Heb gisteren ook al een TR gezet.quote:Op donderdag 6 april 2023 09:35 schreef kale_gehaktbal het volgende:
Misschien een modje die de (naar eigen zeggen) terminale ts tegen zichzelf in bescherming wil nemen?
LIF / Horen er spleten tussen tanden te zitten?
...laat geen enkele ruimte voor discussie. TS is vooringenomen over dit onderwerp en gebruikt dit topic alleen maar om zijn mening te zenden, niet voor een discussie over het onderwerp.quote:"Het vaccineren van gezonde mensen was de grootste fout ooit in de geschiedenis."
Het lijkt er zelfs op dat het een BNW topic was maar door een mod naar LIF verplaatst is? Hoe dan? Dit schreeuwt BNW en heeft helemaal niets met LIF te maken, is pure subforumvervuiling.quote:Op zondag 9 april 2023 12:45 schreef TheFreshPrince het volgende:
Dit topic heeft niets te zoeken in LIF, hooguit in BNW.
De zin...
[..]
...laat geen enkele ruimte voor discussie. TS is vooringenomen over dit onderwerp en gebruikt dit topic alleen maar om zijn mening te zenden, niet voor een discussie over het onderwerp.
TS vervuilde NWS al wekenlang met random berichten over overleden personen door die te koppelen aan zijn theorie.
Als termen als "MSM" of die tweet met video knipsels en "WAKE UP!" aan het eind nog niet genoeg zegt, weet ik het ook niet...
LIF / Vaccinatieschadetopic
In LIF kunnen kwesties over gezondheid besproken worden. Er is al flink geveegd in dat topic, verdraaide feiten en desinformatie is verwijderd en zal worden verwijderd.quote:Op zondag 9 april 2023 12:45 schreef TheFreshPrince het volgende:
Dit topic heeft niets te zoeken in LIF, hooguit in BNW.
De zin...
[..]
...laat geen enkele ruimte voor discussie. TS is vooringenomen over dit onderwerp en gebruikt dit topic alleen maar om zijn mening te zenden, niet voor een discussie over het onderwerp.
TS vervuilde NWS al wekenlang met random berichten over overleden personen door die te koppelen aan zijn theorie.
Als termen als "MSM" of die tweet met video knipsels en "WAKE UP!" aan het eind nog niet genoeg zegt, weet ik het ook niet...
LIF / Vaccinatieschadetopic
Het bespreken van gezondheidskwesties kan prima in LIF. Of je het met de TS eens bent is een andere kwestie.quote:Op zondag 9 april 2023 13:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het lijkt er zelfs op dat het een BNW topic was maar door een mod naar LIF verplaatst is? Hoe dan? Dit schreeuwt BNW en heeft helemaal niets met LIF te maken, is pure subforumvervuiling.
Terwijl er in de OP het volgende staat:quote:Op maandag 10 april 2023 23:03 schreef Jippie het volgende:
[..]
Het bespreken van gezondheidskwesties kan prima in LIF. Of je het met de TS eens bent is een andere kwestie.
Voor de goede orde, het is ook geen BNW materiaal. Daar ben ik ook moderator, vind het beter passen in LIF.
Dat heeft dus niks met LIF te maken.quote:#vaccinatieschadeawareness
De gevolgen van vaccinatieschade laten zich steeds meer zien in het leven. Nadat vaccinatieschade jarenlang is verzwegen door de MSM en de overheid komen er steeds meer berichten over de gevolgen van vaccinatie. Het vaccineren van gezonde mensen was de grootste fout ooit in de geschiedenis. Ik ken zelf ook meerdere mensen in mijn omgeving die te kampen hebben gehad met vaccinatieschade.
Ja leuk, maar stokpaardjes van die TS als "vaccinatieschade awareness" en een hoop gejengel over de MSM hebben niets met LIF en alles met BNW te maken.quote:Op maandag 10 april 2023 23:03 schreef Jippie het volgende:
[..]
Het bespreken van gezondheidskwesties kan prima in LIF. Of je het met de TS eens bent is een andere kwestie.
Voor de goede orde, het is ook geen BNW materiaal. Daar ben ik ook moderator, vind het beter passen in LIF.
Ik dacht dat ik dat er al uit had gehaald, zal het gelijk verwijderen.quote:Op maandag 10 april 2023 23:44 schreef eudaemonia het volgende:
[..]
Terwijl er in de OP het volgende staat:
[..]
Dat heeft dus niks met LIF te maken.
Het gaat lijkt me vooral om de intentie van TS en zijn OP was meer dan duidelijk over die intentie.quote:Op dinsdag 11 april 2023 00:42 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik dat er al uit had gehaald, zal het gelijk verwijderen.
De OP is zojuist aangepast. En zoek jij het 'coronatopic' in BNW maar, dat is gesloten om de doodeenvoudig reden dat het niet in BNW thuishoort. Er staan nog een aantal corona gerelateerde topics over de oorsprong van het virus etc.quote:Op maandag 10 april 2023 23:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja leuk, maar stokpaardjes van die TS als "vaccinatieschade awareness" en een hoop gejengel over de MSM hebben niets met LIF en alles met BNW te maken.
Ja, en daarop concludeerde ik dat het niet in BNW thuishoort, maar met verwijderen van eventuele desinformatie een kans kon geven in LIF. En volgens mij wordt er een goede discussie gevoerd. En als het door TS verzandt in wappies/schapen gezwatel dan verhuis ik het alsnog naar VER. Gemopper van users dat het topic niet in LIF thuishoort verwijder ik ook. Users gaan niet voor een ander bepalen welk topic ze hier mogen plaatsen.quote:Op dinsdag 11 april 2023 00:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het gaat lijkt me vooral om de intentie van TS en zijn OP was meer dan duidelijk over die intentie.
TS had het niet in LIF geplaatst toch?quote:Op dinsdag 11 april 2023 01:07 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ja, en daarop concludeerde ik dat het niet in BNW thuishoort, maar met verwijderen van eventuele desinformatie een kans kon geven in LIF. En volgens mij wordt er een goede discussie gevoerd. En als het door TS verzandt in wappies/schapen gezwatel dan verhuis ik het alsnog naar VER. Gemopper van users dat het topic niet in LIF thuishoort verwijder ik ook. Users gaan niet voor een ander bepalen welk topic ze hier mogen plaatsen.
Nee dat heb ik gedaan, TS heeft hier gewoon verder gepost.quote:Op dinsdag 11 april 2023 01:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
TS had het niet in LIF geplaatst toch?
Het is één ding om een OP aan te passen omdat er onzin/geneuzel/racistische opmerkingen in staan of omdat een topic dicht moet vanwege teveel geklier, maar om een topic aan te passen naar de nukken van een mod zodat het mooi in je straatje past terwijl dat echt compleet ingaat tegen OP's intenties lijkt me echt een overreach van je modrechten.quote:Op dinsdag 11 april 2023 00:42 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik dat er al uit had gehaald, zal het gelijk verwijderen.
Maar mods gaan wel bepalen dat als een topic ze niet bevalt dat ze 't naar eigen hand kunnen draaien? Wat is dat nou weer voor een beleid?quote:Op dinsdag 11 april 2023 01:07 schreef Jippie het volgende:
Users gaan niet voor een ander bepalen welk topic ze hier mogen plaatsen.
Omdat het topic sowieso al niet in LIF hoort te zijn, waarom probeer je het toch zo hard hier te plaatsen? Waarom laat je het niet gewoon lekker in BNW, waar de BNW users verder kunnen BNW'en?quote:Op dinsdag 11 april 2023 01:00 schreef Jippie het volgende:
Desinformatie wordt verwijderd, wat is er dan nog mis met dat topic?
quote:Op dinsdag 11 april 2023 15:59 schreef eudaemonia het volgende:
[..]
Het is één ding om een OP aan te passen omdat er onzin/geneuzel/racistische opmerkingen in staan of omdat een topic dicht moet vanwege teveel geklier, maar om een topic aan te passen naar de nukken van een mod zodat het mooi in je straatje past terwijl dat echt compleet ingaat tegen OP's intenties lijkt me echt een overreach van je modrechten.
quote:Op dinsdag 11 april 2023 16:02 schreef eudaemonia het volgende:
[..]
Maar mods gaan wel bepalen dat als een topic ze niet bevalt dat ze 't naar eigen hand kunnen draaien? Wat is dat nou weer voor een beleid?
Moeite met mijn wijze van modereren? - > forum@fok.nlquote:Op dinsdag 11 april 2023 16:05 schreef eudaemonia het volgende:
[..]
Omdat het topic sowieso al niet in LIF hoort te zijn, waarom probeer je het toch zo hard hier te plaatsen? Waarom laat je het niet gewoon lekker in BNW, waar de BNW users verder kunnen BNW'en?
Als ik een topic over auto's begin lijkt het mij ook niet de bedoeling dat een mod opeens allemaal vliegtuigen in de OP gaat zetten....ja dat is funny voor ONZ of eventueel een mod die even grappig wilt doen maar volgens mij is dat niet je bedoeling, dus, waarom?
Waarom zou ik een topic moeten openen als een user daar al tijd in heeft gestopt?quote:Op dinsdag 11 april 2023 16:06 schreef Leandra het volgende:
Alsof iemand op de Fancy Fair een snoepkraam en fruitkraam heeft, en dat iemand dan een appeltaart heeft gebakken en bij de snoepkraam doneert.
Dat de kraamhouder vervolgens denkt van "Whut? Appeltaart? Appel is fruit", en de appeltaart bij het fruit zet.
En als daar dan commentaar op komt de stukjes appel uit de taart halen en doen alsof het dan wel prima is, want appel... dat die stukjes appel uit de appeltaart nog steeds geen gewone stukjes appel zijn wil er niet in.
Als je appel in de fruitkraam wilt hebben, snij dan een appel en bied stukjes appel aan, ga geen appeltaart van je snoepkraam verplaatsen om vervolgens de stukjes appel uit de taart te halen en doen alsof dat gewone stukjes appel zijn.
Ergo: als je vindt dat er een topic over dat onderwerp moet zijn, open dat dan, of vraag de TS van dat andere topic een normaal topic over dat onderwerp in LIF te openen, zonder allerlei *Awareness* hondenfluitjes.
Jij bent sowieso niet de mod hier dus jij hebt hier verder niks over te zeggen. Forum@fok.nlquote:Op dinsdag 11 april 2023 16:05 schreef eudaemonia het volgende:
[..]
Omdat het topic sowieso al niet in LIF hoort te zijn, waarom probeer je het toch zo hard hier te plaatsen? Waarom laat je het niet gewoon lekker in BNW, waar de BNW users verder kunnen BNW'en?
Als ik een topic over auto's begin lijkt het mij ook niet de bedoeling dat een mod opeens allemaal vliegtuigen in de OP gaat zetten....ja dat is funny voor ONZ of eventueel een mod die even grappig wilt doen maar volgens mij is dat niet je bedoeling, dus, waarom?
Omdat die user een heel ander topic in een heel ander subforum heeft geopend.quote:Op dinsdag 11 april 2023 17:37 schreef Jippie het volgende:
[..]
Waarom zou ik een topic moeten openen als een user daar al tijd in heeft gestopt?
En het topic past niet in BNW vandaar nu in LIF. Er worden wel vaker topics verplaatst naar andere forumdelen, ik zie het probleem niet.quote:Op dinsdag 11 april 2023 18:26 schreef Leandra het volgende:
[..]
Omdat die user een heel ander topic in een heel ander subforum heeft geopend.
Die wilde geen gezond appeltje serveren maar een appeltaart.
Het topic past naar mening van een aantal mensen ook niet in LIF.quote:Op dinsdag 11 april 2023 19:31 schreef Jippie het volgende:
[..]
En het topic past niet in BNW vandaar nu in LIF. Er worden wel vaker topics verplaatst naar andere forumdelen, ik zie het probleem niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |