quote:Op dinsdag 9 april 2019 21:06 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Dit is gespeeld.
Waarom is er niet voor Tottenham vs City gekozen?
Oke hans bedankt voor je bijdragequote:Op dinsdag 9 april 2019 21:06 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Dit is gespeeld.
Waarom is er niet voor Tottenham vs City gekozen?
https://www.ad.nl/buitenl(...)titel-gunt~ad9164e2/quote:Op dinsdag 9 april 2019 21:07 schreef TLC het volgende:
Wat hebben zoveel Engelsen eigenlijk tegen Liverpool ? als je de reacties leest op de BBC met artikelen die over Liverpool en de CL gaan gunnen de meeste Liverpool helemaal niks en zijn ze zelfs voor Porto
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"
quote:Op dinsdag 9 april 2019 21:11 schreef gniffie het volgende:
Ff schakelen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Noot noot.
Dank je, een interessant artikelquote:Op dinsdag 9 april 2019 21:11 schreef Haringkop het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/buitenl(...)titel-gunt~ad9164e2/
Het is dan ook een noodoplossing omdat die andere back geschorst is. Dan kan je beter iemand er neerzetten die jaren op die positie heeft gespeeld.quote:
Bijna elke aanval van Liverpool levert gevaar op.quote:Op dinsdag 9 april 2019 21:28 schreef TLC het volgende:
Ik denk dat Emmen het beter zou doen tegen Liverpool dan Porto.
Ik zou gewoon 3-5-2 spelen dan. Het is Portoquote:Op dinsdag 9 april 2019 21:28 schreef Max23 het volgende:
[..]
Het is dan ook een noodoplossing omdat die andere back geschorst is. Dan kan je beter iemand er neerzetten die jaren op die positie heeft gespeeld.
8-1-1quote:Op dinsdag 9 april 2019 21:29 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik zou gewoon 3-5-2 spelen dan. Het is Porto
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |