw zoon is een modeluser in KLB, waar velen een voorbeeld aan zouden moeten nemen.
pi_187571028
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 19:02 schreef renwan het volgende:

[..]

Dit zat ik me ook af te vragen
Leest idd leuker alles in 1 topic. En ik mis niks. Want ik vind ts zijn recensies zeer vermakelijk leesvoer.

1 uitzondering. Voor de landenspecials of themaweken mag ts gerust een afzonderlijk topic maken.

[ Bericht 8% gewijzigd door wodca op 23-06-2019 22:09:23 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')