Op je telefoon achter het stuur kan echt nietquote:Op dinsdag 23 april 2019 20:33 schreef Le_Professeur het volgende:
https://www.dumpert.nl/me(...)dennis_schouten.html
;s
quote:Op dinsdag 23 april 2019 20:29 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Ik trouw gewoon met mijn eerstvolgende tindermatch
Errbodyquote:
Alleen als myrr er isquote:Op dinsdag 23 april 2019 20:30 schreef HPLC het volgende:
[..]
hoe vaak heb jij het wel niet over scharen gehad hier
Ja snap ikquote:
Ah speciaal met de hand gemaaktquote:
Eensquote:Op dinsdag 23 april 2019 20:35 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Op je telefoon achter het stuur kan echt niet
Oh dat ziet er wel vaag uit.quote:Op dinsdag 23 april 2019 20:33 schreef Le_Professeur het volgende:
https://www.dumpert.nl/me(...)dennis_schouten.html
;s
en het liefst een week of 10quote:Op dinsdag 23 april 2019 20:37 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Wat dacht je ervan om gewoon te gaan slapen
Ja dat kunnen ze, en lesbo's ook. Wat is er raar aan die uitdrukking dan? Je gebruikt het zelf ook nu.quote:Op dinsdag 23 april 2019 20:37 schreef UitStraling het volgende:
Scharen vind ik zo'n rare uitdrukking, alsof een man en een vrouw niet kunnen scharen of wat
Ja moet nog even tanden poetsenquote:Op dinsdag 23 april 2019 20:37 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Wat dacht je ervan om gewoon te gaan slapen
Mooie laatste zinquote:Op dinsdag 23 april 2019 20:39 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Ja dat kunnen ze, en lesbo's ook. Wat is er raar aan die uitdrukking dan? Je gebruikt het zelf ook nu.
Denk even na voordat je post, kneus.
/
Wat is dat streepje, die / ?quote:Op dinsdag 23 april 2019 20:39 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Ja dat kunnen ze, en lesbo's ook. Wat is er raar aan die uitdrukking dan? Je gebruikt het zelf ook nu.
Denk even na voordat je post, kneus.
/
Oh ik snap jou niet hoor, maar snap wel dat je ze beiden niet kunt krijgenquote:
Ja en neequote:Op dinsdag 23 april 2019 20:44 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Zo;n elektrische die je ook weleens op je clitje zet?
Oefquote:Op dinsdag 23 april 2019 20:45 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Oh ik snap jou niet hoor, maar snap wel dat je ze beiden niet kunt krijgen
Lijkt me best pijnlijk, ben wel eens met een tondeuse blijven hangen in mijn scrotumhaar, overal bloed op de badkamervloer terwijl mijn hitsige knappe vriendinnetje "joehoe ik ben er klaar voor, kom maar op met die gouden pik van je hoor" lag te roepen in de slaapkamer.quote:Op dinsdag 23 april 2019 20:44 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Zo;n elektrische die je ook weleens op je clitje zet?
Geloof je dit soort gelul nu ook zelf?quote:Op dinsdag 23 april 2019 20:48 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Lijkt me best pijnlijk, ben wel eens met een tondeuse blijven hangen in mijn scrotumhaar, overal bloed op de badkamervloer terwijl mijn hitsige knappe vriendinnetje "joehoe ik ben er klaar voor, kom maar op met die gouden pik van je hoor" lag te roepen in de slaapkamer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |