Goedzoquote:Op woensdag 8 mei 2019 21:00 schreef Greys het volgende:
Zelfs IK ben nu zenuwachtig voor het voetbal.![]()
Ik niet zo, ik blijf aan de gang deze maand.quote:Op woensdag 8 mei 2019 21:00 schreef Greys het volgende:
Zelfs IK ben nu zenuwachtig voor het voetbal.![]()
Bedoelde meer zenuwachtig van dat geren van hun.....ze komen niet gezellig bij je zitten op de bank neem ik aanquote:Op woensdag 8 mei 2019 20:58 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Het wentM'n huis is er ook op ingericht, vensterbanken, tv-meubel, kastjes, ze kunnen nergens in of op.
Alleen de bank wel, en vanaf de bank komen ze op de salontafel.
Je huis wordt vanzelf fretproof, alles wat niet fretproof is valt vroeg of laat wel stuk.
Vandaag gelukkig even kans om bij te komen na de ‘deceptie’ de Ikea-bal en cheasy keyboardquote:Op woensdag 8 mei 2019 21:01 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik niet zo, ik blijf aan de gang deze maand.
quote:
Van de vorige wedstrijd.quote:
Dit is de return.quote:
Eh, nee, het is een soort van wervelwind die ingeschakeld wordt zodra de kooi open gaat en pas als de batterijen leeg zijn dan gaat dat over in "oh, dat is een mooi hoekje om te slapen".quote:Op woensdag 8 mei 2019 21:02 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Bedoelde meer zenuwachtig van dat geren van hun.....ze komen niet gezellig bij je zitten op de bank neem ik aan
Ik hap altijdquote:Op woensdag 8 mei 2019 21:05 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Weet ik, hing expres het domme vrouwtje uit
JAAAAAAAquote:
Ha ha van die opdraaibeestjesquote:Op woensdag 8 mei 2019 21:05 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Eh, nee, het is een soort van wervelwind die ingeschakeld wordt zodra de kooi open gaat en pas als de batterijen leeg zijn dan gaat dat over in "oh, dat is een mooi hoekje om te slapen".
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |