Ik heb 1.5 week in China gezeten voor zaken waar het volgende issue is ontstaan.
Ik wil mijn verhaal kwijt, maar kan dit niet in mijn omgeving delen vandaar dat ik het hier doe.
Ik zeg voorafgaand al dat ik WEET wat het beste zou zijn, maar dat ik niet zeker weet of ik verstand kan en moet volgen.
Thuissituatie:
Getrouwd en een kind van 10 maanden.
Huwelijk is een verstandshuwelijk. Na de bevruchting bijvoorbeeld geen sex meer gehad.
Verhaal:
Ik heb in een bar een meisje ontmoet. Zij is een escort, en ik heb het dan ook afgehouden omdat ik niet wil betalen voor sex. Wel veel gepraat en er was een match. Ze bleef echter een paar dagen achter elkaar aandringen en heb haar mijn Chinese contact gegevens gegeven waarop ze begon me berichten te sturen. Daaruit voortgekomen is ze 2 (gratis) avonden bij me langs gekomen. We hebben sex gehad maar vooral ook heel veel gepraat. Haar verhaal deed me wat en ik begon haar steeds leuker te vinden. Ik heb haar voorgesteld haar gewoon geld te geven en heb ¤500,- op tafel gelegd. Ze gaf echter aan dat ze dit niet wilde omdat het voor haar geen werk was maar ze verliefd begon te worden.
Inmiddels ben ik terug in Nederland en er gaat geen uur voorbij dat we geen contact hebben. Hele vlucht lang gechat, rit terug naar huis 2 uur gevideobeld etc.
Ze geeft echt aan met me verder te willen.
Er zit echter 12 uur vliegen tussen. Haar job, haar problemen etc.
Ik ben echter stapelgek op haar geworden in die tijd.
Ik kan niet precies omschrijven wat er precies is. Ik wil haar helpen, ik wil bij d'r zijn. Ik wil dat ze kan stoppen met haar escort werk. Ik loop niet m'n pik achterna wat de 2e avond/nacht hebben we alleen maar gepraat en samen leuke dingen gedaan.
Maar wat moet ik hiermee?
Ik kan zo in China gaan werken als ik wil, maar dan zal mijn gezin achter blijven.
Is het voor haar echt? Ja ik denk van wel, maar 100% zeker weten doe ik dat natuurlijk niet.