Wat is dit nu weer voor een onzin.quote:Op zondag 5 mei 2019 16:14 schreef Cronometer het volgende:
[..]
Ik vind mijzelf niet lelijk, de een vindt mij mooi de ander niet. Ik denk alleen niet dat Nederlanders mij interessant vinden. Of je met een oude lul van 50 zijn met jeuk aan zijn ballen.
Ligt er maar net aan wat je uitstraalt denk ik, als je een beetje a la Beyoncé de verwaande dikkont uithangt met bijbehorende maniertjes zal een nuchtere saaie kaaskop je niet snel zien staan maar ik heb toch echt andere ervaringen met Turken.quote:Op zondag 5 mei 2019 16:17 schreef Cronometer het volgende:
[..]
Nou, gewoon. Is ervaring. Heb alleen maar sjans met negers en mocro's.
Ik ben niet verwaand, denk dat ik meer lief overkom. Maar met krullen, een lengte van 1.80 en een volle lichaam is de gemiddelde blanke man niet geinteresseerd. Is ook niet erg, hoor. Zo heb ik ook nooit sjans met Aziaten.quote:Op zondag 5 mei 2019 16:21 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ligt er maar net aan wat je uitstraalt denk ik, als je een beetje a la Beyoncé de verwaande dikkont uithangt met bijbehorende maniertjes zal een nuchtere saaie kaaskop je niet snel zien staan maar ik heb toch echt andere ervaringen met Turken.
Omdat je booty hebt zeker?quote:Op zondag 5 mei 2019 16:17 schreef Cronometer het volgende:
[..]
Nou, gewoon. Is ervaring. Heb alleen maar sjans met negers en mocro's.
Misschien intimiderend dan door je lengte en gewicht?quote:Op zondag 5 mei 2019 16:23 schreef Cronometer het volgende:
[..]
Ik ben niet verwaand, denk dat ik meer lief overkom. Maar met krullen, een lengte van 1.80 en een volle lichaam is de gemiddelde blanke man niet geinteresseerd. Is ook niet erg, hoor. Zo heb ik ook nooit sjans met Aziaten.
Let's meet. Heb besloten geen allochtoon meer te daten.quote:Op zondag 5 mei 2019 16:25 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Misschien intimiderend dan door je lengte en gewicht?
Alles rond de Middellandse Zee vind mij meestal wel erg leuk
Ben je gek geworden?quote:Op zondag 5 mei 2019 16:25 schreef Cronometer het volgende:
[..]
Let's meet. Heb besloten geen allochtoon meer te daten.
Ok, doen we, ik regel het.quote:Op zondag 5 mei 2019 16:25 schreef Cronometer het volgende:
[..]
Let's meet. Heb besloten geen allochtoon meer te daten.
Zo'n klein varkentje als Crip is wel lekker om mee te knuffelen juistquote:Op zondag 5 mei 2019 16:26 schreef Cronometer het volgende:
HOE BEDOEL JE INTIMIDATIE DOOR MIJN GEWICHT
Ik ben niet zo dik als crip ofzo hoor?
Bedoel meer dat je die halve gare wil meeten.quote:Op zondag 5 mei 2019 16:26 schreef Cronometer het volgende:
[..]
Het werkt niet, ben te onafhankelijk om allochtonen te daten. Ze kunnen mij niet aan
Ja, lekker boobiessssssssquote:Op zondag 5 mei 2019 16:27 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Zo'n klein varkentje als Crip is wel lekker om mee te knuffelen juist
Ik meet niet joh, was grapjequote:Op zondag 5 mei 2019 16:27 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Bedoel meer dat je die halve gare wil meeten.
Beetje pit is wel grappig en onderhoudend, beter dan een dode nietszeggende vogel.quote:Op zondag 5 mei 2019 16:26 schreef Cronometer het volgende:
[..]
Het werkt niet, ben te onafhankelijk om allochtonen te daten. Ze kunnen mij niet aan
Nog niet bekantquote:Op zondag 5 mei 2019 16:28 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Geef die kerel ook maar een positieve opmerking en hij stalkt je nog jaren later.
Ik heb veel pit.quote:Op zondag 5 mei 2019 16:28 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Beetje pit is wel grappig en onderhoudend, beter dan een dode nietszeggende vogel.
LOL, niemand stalkt mij. Dat lef heeft niemand.quote:Op zondag 5 mei 2019 16:28 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Geef die kerel ook maar een positieve opmerking en hij stalkt je nog jaren later.
Ben je de vrouw waar je kinderen mee wil maken al tegengekomen Jimmy?, de tijd tikt en de trein is naderende.quote:Op zondag 5 mei 2019 16:28 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Geef die kerel ook maar een positieve opmerking en hij stalkt je nog jaren later.
Hoe verslaafd ben je?quote:Op zondag 5 mei 2019 16:29 schreef Cronometer het volgende:
Moet echt weer mijn ass trainen heb ik net besloten.
En weer stoppen met roken, ben echt bang rimpels te krijgen. Zou dan wel sterven van verdriet.
Heb nog 5 jaar.quote:Op zondag 5 mei 2019 16:30 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ben je de vrouw waar je kinderen mee wil maken al tegengekomen Jimmy?, de tijd tikt en de trein is naderende.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |