SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gaan de Amsterdammers wederom stunten of wordt het toch de favoriet uit Turijn? We gaan het zien aankomende woensdag. De return is volgende week dinsdag.
*Spelers die op scherp staan:
Ajax: Daley Blind, Matthijs de Ligt, Nicolas Tagliafico, Donny van de Beek én Hakim Ziyech
Juventus: Blaise Matuidi en Federico Bernardeschi
*De voorbeschouwing op Veronica begint om 20.00 uur. Ajax- Juventus om 21.00 uur. Met presentator Wilfred Genee en analisten René van der Gijp en Dick Advocaat.
Poll: Welke ploeg gaat de halve finale bereiken?
• Ajax
• Juventus
Tussenstand:
Ook een poll maken? Klik hier
[ Bericht 1% gewijzigd door maxi-mus op 10-04-2019 10:32:38 ]
Je kunt moeilijk het tegendeel beweren over Real.quote:Op maandag 8 april 2019 14:59 schreef Simmertje het volgende:
"Ajax met maar liefst 1-4 van de Madrilenen. Weliswaar een Real uit vorm die in het eerste post-Ronaldo jaar een moeizaam seizoen beleven, maar toch."
Alleen hierom hoop ik dat Ronaldo meedoet, zo vermoeiend om dit al het hele seizoen te horen. Jaaa Bayern niet in vorm, Benfica niet goed, Real niet in vorm blablabla.
Ajax verkeerde die periode ook niet echt in een blakende vorm terwijl real het nog best aardig deed in la liga rond die tijd.quote:Op maandag 8 april 2019 15:02 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je kunt moeilijk het tegendeel beweren over Real.
Ik wil ook niks afdoen verder aan de prestatie van Ajax hoor. In tegendeel.quote:Op maandag 8 april 2019 15:31 schreef Dven het volgende:
[..]
Ajax verkeerde die periode ook niet echt in een blakende vorm terwijl real het nog best aardig deed in la liga rond die tijd.
quote:Op maandag 8 april 2019 14:59 schreef Simmertje het volgende:
"Ajax met maar liefst 1-4 van de Madrilenen. Weliswaar een Real uit vorm die in het eerste post-Ronaldo jaar een moeizaam seizoen beleven, maar toch."
Alleen hierom hoop ik dat Ronaldo meedoet, zo vermoeiend om dit al het hele seizoen te horen. Jaaa Bayern niet in vorm, Benfica niet goed, Real niet in vorm blablabla.
twitter:NOSvoetbal twitterde op maandag 08-04-2019 om 15:37:34Ronaldo hervat groepstraining Juventus, maar basisplek nog ongewis https://t.co/lUXQbWQMXu reageer retweet
GOATquote:Op maandag 8 april 2019 15:38 schreef GGMM het volgende:
twitter:NOSvoetbal twitterde op maandag 08-04-2019 om 15:37:34Ronaldo hervat groepstraining Juventus, maar basisplek nog ongewis https://t.co/lUXQbWQMXu reageer retweet
Ja ik ben wel echt bang met wat voor defensie we volgende week moeten aantredenquote:Op dinsdag 9 april 2019 09:52 schreef maxi-mus het volgende:
Spelers op scherp:
Ajax: Daley Blind, Matthijs de Ligt, Nicolas Tagliafico, Donny van de Beek én Hakim Ziyech
Juventus: Blaise Matuidi en Federico Bernardeschi
Mindgamesquote:Op maandag 8 april 2019 15:38 schreef GGMM het volgende:
twitter:NOSvoetbal twitterde op maandag 08-04-2019 om 15:37:34Ronaldo hervat groepstraining Juventus, maar basisplek nog ongewis https://t.co/lUXQbWQMXu reageer retweet
Centrum Kristensen - Veltman met z'n verkeerde been-genot.quote:Op dinsdag 9 april 2019 12:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja ik ben wel echt bang met wat voor defensie we volgende week moeten aantreden
twitter:FreekJansenVI twitterde op dinsdag 09-04-2019 om 12:29:44Juventus morgenavond tegen Ajax zonder Chiellini en Emre Can👇#Ajax https://t.co/b438utMak0 reageer retweet
Hmm dit Can nog wel eens leuk worden.quote:Op dinsdag 9 april 2019 12:51 schreef maxi-mus het volgende:
twitter:FreekJansenVI twitterde op dinsdag 09-04-2019 om 12:29:44Juventus morgenavond tegen Ajax zonder Chiellini en Emre Can👇#Ajax https://t.co/b438utMak0 reageer retweet
Dus jij denkt 4-1?quote:Op dinsdag 9 april 2019 16:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[ afbeelding ]
Aardige aanvallers wel, maar de rest ben ik niet zo van onder de indruk tbh.
Cancelo, Alex Sandro zijn wel toppers hoor sow.quote:Op dinsdag 9 april 2019 16:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[ afbeelding ]
Aardige aanvallers wel, maar de rest ben ik niet zo van onder de indruk tbh.
Pjanic is een geweldenaar.quote:Op dinsdag 9 april 2019 16:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[ afbeelding ]
Aardige aanvallers wel, maar de rest ben ik niet zo van onder de indruk tbh.
Ja maar de rest van de middenvelders? Meh.quote:
Matuidi is mokergoed. Vrijwel onzichtbaar maar zo bizar goed.quote:Op dinsdag 9 april 2019 16:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja maar de rest van de middenvelders? Meh.
En wij hebben Frenkie, en dat is ook een geweldenaar.
Ik vind dat niet veel.quote:Op dinsdag 9 april 2019 16:48 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Matuidi is mokergoed. Vrijwel onzichtbaar maar zo bizar goed.
In het donker zie je hem inderdaad nauwelijks. (lol)quote:Op dinsdag 9 april 2019 16:48 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Matuidi is mokergoed. Vrijwel onzichtbaar maar zo bizar goed.
Samen met Kante toch wel het beste blok ter wereld. Echt zo'n kuitenbijtertje, heel vervelend.quote:Op dinsdag 9 april 2019 16:49 schreef O_o_ het volgende:
[..]
In het donker zie je hem inderdaad nauwelijks. (lol)
Kanté is wel een absolute god.quote:Op dinsdag 9 april 2019 16:49 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Samen met Kante toch wel het beste blok ter wereld. Echt zo'n kuitenbijtertje, heel vervelend.
Matuidi ook. Kijk maar eens wat voor werk hij verzet bij Juve en ook bij Frankrijk. Je ziet hem nooit, maar o zo belangrijk.quote:
Ik ben blij met Tagliaficoquote:Op dinsdag 9 april 2019 16:50 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik had wel graag die Cancelo en Alex Sandro gehad, sowwww brommer genot.
Cancelo is wel mokergoed hoor boh.quote:Op dinsdag 9 april 2019 16:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben blij met Tagliafico
Op rechtsachter wel een probleem.
twitter:veronicainside twitterde op woensdag 10-04-2019 om 10:30:44MATCHDAY - Kwartfinale #UCL: @AFCAjax vs. @juventusfc! ⚡️Vanaf 20.00 uur live bij Veronica met in de studio: René van der Gijp, Dick Advocaat en @wilfredgenee. Tot vanavond! 👏🏻 #ajajuv #veronicainside https://t.co/FE7emo7Vpb reageer retweet
Dit mag van mij wel stoppen nu.twitter:NOSsport twitterde op woensdag 10-04-2019 om 10:14:48Ajax-fans staken vannacht vuurwerk af bij het Van der Valk Hotel-Amstel, waar Juventus sliep.→ https://t.co/3QPow8wStd https://t.co/odmrTQpqpl reageer retweet
quote:Ajax strijdt met Juventus om een plek in de halve finale van de Champions League. Dit staat er tijdens de dubbele confrontatie op het spel voor de club uit Amsterdam en het Nederlandse voetbal in het algemeen.
Waar de meeste beslissingen pas volgende week dinsdag tijdens de return in Turijn zullen vallen, kan Ajax woensdagavond in de Johan Cruijff Arena al één belangrijk ding veiligstellen: de elfde plek van Nederland op de UEFA-coëfficiëntenranglijst. Een gelijkspel is daarvoor al voldoende, aangezien de voorsprong van Oostenrijk minimaal is.
STAND UEFA-COËFFICIËNTENRANGLIJST
Positie Land 2018/19 Totaal
11. Oostenrijk 6,200 31,250
12. Nederland 7,400 31,233
Als het Ajax lukt om in de twee duels met Juventus in ieder geval één keer te winnen of gelijk te spelen, komt de elfde plek van Nederland dit seizoen in ieder geval niet meer in gevaar. Het betekent dat de landskampioen van 2020 hoogstwaarschijnlijk naar het hoofdtoernooi van de Champions League gaat zonder voorrondes te hoeven spelen.
Dat aanlokkelijke scenario treedt in werking als de winnaar van het Champions League-seizoen 2019/20 zich ook via de eigen competitie plaatst voor het miljardenbal van het seizoen 2020/21. Aangezien dit vrijwel altijd gebeurt, is het heroveren van de elfde plek op de UEFA-lijst erg belangrijk. Voor de verdeling van de overige Europese tickets heeft het geen gevolgen.
Wel gaan de Nederlandse clubs er door het Europese succes van Ajax op vooruit ten opzichte van het huidige seizoen. Omdat Nederland afgelopen jaargang afsloot op de veertiende plek, moet de bekerwinnaar nu bijvoorbeeld eerst nog twee voorrondes spelen om de Europa League te bereiken. Een plek bij de bovenste twaalf levert een direct EL-ticket op.
Bij het heroveren van de elfde plaats verandert alleen voor de landskampioen iets in positieve zin. De nummer twee van de Eredivisie zal nog steeds drie voorronden moeten overleven om de Champions League te bereiken, zoals Ajax dit seizoen deed. De nummer drie van Nederland speelt twee voorronden in de Europa League, de winnaar van de play-offs drie.
Twaalf miljoen
Als Ajax voor het eerst sinds het seizoen 1996/97 weer de halve finale van de Champions League bereikt (toen het werd uitgeschakeld door Juve), is het in één klap twaalf miljoen euro rijker. Het bereiken van de kwartfinale ten koste van Real Madrid leverde de club al 10,5 miljoen euro op. De totale inkomsten uit het miljardenbal overstijgen de zeventig miljoen euro inmiddels.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)l-tegen-juventus#_=_
twitter:Ajax1nl twitterde op woensdag 10-04-2019 om 11:36:30Allegri: ‘Ronaldo in de basis tegen Ajax’https://t.co/QVS8fh6o2K#ajajuv #ajajuve #ucl #ChampionsLeague reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |