Ik moet zo nog maar buiten, koffiefilters, melk en nog wat voer kopenquote:Op zaterdag 20 april 2019 10:08 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik zit in de woonkamer met koffie.
Zo wel m'n vrijwel levensloze karkas naar boven slepen, de bek schrobben, douchen, en m'n smoel scheren.
Ik ben een paar weken geleden gezwicht voor het gemak van de Senseo.quote:Op zaterdag 20 april 2019 10:09 schreef murp het volgende:
[..]
Ik moet zo nog maar buiten, koffiefilters, melk en nog wat voer kopen
Deze zijn echt niet slecht hoor!quote:
Dat noem ik geen koffie maar okéquote:Op zaterdag 20 april 2019 10:24 schreef ToT het volgende:
[..]
Deze zijn echt niet slecht hoor!
Ik had eerst een Philips Grind&Brew, maar de minimum hoeveelheid koffie die je daar mee kan maken is 2 grote mokken. Ik ben echt niet zo'n grote koffiedrinker.
1 mok (of 2 kleine kopjes) 's ochtends is echt wel genoeg.
Ja en toen was het dus kiezen; pads of een filterapparaat.
Ik drink ook lang niet iedere ochtend koffie en wil ook niet dat alles oud wordt, dus vandaar deze keuze.
Nu moet ik wel zeggen dat ik door het gemak van de pads wel vaker koffie ben gaan drinken!
Maak me niet belachelijkquote:
Heb je deze al wel eens geprobeerd?quote:Op zaterdag 20 april 2019 10:46 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Dat noem ik geen koffie maar oké
Er zijn inderdaad pads die minder vies zijn, maar ik drink ze echt nooit, tenzij ik geen andere keus heb.
Ja sorry liet mij even gaan.quote:Op zaterdag 20 april 2019 10:46 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Dat noem ik geen koffie maar oké
Er zijn inderdaad pads die minder vies zijn, maar ik drink ze echt nooit, tenzij ik geen andere keus heb.
[..]
Maak me niet belachelijk
Ja, echt super vast ook. Gewoon comateuze toestanden hier.
Hmm oké oké, ik geloof je wel als je zegt dat het geen slechte koffie is. Maar ik houd het bij mijn eigen koffiequote:Op zaterdag 20 april 2019 10:52 schreef ToT het volgende:
[..]
Heb je deze al wel eens geprobeerd?
Ja dat schuim ("cremalaag") moet ik ook helemaal niks van hebben, maar de koffie zelf is echt wel goed hoor!
Waarom Einstein?quote:Op zaterdag 20 april 2019 10:54 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Ja sorry liet mij even gaan.
Fijn!
Omdat je slim bent.quote:Op zaterdag 20 april 2019 10:58 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Hmm oké oké, ik geloof je wel als je zegt dat het geen slechte koffie is. Maar ik houd het bij mijn eigen koffie
[..]
Waarom Einstein?
Nee, meer liefdevol.quote:Op zaterdag 20 april 2019 11:04 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Nee, dit was sarcastisch bedoeld
Ik vind je niet dom/afschuwelijk/lelijk etcetc.quote:
Oh oké. Normaal bedoelen mensen het sarcastischquote:Op zaterdag 20 april 2019 11:12 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Ik vind je niet dom/afschuwelijk/lelijk etcetc.
Je bent leuk.
Mensen die ik mag noem ik Einstein.
Wellicht omdat diegene van mijn niveau is.
Raaawrquote:Op zaterdag 20 april 2019 11:20 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Oh oké. Normaal bedoelen mensen het sarcastisch
Fijn dat jij het niet zo bedoeld
Alles onder controle?quote:
Chillen op het balkon bij een vriendin en daarna thuis bbqenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |